Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én látom rosszul?

Tényleg én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sógornőmmel összevesztünk, ugyanis elvárná, hogy "eltávolítsam" a kutyáinkat amíg ők nálunk vannak, mondván megeszik a gyereket. Két pitről van szó, akik a légynek sem ártanának és együtt nőttek fel a mi gyerekeinkkel.

Persze, nyilván egyedül én sem hagynám őket egy tipegovel, de eszem ágában sincs kizarni, bezarni őket kennelbe egy-egy hétvégére.

Nem kell egy helyisegben lenniuk, sot, az emelet egyébként is tabu nekik.. De sógornőmnek ez sem jo. Hisztérikusan azt mondta, hogy akkor o tobbet nem jon a gyerekkel.


2020. okt. 27. 00:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
16%

Tipikus r*banc harc...

vicc az egész

ez na ha a nőnek van valami joga XDDDDD

2020. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
34%

#71

Ha a férfinak joga van, az meg még rosszabb... XD

2020. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
18%
XDDDDD
2020. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
54%

Hagyd kérdező:) Akik értenek a kutyákhoz és átlátják racionálisan a helyzetet, egyetértenek.

Mert k.rva egyszerű. Adott egy b.szom nagy ház (bocsesz, de így vettem le:D), aminek a földszintjén van két jólnevelt kutya. Adott az emelet, ahonnan gond nélkül lehet közlekedni úgy, hogy ne is lássák a kutyákat a VENDÉGEK.Mi a probléma? El vannak szállásolva. Ennek ellenére a nő folyamat traktálja és zaklatja a kérdezőt és családját azért, mert van két nagyobb kutyájuk, akikkel elvileg nem is lenne muszáj találkozniuk. Vicc.

2020. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
37%
Most is felsorolsz egy csomó sérelmet, ami köze nincs a kutyás dologhoz. Maradjunk annyiban, hogy ezer egy okod lehet a sógornőre fújni, de a kutya elzárás pont nem az, ahol neked van igazad. Hiába emeled ki, hogy a te otthonod. Mi is otthon vagyunk, ha elkerítjük a kutyát. Nem tudom miért kell ezt ötvenszer kiemelni, hogy ki van otthon. Ha otthon történik egy harapás, akkor is a gyerek szívja meg.
2020. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 A kérdező kommentje:

A kutyan kivul semmilyen mas serelmet nem hoztam fel, miről beszelsz?

Omg😌

Nem tudom hogy történne barmifele harapas, ha nem is talalkoznak, emelet, falak választják el oket, csupan egy épületben vannak. Megcsak ugyanabban a kertben sem voltak soha, ok a hatso kertet hasznaljak, ahonnan az erkelyrol vezet le lepcso..

Azt hiszem végképp eleg volt az internetbol🤦🏻‍♀️

2020. okt. 27. 18:21
 77/82 anonim ***** válasza:
40%
2-3x már leírtad hogy elég volt de még mindig itt vagy aranyom XDD
2020. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
28%
Te pedig keress már magadnak életet ahelyett, hogy itt könyörögsz lassan, hogy figyeljen már rád valaki:( Komolyan elhiszed, hogy bárkit szórakoztatsz vagy bosszantasz pusztán azzal, hogy szellemileg khm..elég visszamaradott vagy? Kiscsikó... Ugorj a mentális egészség kategóriába, talán tudnak segíteni. Vagy irány a hadsereg, hogy férfit neveljenek belőled.
2020. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
18%

Úgy látom téged igen :DDD

Hadsereg xddd

te meg egy tojásrántottát nem tudsz csinálni XDD

2020. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
80%

https://www.youtube.com/watch?v=JR0sFgnRDA4

Erről Ti jutottatok eszembe, kérdező:) Vesd be őket a sógornő ellen is😃

2020. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!