Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátok ahhoz,...

Hogy viszonyulnátok ahhoz, hogy a gyereketek egyik leendő iskolatársa leszbikus szülők gyereke?

Figyelt kérdés
Ugye áprilisban volt a beiratkozás, akkor a kislánynak csak a biológia anyja jött el. Aztán a leendő tanítónővel beszélgettem és nagyon meglepődtem, mert említette, hogy a gyereket 2 nő neveli és hogy reméli, nem lesznek ebből majd problémák az osztályközösségben. Múlthéten pedig egy ismerősöm, akinek a gyereke szintén oda fog járni, szervezett egy programot, hogy néhány kisgyerek az osztályból megismerkedjen egymással stb. Elhívták a kislányt is és az anyja vitte, az anyja élettársa meg ment érte. Ez számomra annyira felfoghatatlan, mert nem értem, hogy lehetnek ilyen felelőtlen emberek, majd kíváncsi leszek, hogy fogja a kislány elmagyarázni, hogy ki az apja, mikor ilyen téma lesz a suliban, meg egyáltalán. Az anyja egy topmodellnek kinéző valaki, a gyerek másik anyja vagy hogy nevezzem meg kb egy 30-as évei elején járó kamasznak kinéző nő. Én nem tudom ezt tolerálni és mélységesen ledöbbent, hogy pont az én kisfiamnak kell majd látnia, ahogy a 2 nő megy a kislányért, meg szerintem ez eleve rossz példa az osztálynak. Nagyon gonosz vagyok emiatt vagy ti is így viszonyulnátok ehhez? Mert én nagyon fel vagyok háborodva, legalább íratnák be valami magániskolába, ne egy rendesbe.
2010. aug. 4. 16:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/135 anonim ***** válasza:
98%

es ha egy nem leszbikus szall ki a terepjarobol akkor mi van.biztos azert vette,hogy teged provokaljon :D

AMUGY az emberek 10%anak van homoszex tapasztalata,vagy homoszexualis vagy biszex. szoval 700millio ember szerinted nem normalis... mit varsz,koltozzenek az erdobe ,mert neked szurja a szemed? de komolyan.


mas,ha a kisgyereked a Rond point nevu tankonyvbol fog franciaul tanulni,kb a 10,oldalon ott vannak a csaladmodellek tipusai,koztuk a meleg par is,bizony.szoval ezt tanitjak,ergo normalis.mindenki azzal el egyutt,akivel akar,plusz aki meleg Nem tehet rola!!!pont ezert illik elfogadni oket.a mozgasserulteket vagy zsidokat is cikinek tartod???

2010. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/135 anonim ***** válasza:
98%

Attól nem vagy normális,hogy megítélsz embereket ránézésre.

Én is mondhatnám,hogy komment alapján egy elkényeztetett,unatkozó gazdag feleség vagy.Neked jól esik?

Nekik se esik jól.Az óvodában senkinek,semelyik gyereknek nem fog feltűnni,hogy a kislányék másként élnek,mivel hálistennek a gyerekeben nem alakult még ki az előítélet,csak az ilyen szánalmas,földhözragadt emberek nevelik beléjük.

2010. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/135 anonim ***** válasza:
92%
és kitalálom kik fogják cikizni. a te fiad. Mert azt látja hogy ez nem normális. Ha úgy tanulják meg a gyerekek hogy igen, van ilyen, akkor nem lesz cikizés sem.
2010. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/135 anonim ***** válasza:
92%
...csak zt ne felejtsd el,hogy az olyanok fogjak cikizni,akinek olyanok a szulei,mint a te gyerekeidnek... ezt nem bantasbol irom. miert nem szeretned hogy a gyereked nyitott legyen a vilagra es ne legyen szuklatokoru? nem dughatod el elole az osszes leszbikust es homokost.
2010. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/135 anonim ***** válasza:
98%

végülis a világ akkor lenne jó, ha külön iskola lenne a négereknek, romáknak, a leszbikusoknak/melegeknek, az általuk nevelt gyerekeknek, minden vallásnak és a normális családoknak, mert így biztosítva lenne, hogy a normális családok gyerekei nem keverednek a selejttel. bár ha jobban belegondolok a fejlövés lenne csak az igazán célravezető megoldás. nem arról van szó, hogy mi imádjuk azt, aki meleg, nem magasztaljuk fel őket és nem válunk azzá, hanem arról, hogy elfogadjuk ahogy élnek. békében, szeretetben nevelnek egy kislányt. ezzel neked mi a bajod? felháborodsz amiért ismeretlenül kritizálnak, míg ha te teszed ugyanezt, akkor az helyes? a gyerekek ezzel nem foglalkoznak, minden csoda 3 percig tart, ők egy másik gyerekben csak egy másik gyereket látnak, akivel barátkozni lehet. elmondjam maximum miért rossz annak a kislányak? mert az ilyenek, mint te, akik azt hiszik, hogy tökéletesek táplálják a gyűlöletet és undort a gyerekeikbe, amit ők közvetítenek majd a kislány felé, mert ezt tanulják otthon. az ilyen emberek csinálnak céltáblát másokból, puszta gyűlöletből. annak a kislánynak ugyanolyan joga van rendes iskolába járni, barátokat szerezni, gyereknek lenni. a szüleinek is joga van tisztességben nevelni. elég rossz példa lesz a te fiadnak a sok neveletlen gyerek, aki bezzeg normális családból jön.

hát ezért ilyenek a hozzászólások. mert talán az értelmesebbek felismerik, hogy a legjobb hagyni másokat békén élni, nem szítani a gyűlöletet mások ellen. főleg nem mérgezni velük a saját gyerekünket, mert te ezt teszed. tanítsd csak azt a gyerekednek, hogy aki más, azt utálni kell. csak nehogy egyszer a te fiad legyen a céltáblája mások gyűlöletének, csak mert pl olyan hobbija lesz, amit a többiek nem szeretnek, vagy nem lesz jó egy tárgyból. a gyűlölet mindig gyűlöletet szül.

2010. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/135 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/135 A kérdező kommentje:
Azt nem én írtam ki, nekem konkrét problémám van. Egyébként már megkaptam a magamét, úgyhogy még én kérek elnézést, amiért mertem kikérni a véleményeteket..szégyen.
2010. aug. 4. 17:52
 58/135 anonim ***** válasza:
90%

Elnézést elfogadva, mi is így gondoltuk bunkókám!

Nézz magadba, mielőtt ítélkezel mások felett!

Nem tudom mit fog tőled a gyereked tanulni, ha ezt hallja/látja otthon, hogy fröcsögsz!

2010. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/135 anonim ***** válasza:
91%
Mi leírtuk a véleményünket, amit te kértél. Nem értem, mi a bajod...
2010. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/135 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh.........ez súlyosabb,mint hittem..............
2010. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!