Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én látom rosszul?

Tényleg én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sógornőmmel összevesztünk, ugyanis elvárná, hogy "eltávolítsam" a kutyáinkat amíg ők nálunk vannak, mondván megeszik a gyereket. Két pitről van szó, akik a légynek sem ártanának és együtt nőttek fel a mi gyerekeinkkel.

Persze, nyilván egyedül én sem hagynám őket egy tipegovel, de eszem ágában sincs kizarni, bezarni őket kennelbe egy-egy hétvégére.

Nem kell egy helyisegben lenniuk, sot, az emelet egyébként is tabu nekik.. De sógornőmnek ez sem jo. Hisztérikusan azt mondta, hogy akkor o tobbet nem jon a gyerekkel.


2020. okt. 27. 00:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
71%

60. Leírta, hogy ismeri őket kölyökkoruk óta, csak utálja.

Továbbá volt egy komment a szétmarcangolással kapcsolatban, gondolom nem olvastad.

Ha valakinek papírja van róla és törzskönyves kutyája van, nem csak azt hiszi, hogy jó idegrendszerű, hanem tény. A képzések ugyanez.

Rottweiler, mint rendőrkutya pl. Ja tudom, az is az ördög kutyája.

56 és 58as vagyok, volt dolgom exbarátnőm által tökéletes vérmérsékletű rottweilerrel és jelenleg egy szintén kiváló pitbull gazdája vagyok. Nagy meló, de abszolválható a teljes engedelmesség. Van egy kiváló magyar kiképző, Juhász Toma, ajánlom mindenkinek.


Kiscsikó, te meg aranyosan lődd le magad, össze-vissza beszélsz. Állj le a cuccosról.

2020. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
2%

Erről beszélek, egy törzskönyv és a kutya máris ember XDD

vicces vagy kiskanca

"tény" okééééééé

2020. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
49%

Én nagy állatbarát vagyok, de ha olyan vendég jön hozzám, aki fél a kutyáktól, akkor természetesen elzárom olyan helyre. Gyerekeseknél meg főleg.

Akár milyen cuki muki a te kutyád a te gyerekeiddel, ebből ne vonj le következtetést. Unokatesók nem laknak a kutyáiddal egy fedél alatt, bármikor elkezdhetik az idegen gyerekkel kialakítani a hierarciát, hiába vagy ott. És nem mindegy, hogy egy golden harap meg vagy egy pitbull. Más az álkapcsa, másra lett tenyésztve.

2020. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan azt hiszi valaki hogy azért mert törzskönyves az garancia bármire is? Általában jobb "minőségűek" de a tks kutya is lehet beteg, ideggyenge stb. Tenyésztő és tenyésztő között is van különbség. De még ha tényleg jó idegrendszeru is a kutya, azt nem tudhatjuk hogy a kérdező milyen gazda. Az sem garancia semmire hogy kutyaiskolaba jártak. Én voltam aki írta hogy ismerős kutyasulis kutyái szetszedtek a nagymamát. Igazából nem nagy dolog amit a sogorno kér csak a kérdező alapból ruhelli és most örül hogy betarthat neki ezzel.
2020. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
54%
Oké, hogy a sógornőd nem megy és letojod. De az se zavar, hogy a testvéred se megy így és valószínűleg őt is megbántod ezzel?
2020. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 A kérdező kommentje:

63, nem cuki mukik a kutyaim es nem az alapjan vonok le kovetkeztetest, hogy az en gyerekeimmel milyenek.

1 unokatesorol van szo, aki nem is kerul kontaktba a kutyakkal, ha úgy tetszik, alapvetően el vannak kulonitve.

Nem tudom, hogy direkt nem ertitek, vagy nem olvassatok az elozmenyeket.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat, azt hiszem veszek meg egy kutyat. Sziasztok 🙏🏽

2020. okt. 27. 17:44
 67/82 A kérdező kommentje:
65, erre is adtam valaszt. A testveremnek semmi baja a kutyaimmal, szereti oket. Nem veszi bantasnak, hogy kiallok ertuk a sajat otthonomban. Megtudjuk oldani a talalkozast, egyutt toltott idot masutt.
2020. okt. 27. 17:47
 68/82 A kérdező kommentje:

64, figyelj. Ha "beakarnek tartani neki" mar 8 eve nem engedtem volna a hazamba es nem fizetnem az utazasi költségeiket, valahányszor idejonnek.

Nagy dolog, mert elcseszne a gondosan felepitett nevelesunket es az lenne a vege, hogy a kutyak a buntetessel azonositanak a vendegeket. Abbol pedig tudjuk mi kovetkezne.

De az, hogy a sajat otthonomban fennhangon folyamatosan megjegyzeseket kapok meg azzal kapcsolatban is, hogy mit esznek a kutyaink es ordibal velem, a gyerekeimmel, hogy hogy vagyunk kepesek "azokat" szeretni es egy fedel alatt elni veluk..

Nem akartam szemelyesebb vizekre evezni, de nem szeretem a mellebeszelest es fals allitasokat.

2020. okt. 27. 17:55
 69/82 anonim ***** válasza:
27%

Ez inkább szól a sógornőddel való harcodról, mint magáról a kutyáról.

Rengetegen vagyunk itt kutyások, akik szeretik az állatokat, de mégis elzárjuk őket, ha arra kérnek minket.

Márcsak a kutya miatt is, mert neki is könnyebb, ha van olyan helye, ahol békén hagyják őt.

Te meg inkább kelted a feszkót, még örülsz is neki, hogy van miért fújni a másikra. Csak ebbe az a szomorú, hogy gyerekek, testvéri és unokatestvéri kapcsolatok és állatok is egyaránt bele vannak rángatva.

2020. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:
Te komolyan nem olvasod, amit irtam? Nem erdekel a kettonk kozotti feszultseg, ami egesz mas okbol van regota. Mindig felretettem, pont a gyerekek es testverem miatt. Nem en kotok bele folyamatosan az otthonaban ugy, hogy vendegul latnak. Nem en generalom a feszultseget. En csak elem az eletem.
2020. okt. 27. 18:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!