Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én látom rosszul?

Tényleg én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sógornőmmel összevesztünk, ugyanis elvárná, hogy "eltávolítsam" a kutyáinkat amíg ők nálunk vannak, mondván megeszik a gyereket. Két pitről van szó, akik a légynek sem ártanának és együtt nőttek fel a mi gyerekeinkkel.

Persze, nyilván egyedül én sem hagynám őket egy tipegovel, de eszem ágában sincs kizarni, bezarni őket kennelbe egy-egy hétvégére.

Nem kell egy helyisegben lenniuk, sot, az emelet egyébként is tabu nekik.. De sógornőmnek ez sem jo. Hisztérikusan azt mondta, hogy akkor o tobbet nem jon a gyerekkel.


2020. okt. 27. 00:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
21%
Szóval most kiírtál egy kérdést, hogy igazad van-e, de amennyiben valaki mást javasol, téged ez nem érdekel, ne jöjjenek akkor hozzád. Még mindig úgy gondolod, hogy nem non-sense a kérdésed?
2020. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok kutyás, laikusként csak szeretem a kutyákat, de miért kell az ilyen fajtákat tenyészteni, ha egyszer egy életen át folyamatos kemény munka árán lehet csak fékezni őket? Elhiszem, hogy van jó meg szerethető oldaluk, de ez így mindig kockázat lesz a társadalom számára, mert ezek szerint hiába a jó nevelés meg vérvonal, be tudnak gőzölni. Így meg megette a fene az egészet.... szemely szerint nem félek a kutyáktól, a pitbulloktól sem, próbálok nyitott lenni feléjük, de én teljesen megértem azokat, akik képtelenek erre. Szóval nehéz dolog ez...
2020. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha vendég jött, független attol, hogy kedveltem vagy nem, mindig bezártuk a kutyákat a kenelbe. Főleg ha gyerek is volt, mert a gyerek is kiszámíthatatlan és akár milyen jól nevelt egy kutya sosem tudni mit válthat ki belőle egy váratlan dolog, az állat pedig ösztön lény és cselekszik. Én is szeretem az állatokat de sosem engedném kisgyerek közelében akivel nem együtt él.
2020. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 A kérdező kommentje:

52: felreertesz. A velemenyem mar a kerdes elott kiforrt

es adott volt, amelyen valoban nem valtoztat semmi. Ettol függetlenül erdekeltek mas velemenyek,meglatasok, de ezt is leirtam.

(nem mellesleg koszonom a tanacsokat is, pl gyerekraccsal probalkozni fogok)

Es nem ertem miert volna non-sense.

Vilagosan leirtam, hogy alapvetoen is "elkulonitve" vannak a kutyak. Az emeleten vannak a hálók, furdok es egy kisebb konyha. Nem kötelező a lenti reszlegen tartozkodniuk, pl nappaliban. Kulon lejárat is van az egyik erkelyrol a hatso kertbe. A sogorno egy hazban nem akar lenni veluk es a puszta létezésüket megveti.

2020. okt. 27. 15:08
 55/82 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem örülj, hogy megszabadultál ettől a hülye, aberrált nőtől.


Nekem is van gyerekem, de eszembe se jutna más házában tenni a törvényt. Ha valamit nem tartok biztonságosnak, nem tolom oda a pofám és kész.


Viszont elkülönített állatokról beszélünk. A nő egy sík buta hisztérika.

2020. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
87%
52-es, én a magam nevében tudok beszélni. Szeretem, ha egy kutya "kemény dió", a nevelése kihívás és folyamatosan képes a fejlődésre. Illetőleg annak kockázatát, hogy begőzöljön, szinte nullára lehet csökkenteni. Nem csak játszani és szórakozni szeretek velük, hanem képezni, tréningezni. Ráadásul, mondhat bárki bármit, az egyik leghűségesebb, legodaadóbb fajták.
2020. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
17%
ahhoz képest hogy mindenki befejezte az írogatást éjjel, még mindig megy XD
2020. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg rád és a csekély szellemi képességedre nem volt kíváncsi senki, kiscsikó.

(gondolom te vagy az, akinek a böfögései reggel még itt voltak)

2020. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
15%

Én is sejtem kivagy "kiscsikó"

amúgy szánalmas ez az egész... nem véletlen trollkodom el

páran le is írták neked megfelelően egy két gondolatom, amúgy meg válaszoltál aranyos:c

2020. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj hogy minden gazda azt hiszi hogy az ő kutyája aztán jól nevelt, jó idegrendszeru stb. Előfordult már hogy azok a gazdák is azt mondtak akiknek utána a kutyája utána szetmarcangolt valakit. A sogornod nem tudhatja hogy a te kutyaid valóban szelidek vagy csak te gondolod így, mert nem ismeri őket. Nem olyan nagy kérés, tiszteletben lehetne tartani hogy neki ez aggodalom.
2020. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!