Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátok ahhoz,...

Hogy viszonyulnátok ahhoz, hogy a gyereketek egyik leendő iskolatársa leszbikus szülők gyereke?

Figyelt kérdés
Ugye áprilisban volt a beiratkozás, akkor a kislánynak csak a biológia anyja jött el. Aztán a leendő tanítónővel beszélgettem és nagyon meglepődtem, mert említette, hogy a gyereket 2 nő neveli és hogy reméli, nem lesznek ebből majd problémák az osztályközösségben. Múlthéten pedig egy ismerősöm, akinek a gyereke szintén oda fog járni, szervezett egy programot, hogy néhány kisgyerek az osztályból megismerkedjen egymással stb. Elhívták a kislányt is és az anyja vitte, az anyja élettársa meg ment érte. Ez számomra annyira felfoghatatlan, mert nem értem, hogy lehetnek ilyen felelőtlen emberek, majd kíváncsi leszek, hogy fogja a kislány elmagyarázni, hogy ki az apja, mikor ilyen téma lesz a suliban, meg egyáltalán. Az anyja egy topmodellnek kinéző valaki, a gyerek másik anyja vagy hogy nevezzem meg kb egy 30-as évei elején járó kamasznak kinéző nő. Én nem tudom ezt tolerálni és mélységesen ledöbbent, hogy pont az én kisfiamnak kell majd látnia, ahogy a 2 nő megy a kislányért, meg szerintem ez eleve rossz példa az osztálynak. Nagyon gonosz vagyok emiatt vagy ti is így viszonyulnátok ehhez? Mert én nagyon fel vagyok háborodva, legalább íratnák be valami magániskolába, ne egy rendesbe.
2010. aug. 4. 16:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/135 anonim ***** válasza:
90%

Elsőbe megy a kisfiad?

Lehet, hogy nem is fog neki feltűnni, hogy két nő megy a másik kisgyerekért. A kicsik nem ütköznek meg mindenen. Ha szóba hozza, akkor szerintem próbáld meg nyugodtan elmondani neki, hogy van ilyen a világban, de nem ez a hagyományos családmodell, hanem ami mondjuk nálatok is van. Szerintem ennyi elég, és a kisfiad ezzel meg is fog elégedni.

2010. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/135 anonim válasza:
18%

en egyutterzek veled.

Es ez nem kifogas, h lassan ez mar termeszetes, szoval ne lepodj meg... ez egyaltalan nincs rendjen, h lassan ezt mar termeszetesnek vesszuk!

17/f

2010. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/135 anonim ***** válasza:
90%

Kit tartasz te végül is felelőtlennek?

Mitől lenne már felelőtlen?

Lehet,hogy boldogok együtt nem?Akkor meg a gyerek is nyugodt légkörben nevelkedhet..

"Az anyja egy topmodellnek kinéző valaki" megnéznélek én azért téged is,süt az irigység.......

Nekem meg az ilyen korlátolt,szűklátókörű emberekből van már elegem,akik semmit nem bírnak elfogadni,ami eltér az unalmas,szürke átlagtól.

2010. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/135 anonim ***** válasza:
86%
felnőtt létedre kicsit érettebben kéne gondolkoznod! Mi közöd van hozzá egyáltalán? A lánynak kéne magániskolába járnia? ha valami nem tetszik vidd oda te a gyerekedet és kész. Attól még, hogy valaki leszbikus nem kevesebb nálad és te se vagy kevesebb egy meleg embernél sem. Miért lenne furcsa, hogy ha a kislányért két nő megy? Meg különben is, ha kérdezik az apukás dolgot, a kislány azt mondja, hogy neki két anyukája van. A többi pici még ezt úgysem érti, max a tanárnő fog egy kicsit belepirulni. Szerintem igenis gonosz vagy. Egy leszbikus párnak ugyan annyi joga van egy gyerekhez, mint egy hetero-nak! Szégyellném magam a helyedben!
2010. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/135 anonim ***** válasza:
85%

Neked ehhez nincs közöd hogy annak a kislánynak az anyja leszbikus-egészségére.Miért mutatna rossz példát?!Ugyan már földhöz ragadt vagy...

Miért kellene emiatt az emlitett kislányt magán iskolába iratni?!Nem ő tehet erről...Szőrnyű hogy ilyen emberek vannak:S

2010. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/135 anonim ***** válasza:
12%
Már engedik a homokosoknak, hogy gyereket neveljenek? Ne már, nem arról volt, szó hogy nem fogadhatnak örökbe? Ne gyerek azzal, hogy egy 21. század, mert ez se a múltba, se most se a jövőben nem lesz soha normális dolog. Azt még elnézem, hogy valaki homokos, de ezt ne dörgölje mindenki orra alá és legfőképpen: ESZÉBE NE JUSSON GYEREKET NEVELNI!
2010. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/135 anonim ***** válasza:
81%
Ha arra gondolsz, hogy a 2 nő gyereke is homokos lesze-e, a válasz NEM. Nagyon ritka, hogy meleg szülők gyereke meleg legyen. A homoszexualitás a génekben van, nem a neveléstől alakul ki. Mit érdekel téged annak a gyereknek a szülei? Korlátolt és gonosz vagy. Szerencsére az értelmes gyerekek nem kapásból arra gondolnak, hogy a 2 nő egy pár, hanem, mondjuk, hogy az egyik az anya, a másik a keresztanya, nagynéni, v.milyen rokon. Remélem, hogy a fiad ehhez a kérdéshez emberségesebben fog hozzáállni, mint te.
2010. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/135 anonim ***** válasza:
94%
Az se felelőtlen aki átveri a férjét hogy bogyozik aztán jon becsúszó gyerek apuka megy mert ő nem ezt kérte anyuka meg egyedül gürcöl megkeseredik és a gyerekén veri,na az a felelőtlenség,bakker nem két nő aki szeretben fel neveli a gyerekét.
2010. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/135 A kérdező kommentje:
Ha már vállalták, akkor arra is gondolniuk kellett volna, hogy az ő életük nem olyan, mint másoké és alkalmazkodniuk kell a társadalomhoz, ergo nem viszem elit közintézménybe a gyereket, ha tudom, hogy úgyis rossz lesz neki. Nagyon szép kislány és szegényt sajnálom, hogy miken kell majd keresztül mennie.
2010. aug. 4. 16:59
 20/135 anonim ***** válasza:
91%
Engem tanárként nem zavarna, Még mindig jobb két nő, aki szépen felneveli a gyereket, mint mélynyomorban segélyen élő családban, vagy mint két férfi:O
2010. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!