Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátok ahhoz,...

Hogy viszonyulnátok ahhoz, hogy a gyereketek egyik leendő iskolatársa leszbikus szülők gyereke?

Figyelt kérdés
Ugye áprilisban volt a beiratkozás, akkor a kislánynak csak a biológia anyja jött el. Aztán a leendő tanítónővel beszélgettem és nagyon meglepődtem, mert említette, hogy a gyereket 2 nő neveli és hogy reméli, nem lesznek ebből majd problémák az osztályközösségben. Múlthéten pedig egy ismerősöm, akinek a gyereke szintén oda fog járni, szervezett egy programot, hogy néhány kisgyerek az osztályból megismerkedjen egymással stb. Elhívták a kislányt is és az anyja vitte, az anyja élettársa meg ment érte. Ez számomra annyira felfoghatatlan, mert nem értem, hogy lehetnek ilyen felelőtlen emberek, majd kíváncsi leszek, hogy fogja a kislány elmagyarázni, hogy ki az apja, mikor ilyen téma lesz a suliban, meg egyáltalán. Az anyja egy topmodellnek kinéző valaki, a gyerek másik anyja vagy hogy nevezzem meg kb egy 30-as évei elején járó kamasznak kinéző nő. Én nem tudom ezt tolerálni és mélységesen ledöbbent, hogy pont az én kisfiamnak kell majd látnia, ahogy a 2 nő megy a kislányért, meg szerintem ez eleve rossz példa az osztálynak. Nagyon gonosz vagyok emiatt vagy ti is így viszonyulnátok ehhez? Mert én nagyon fel vagyok háborodva, legalább íratnák be valami magániskolába, ne egy rendesbe.
2010. aug. 4. 16:46
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/135 anonim ***** válasza:
98%

az ilyen embereket elgondolkodtatni is lehetetlen. Mindenesetre gondolkozz el azon mi van ha midnenki hülye körülötted csak te vagy helikopter.

a másik, hogy a gyönyörá lepontozásokat nézem, és eszembe jut ám hogy mi minősül hasznos válasznak. Minden, ami értelmesen felelt a kérdésedre. Tehát ha megkérded hogy hülye vagyok? akkor hasznos válasz az is hogy hát jah :)

Teljesen mindegy, hálistennek nem az ilyen emberek kívánságait nézik a törvényhozásoknál, és nem olyan ahogy itt írták, hogy külön iskola lesz minden "típusnak". Végülis az sem egészséges ha elvált szülők gyermeke vagy, nem természetes családkép. vidd te a fiad magániskolába. úgysem lesz tökéletes mert biztos vagyok benne hogy a küövetkező sulijában meg az lesz a baj h "neadjisten" egy nem fehér bőrű osztálytársa is lesz.

2010. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/135 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem sok közöd van hozzá. MÉg jó, hogy nem sokan gondolkodnak úgy mint te. Én sem vagyok oda a melegekért, de amíg nem előttem a nyílt utcán csinálják addig nem érdekel, áldásom rá. Tolerancia tudod.
2010. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/135 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató, hogy csak azért hurrogtok-e le ennyire, mert van kit lehurrogni és nektek az az élmény, hogyha a másikba beleköthettek vagy itt tényleg kivételesen mindenki olyan nagy liberális. Kíváncsi lennék, akkor is ilyen nagyon toleránsak lennétek-e, ha valaki azt kérdezné meg, hogy vállaljon-e gyereket meleg létére. Nem tudom, volt-e ilyen kérdés, majd visszakeresek.
2010. aug. 4. 18:27
 64/135 anonim ***** válasza:
95%

A melegek gyermekvállalásán el lehet vitatkozni. De ez egy teljesen más történet, ne terelj.

Mert most te nem csak a lezbikus szülőket támadod, hanem magát a kislányt, egy gyereket, aki az égvilágon nem tehet semmiről. És elkülönítenéd a többiektől, mintha beteg, vagy bűnöző lenne.

Ez szerinted oké?

2010. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/135 anonim ***** válasza:
98%

"nektek az az élmény, hogyha a másikba beleköthettek"


Ki tette fel ezt a kérdést te nagyokos?Nem te kötöttél bele véletlenül egy párba,akit kipécéztél magadnak,mert nyilvánvalóan "kiprovokálták",hogy őket figyelgesd?

Akadj már le,minden kommenteddel csak mélyebbre ásod magad.Bár ettől mélyebben már nehezen lehetnél.

2010. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/135 A kérdező kommentje:
Hol bántottam a gyereket? Nagyon szép kislánynak tartom és ÁRTATLANNAK. De a "szülei" hibája, ha hánytatott sorsa lesz. Álszentek vagytok mind, ha egy meleg ember akar gyereket vállalni, elmondjátok minden selejtnek.
2010. aug. 4. 18:41
 67/135 anonim ***** válasza:
89%

Jajj, hadjátok már. Nem tudtok olvasni a sorok között.

Irígy a terepjáróra, a modell alkatra, szerintem még a szexuális életükre is.Kérdező, te vagy az a tipikus álszent p..a, aki otthon csak sötétben szexel a férjével, utána meg szalad gyónni, mert másokat írígyel e téren is.

Pfff...

2010. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/135 anonim ***** válasza:
98%

soha életemben nem volt problémám a melegekkel,de ne háríts,itt most nem erről van szó

olvasd el,miket írtál,össze vissza beszélsz,nem tudod,hogy védekezz......

2010. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/135 anonim ***** válasza:
100%
ott bántod, hogy te tanítod a gyerekednek, hogy őt utálni kell. eleve elkönyveled, hogy hányatott sorsa lesz. honnan tudod, hogy a te fiadnak milyen sorsa lesz? én sem tudom, hogy az én gyerekem hová jut, hát nem ítélem el másét sem. talán a te fiadnak kétszer olyan hányatott sorsa lesz bármennyire is igyekszel. nem tudhatod, senki sem tudhatja. egyébként Hollandiában nevelnek azonos nemű párok gyerekeket és egy több éven át tartó megfigyelés alapján kiderült, hogy ugyanolyan normális gyerekek, mint bárki más. nem több köztük a homoszexuális, a bűnöző, semmi. nem gyűlülik őket, mivel ott senki sem foglalkozik másokkal, főleg nem gyűlöl senkit csak mert más. élnek nyugalomban.
2010. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/135 anonim ***** válasza:
91%

én már korábban leírtam a gyermekvállalásról a véleményem.

Nem pártolom kiváltképp, mert valóban kérdéses hogy mi az eredmény. Viszont az intézetnél sokkalsokkal jobb! kb úgy csinálnám, hogy ha nincs más család aki gyermeket akar, és a meleg pár nagyon szolíd, jól kezeli a témát akkor megkaphatja. Az hogy sjaát gyereke van: nem veheted el tőle mert meleg lett.

és hozzátenném a krdés nem az volt, hoyg szegény kislány, hanem hogy szegény te, meg a fiad, és milyen bunkók ők hogy merték odairatn a lányukat ahova a fiad jár.

2010. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!