Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátok ahhoz,...

Hogy viszonyulnátok ahhoz, hogy a gyereketek egyik leendő iskolatársa leszbikus szülők gyereke?

Figyelt kérdés
Ugye áprilisban volt a beiratkozás, akkor a kislánynak csak a biológia anyja jött el. Aztán a leendő tanítónővel beszélgettem és nagyon meglepődtem, mert említette, hogy a gyereket 2 nő neveli és hogy reméli, nem lesznek ebből majd problémák az osztályközösségben. Múlthéten pedig egy ismerősöm, akinek a gyereke szintén oda fog járni, szervezett egy programot, hogy néhány kisgyerek az osztályból megismerkedjen egymással stb. Elhívták a kislányt is és az anyja vitte, az anyja élettársa meg ment érte. Ez számomra annyira felfoghatatlan, mert nem értem, hogy lehetnek ilyen felelőtlen emberek, majd kíváncsi leszek, hogy fogja a kislány elmagyarázni, hogy ki az apja, mikor ilyen téma lesz a suliban, meg egyáltalán. Az anyja egy topmodellnek kinéző valaki, a gyerek másik anyja vagy hogy nevezzem meg kb egy 30-as évei elején járó kamasznak kinéző nő. Én nem tudom ezt tolerálni és mélységesen ledöbbent, hogy pont az én kisfiamnak kell majd látnia, ahogy a 2 nő megy a kislányért, meg szerintem ez eleve rossz példa az osztálynak. Nagyon gonosz vagyok emiatt vagy ti is így viszonyulnátok ehhez? Mert én nagyon fel vagyok háborodva, legalább íratnák be valami magániskolába, ne egy rendesbe.
2010. aug. 4. 16:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/135 anonim ***** válasza:
63%
Bűn? Akkor a heteroszexualitás is az.
2010. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/135 A kérdező kommentje:
Na jó, én inkább nem olvasom tovább a válaszokat, engem nem fogtok ismeretlenül szidni.
2010. aug. 4. 17:06
 33/135 anonim ***** válasza:
92%
Nem értek veled egyet. te elvakultságból mondod hogy ne neveljen gyereket egy meleg pár. Ne vigye elit intézménybe? látod máris te korlátoznád a kislány jogait, te rontanád el az életét. Ugyanolyan joga van a KISLÁNYNAK mint a te fiadnak. Valószínűleg a gyerekeknek ez fel sem fog tűnni. És ha feltánik? leülsz és elmagyarázod a fiadnak. Igen, kellemetlen téma, de úgyis el kell egyszer. Nem fog neki elsőben feltűnni, akkor nem ezzel foglalkoznak agyerekek, sőt mondok jobbat: nekik még ez nem megbotránkoztató. éppen azért mert nem tudják miről van szó. Mindazonáltal én sem vagyok teljes pártfogoltja annak hogy egy meleg pár neveljen egy gyereket, amennyiben nem tudják azt tökélletesen végrehajtani. veszélyes. de nem a te fiadra. viszont ott a másik fele a godnolkodásomnak: a nevelőintézettől százszor jobb. Nem követelheted tőlük h magániskolába irassák a gyereküket hát gondolkozz már el... Egyrészt lehet nincs rá pénzük. Másrészt a lánynak joga van a közösséghez, a barátokhoz. egyébként: miért nem iratod te magániskolába a fiadat ha nem vagy képes megtűrni hogy nem mindenki úgy él mint ti? következőnek mi fog zavarni? hogy a fiad szegényebb családból származó gyerekkel játszik?
2010. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/135 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező jobb ha tudod a melegfelvonulásokon divatból vannak közök nincs az egészhez,aki valódi leszbi v homoszex nem reklámozza azt felvonuláson.
2010. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/135 anonim ***** válasza:
6%
17:04-esnek: Te tuti látens meleg vagy.....
2010. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/135 anonim ***** válasza:
93%

Hogyan viszonyulnék hozzá? Lehet, hogy jobban, mint az olyan apukákhoz, akikből a szülőin (már ha elmegy) is dől a piaszag, és a gyereke azért nem öltözik át a tornaórához, mert látszanak rajta a verés nyomai. Vagy a kikent-kifent úri tyúkokhoz, aki 35 éves korában is tininek öltözik...

Semmi közöd a családjához, semmiben nem érinti a gyerekedet, a te családodat!

Gonosz vagy és nagyképű. Ideje lenne önvizsgálatot tartani, hogy kit is zavar ez igazán. Biztos, hogy nem a gyerekedet.

2010. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/135 anonim ***** válasza:
92%
Te is szidál nekünk egy párt h hát hogy mer két nő gyereket nevelni,akkor miről beszélünk neked lehet de ha te vagy elővé megfutamodsz,szerintem szálljál magadba picit.
2010. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/135 anonim ***** válasza:
92%
TE vagy a felelőtlen szülő, ha a gyermeked azt fogja látni/tanulni tőled, hogy elítélsz másokat. Honann veszed a bátorságot a kijelentéseidhez? Ne azzal foglalkozz, hogy ki kivel találta meg a boldogságát!
2010. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/135 anonim ***** válasza:
85%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:07 voltam.

most látom h felhoztad a melegfelvonulást. hát téényleg elég beszűkült vagy. A melegfelvonulás egy abnormális megnyilvánulása a homoszexualitásnak. Az tényleg undorító. De itt nem erről van szó. És ha nem bírod a kritikát ne kritizáld azokat akik talán sokkal empatikusabbak a többi ygerekkel mint te.

2010. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/135 anonim ***** válasza:
84%

Remélem a te gyereked nem lesz ilyen elfogult mint te...

De most komolyan mi a gondod a leszbikus család modellel?!Nem neked kell velük élned...ott a te "tökéletes" családod...minek foglalkozol velük?!

2010. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!