Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátok ahhoz,...

Hogy viszonyulnátok ahhoz, hogy a gyereketek egyik leendő iskolatársa leszbikus szülők gyereke?

Figyelt kérdés
Ugye áprilisban volt a beiratkozás, akkor a kislánynak csak a biológia anyja jött el. Aztán a leendő tanítónővel beszélgettem és nagyon meglepődtem, mert említette, hogy a gyereket 2 nő neveli és hogy reméli, nem lesznek ebből majd problémák az osztályközösségben. Múlthéten pedig egy ismerősöm, akinek a gyereke szintén oda fog járni, szervezett egy programot, hogy néhány kisgyerek az osztályból megismerkedjen egymással stb. Elhívták a kislányt is és az anyja vitte, az anyja élettársa meg ment érte. Ez számomra annyira felfoghatatlan, mert nem értem, hogy lehetnek ilyen felelőtlen emberek, majd kíváncsi leszek, hogy fogja a kislány elmagyarázni, hogy ki az apja, mikor ilyen téma lesz a suliban, meg egyáltalán. Az anyja egy topmodellnek kinéző valaki, a gyerek másik anyja vagy hogy nevezzem meg kb egy 30-as évei elején járó kamasznak kinéző nő. Én nem tudom ezt tolerálni és mélységesen ledöbbent, hogy pont az én kisfiamnak kell majd látnia, ahogy a 2 nő megy a kislányért, meg szerintem ez eleve rossz példa az osztálynak. Nagyon gonosz vagyok emiatt vagy ti is így viszonyulnátok ehhez? Mert én nagyon fel vagyok háborodva, legalább íratnák be valami magániskolába, ne egy rendesbe.
2010. aug. 4. 16:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/135 anonim ***** válasza:
88%
és? mi van akkor ha ketten nevelik? 1. nem kell szétkürtölni a gyerekeknek.. ők úgyse ezt veszik figyelembe. ilyen korban nem evvel vannak elfoglalva.. és ennyi erővel az egyik lehetne az anyja a másik meg a nővére.. senki sem veszi figyelembe.. meg mi abban a rossz hogy két nő neveli a gyereket? örülhet a kislány hogy nem egy alkoholista apja van aki veri őket...
2010. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/135 anonim ***** válasza:
78%

16:58

Mi a z hogy a melegeknek eszükbe sejusson gyereket nevelni?!

Most azonnal lelőnélek...istenem milyen egy rasszista ember vagy.

2010. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/135 anonim ***** válasza:
92%

" ergo nem viszem elit közintézménybe a gyereket, "

Te bezzeg viheted,mi? Talán te tökéletes vagy?

Amúgy teljesen átlagos intézményben is lennének ilyen szánalmas,gyöpös emberek,mint te,akik azzal töltik a szabadidejüket,hogy ezt megvitassák.

2010. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/135 anonim ***** válasza:
93%

Én óvónő vagyok, és nálunk az oviban is van egy kislány, akinek "2 anyukája van", és nincs is ezzel semmi probléma.

Egyébként meg ez egy új rendelet, mely szerint ha a gyerek rajzol, vagy beszél a szüleiről, ahol történetesen azonosak a nemek, NEM SZABAD kijavítani, hogy de márpedig anyuka van meg apuka, hanem ha náluk úgy van, hogy anyuka, meg anyuka, akkor azt el kell fogadni!!!!

2010. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/135 A kérdező kommentje:
Jézusom, hogy nekem estetek, gratulálok. Az azért érdekes, hogy a melegfelvonuláson meg elmentek melegeket verni, meg más helyzetben összevissza szidjátok őket.
2010. aug. 4. 17:04
 26/135 anonim válasza:
10%
"A homoszexualitas a genekben van".. MI VAN?! A homoszexualitas egy bun.
2010. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/135 anonim ***** válasza:
75%
Direkt provokáció szaga van ennek a kérdésnek.
2010. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/135 anonim ***** válasza:
81%
Én téges sajnállak,mert ostobenkó vagy sajnos de nagyon,gyereked remélem értelmesebb lesz nálad,és te miért nem alkalmazkodsz,kinek képzeled magad h megszabod ki hova viheti sa gyerekét?Irigy vagy mi hogy ők boldog kapcsolatban élnek,te boldog párkapcsolatban élsz szép boldog család vagytok ugye,általában azért irigykedünk ami nekük hiányzik pszichológia,És a lezsbikusságért egy gén felelős nem betegség hanem állapot és a születés előtt már kialakul olvass utána.
2010. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/135 anonim ***** válasza:
90%
Ne te szand már meg, hogy ki hova járatja a gyerekét! Elit közintézmény...mitől elit? Hogy csak pénzesek járnak oda? Ha v.ki gazdag, és pénzeli az iskolát, nem mindegy, hogy milyen?! Te inkább ne is menjél inkább emberek közé, és ne is hangoztasd a "nagyszerű" nézeteidet!
2010. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/135 anonim ***** válasza:
87%

"Az anyja egy topmodellnek kinéző valaki, a gyerek másik anyja vagy hogy nevezzem meg kb egy 30-as évei elején járó kamasznak kinéző nő."

Ilyet egyáltalán hogy mersz írni?Hogy mersz megjegyzést tenni rájuk?

Megnézném én a te tökéletes kis elit családodat.Biztos vagyok benne,hogy benned,a férjedben,sőt még a gyerekedben is találnánk egy csomó hibát.Az neked hogy esne?

2010. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!