Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el, hogy...

Miért nem fogadják el, hogy én nem szeretnék gyereket és házasodni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 16:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
100%
Jaja én már pici koromban sem azt babáztam hogy gyereket szül tehát ez nem tudatos döntés volt hanem ösztönös akkor pedig nem hibázhat nagyon.
2010. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
25%

Én is átlagos szülők átlagos gyerekeiről írtam.

Viszont a gyerekesek mindig csak babákról, babucikról, babókról beszélnek, soha nem GYEREKről.

És igen, egy gyereknek ösztöne, hogy szeresse a szülőjét. Neki az feltétel az élethez, hogy szeressék. Etessék, mosdassák, melegen tartsák.

Senki nem beszél arról, hogy milyen csodálatos egy nagyobb gyerek. Mert amíg egy gyerek kicsi, nem beszél, addig olyan könnyű elhinni, hogy ő a részünk. De mikor nagyobb lesz, és önálló véleménye lesz, és ennek hangot is ad, már senki nem nevezi őt egy kis csodának.

2010. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
36%
Volt valami filmben, hogy egy nő a váróban (ez a nő a sokadik gyerekét várta), találkozott egy nővel, aki az elsőt. Még az újdonság varázsa, ez a nő ült terhesen az első gyerekkel, minden olyan szépnek tűnt, a férje mosolygósan elment neki vizet venni, mire a sokgyerekes nő már nem bírta ezt az idillt, és jól kiosztotta. Hogy a férje majd fog segíteni a pelenkázásban? Felkel éjszaka? A férje tud szoptatni?-hát akkor ne is várja, hogy fog. Nem lép majd le, ha meghízva marad a sírós gyerekkel a vállán? És mi értelme is az egésznek, ez a gyerek is olyan lesz mint a többi, kimossa az agyát a média, ugyanúgy lop a pénztárcádból. Hiába leszel magányos úgy, hogy az elkövetkezendő 10 évben egy percig se leszel egyedül, nem fogsz tudni kilépni a helyzetből. Sok boldogságot..
2010. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
53%

18.33-34: elotted szolo vagyok, akinek irtal. Te hiaba vitatkozol velem, ugyanis nem en vagyok az, aki azokat a fortelmes dolgokat vagja a fejedhez. En nem nezlek le azert, mert nem akarsz gyereket, mindenki azt csinal, amit akar az eletben. Ezzel te sem tobb, sem kevesebb nem vagy szamomra. Legyel jo polgar, hasznos a tarsadalomnak tisztesseges munka szempontjabol es akkor nincs gond.


De amugy lehet, hogy nem olvastad az elotte levo kommentemet, hogy en nem 1 emberbol szurtem ezt le (boldogtalansag, de hozzatettem, nem az en dolgom, nem az en eletem), hanem tobben is vannak korulottem gyermektelenek. De ez engem nem zavar, amig engem nem bantanak.


Egyebkent szinten nem talaltal bennem ellenfeledre a kovetkezo valaszoddal, mivel en senkinek sem mondom, hogy az anyasag a legjobb dolog a vilagon (szerintem ezer mas dolog is van, en pl. nem az anyasagot tartom a legfontosabbnak, csak az egyik legfontosabbnak) es a szules korantsem a legfajdalmasabb dolog, ugyanis nekem epekovem is volt mar, ami ezerszer rosszabb...szoval nem igazan a megfelelo emberrel vitatkozol, ugyanis velem nincs min.

2010. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen mert te tökéletes vagy hát nem ez jön le ebből is? xD A válaszokat nem csak hozzád intéztem hanem általánosságban a gondolataidra válaszolva (szövegértés... te: szerinted nem tartják többre magukat akik szültek én: ellenpéldát mondtam, és ez korántsem rád vonatkozott :D)...

És akárány gyerektelent ismersz ez nem jelent semmit. Mert a nagy részüket meg nem, így nem vonhatsz le következtetést. Ez olyen mintha lenne 10 férfi aki alapján megállapítod hogy az összes férfi szemét...

2010. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
0%
20:59: nem, ez nem olyan, mintha megallapitanam, hogy az osszes ferfi szemet, ugyanis nem altalanositottam, hogy minden gyermektelen szemet. Nem az alapjan itelek meg egy embert, hogy hazas-e, van-e gyereke. Te valoszinuleg igen, de en nem. Szoval velem kar vitatkoznod. Latom, masba nem tudtal belekotni. ES MIKOR MONDTAM ES HOL HOGY EN TOKELETES VAGYOK? Ne idegesitsel mar a vetiteseddel!
2010. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
0%
Amugy arra kivancsi lennek, hogy hany eves vagy, mert en eddig szinte csak tinik irasaban lattam ilyen xD-zest...(amugy nem tudom, hogy mi volt olyan poenos...)
2010. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
53%

"Én is átlagos szülők átlagos gyerekeiről írtam.

Viszont a gyerekesek mindig csak babákról, babucikról, babókról beszélnek, soha nem GYEREKről.

"

Én nem szoktam gyerkőcről, babuskáról beszélni, az enyém gyerek, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem.

Akkor is szeretni fogom, ha nagyobb lesz.

Itt fórumon szereplő gyerekek gyakran már 18 feletti felnőttek.

Én már most megkérdezem, hogy mit szeretne a gyerekem.

2010. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
53%

"Hiába leszel magányos úgy, hogy az elkövetkezendő 10 évben egy percig se leszel egyedül, nem fogsz tudni kilépni a helyzetből. Sok boldogságot.."



Ez most mi is? Nem értem?

Én nem érzem magam magányosnak, de azt kellene látni, hogy a gyerekvállalást elutasítók ált. utálják a gyerekeket, de el sem tudják képzelni, hogy pont a sajátjukat szeretni tudják.

2010. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te azt akarod megállapítani hogy a végéb mindannyian megbánjuk.

A koromat pedig nem egy xD fogja meghatározni de gondolom ezt te is tudod.

Amúgy pedig nem vitatkozok csak reagálok a véleményedre mert.

2010. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!