Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én látom rosszul?

Tényleg én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sógornőmmel összevesztünk, ugyanis elvárná, hogy "eltávolítsam" a kutyáinkat amíg ők nálunk vannak, mondván megeszik a gyereket. Két pitről van szó, akik a légynek sem ártanának és együtt nőttek fel a mi gyerekeinkkel.

Persze, nyilván egyedül én sem hagynám őket egy tipegovel, de eszem ágában sincs kizarni, bezarni őket kennelbe egy-egy hétvégére.

Nem kell egy helyisegben lenniuk, sot, az emelet egyébként is tabu nekik.. De sógornőmnek ez sem jo. Hisztérikusan azt mondta, hogy akkor o tobbet nem jon a gyerekkel.


2020. okt. 27. 00:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
27%
Igaza van szerintem, én sem mennék a gyerekemmel pitbullok közé, az biztos.
2020. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
71%

Mi a baj?

Nem kell egymáshoz menni, ennyi...

Nem összeveszni kell, egyeztetni bogaram

2020. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
87%
Én se vinném a gyerekemet olyan kutyák közelébe, akikben nem bízon, de nem kérném meg a gazdit, hogy zárja el. Ez olyan, mintha egy ember, aki nem szereti a gyerekeket vendégségbe menne és azt mondaná az anyának, hogy zárja már el a gyerekeket, mert idegesítenek
2020. okt. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
37%

Én sem bízom kisgyermek és kutyák felhőtlen kapcsolatában, nemhogy meg pitbulllok és a saját gyerekeimeben. Teljesen egyetértek a sogornoddel, de a hisztivel nem. Normálisan is el lehet mondani, hogy bocsi, légy szíves zárd be a kutyákat, nem akarom, hogy gyerekekkel találkozzanak.


És ez a kérés egy normális embernek teljesen természetes kell legyen, és szó nélkül elzárja a kutyákat.

2020. okt. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:

Hármas, tűpontos.🙏🏽

És egyébként ő kolyokkoruk ota ismeri a kutyainkat, de mar akkor sem szerette oket. Ockodik mindenfele allattol.

2020. okt. 27. 00:15
 6/82 A kérdező kommentje:

Normalis embernek gondolom magam, de az en otthonom, az en szabalyaim.

Es irtam, hogy nem kellett volna feltetlen egy helyisegben lenniuk. Csupan egy házban.

2020. okt. 27. 00:17
 7/82 anonim ***** válasza:
57%
Ez nehéz kérdés. De én iskolas koromban a saját szememmel láttam sajnos, hogy gondnok amúgy cuki nagytestű kutyája véresre marcangolt egy nagymamát és az unokáját. Míg élek nem felejtem el. És nem cukkoltak, nem történt semmi, csak elbicikliztek mellette. Azóta én egy tacskoban sem bízom meg.
2020. okt. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
72%

'Én sem bízom kisgyermek és kutyák felhőtlen kapcsolatában, nemhogy meg pitbulllok és a saját gyerekeimeben'


Imádom az ilyen bigott, előítéletes embereket. De azért Rex, a cuki németjuhász nem gond ugye? Vagy egy bernipásztor?

Kegyetlen.

Kérdező, szerintem neked van igazad. Nem hagynátok felügyelet nélkül őket+ az eddig olvasottakból nem gondolom, hogy neveletlen, 0 szocializációs kutyák lennének.

2020. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
32%
A sógornőddel értek egyet teljes mértékben.
2020. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
Nyolcas, nagyon sajnalom! Igy teljesen érthető a bizalmatlansagod. Viszont azt fontos kiemelni egy megfelelo idegrendszeru, jol szocializalt kutya kizart, hogy ilyet tegyen. Bármennyire fajo, mindig van oka ezeknek a tamadasoknak, javareszt a "gazdak" nak koszonhetoen.
2020. okt. 27. 00:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!