Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Hogy lehet azt feldolgozni, hogy nem lehet sem gyerekem, sem kapcsolatom es maganyosnak kell majd lennem?

Figyelt kérdés

Mentális problémák miatt a gyerekvállalás ki van zárva. Mar a terhességet sem bírnám. kapcsolatom sem lehet, mert arra is képtelen vagyok, soha nem is volt. Ezen felül még szerencselten is vagyok, tehát soha nem is találtam olyat 28 ev alatt, akinek igent tudtam volna mondani. 20as éveim alatt ezzel meg nem volt akkora gond, mert nem is akartam volna gyereket, de sajnos közeleg a 30, amitől rettegek is es en még mindig egyedül leszek. Ráadásul egyke is vagyok, barátaim nincsnek, nem is lesznek, mert a betegsegeim miatt képtelen vagyok szerezni, nagyon kicsi a családom es az apámat gyűlölöm.

Brutálisan depressziós vagyok évek óta es minden egyes nappal csak rosszabb lesz. Nem értem, hogy miért kampányolnak ennyire erősen az öngyilkosság ellen az ilyenekkel kapcsolatban, mint en.

Mégis mivel nyugtathatnam meh magam ilyen kilátásokkal?


2020. szept. 21. 05:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
100%
addig kell menned, míg olyat nem találsz, aki/ami segít - már ha akarod. Nem számít, eddig mi/ki nem vált be.
2020. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
10%
Sör, bor, pálinka.
2020. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
Lehet kapcsolatod,csak akarnod kéne.a gyerek pedig: lehet örökbe is fogadni, nem muszáj szülni.
2020. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy rá kötelezve. Én szívesen beszélgetnék veled, hogy megismerjem a gyerekkorod. Kíváncsi vagyok arra, hogy mik történtek veled, mire eljutottál oda, ahol most vagy. Persze tudom, hogy eszed ágában sincs valóban nekiállni beszélgetni valakivel...
2020. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
79%
Minek emelgeted ki a kérdést állandóan, ha csak trollkodsz folyamatosan? :D
2020. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:

Én szívesen cserélnék veled, van nem is egy érzékszervi súlyos fogyatékosságom meg krónikus betegségem.

Tedd meg a lépéseket, hogy legyen párkapcsolatod, ne ragaszkodj hozzá görcsösen de menj, ismerkedj, ha van rá lehetőség (bár most pont erre elég rossz időszak van a járvány miatt).

2020. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:

65, új vagyok a fórumon, visszaolvastam a kérdést es véletlenül “emeltem ki állandóan”...

valószínű, hogy egy ilyen kérdéssel “trollkodik” az ember. Biztos nagyon jó lett volna veled beszélgetni, nagyon empatikus vagy... ostoba

2020. okt. 5. 21:24
 68/76 anonim ***** válasza:
82%

A kérdésed hetek óta kint van, és nem egyszer volt kiemelve... Ráadásul a beszélgetést 2 hete ajánlottam fel, de láthatóan messze túl nagy az egód ahhoz, hogy felfogd, ha esetleg tévedsz valamiben.


Értem én, hogy te vagy a jégszívű királykisasszony a toronyban, de ha ezt a szerepet akarod játszani életed hátralevő részében, akkor csináld csendben és ne próbáld a világra kenni, hogy te miért vagy ilyen. Ez a saját választásod, nem másé.

2020. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
A tett a gondolat halála.
2020. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 A kérdező kommentje:

Garantálom neked, hogy nem volt többször kiemelve, eleve csak 2 hete írtam ki, nem “hetek óta”.

Nem értesz te semmit, plane nem velem kapcsolatban, egy kérdés után.

Miért kellene csendben csinálnom bármit, plane a te utasításodra? Minek vagy egy ilyen fórumon, ha zavarnak az ehhez hasonló kérdések? Ostoba

2020. okt. 5. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!