Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el, hogy...

Miért nem fogadják el, hogy én nem szeretnék gyereket és házasodni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
74%

És ehhez kinek mi köze?

Elég ha a párod elfogadja, nem? Sz*rd le a többieket.

2010. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
68%
Már annyi ilyen kérdés volt,miért nem olvasol utána,hogy mit írtak hozzá??
2010. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim válasza:
93%
Ennél többet kéne tudnunk, hány éves vagy, milyen nemű, ki nem fogadja el, van-e párod vagy azt se akarsz...
2010. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
42%

én sem akarok gyereket és házasodni sem akarok:)

18/L

2010. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ezzel semmi gond, csak ne másszatok rá családos pasikra, mint jónéhány hasonló cipőben járó ismerősöm..
2010. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
42%

hát attól függ hány éves vagy..

18 évesen még persze,h nem ez az Élet Értelme.

De ha majd egyx megtalálod Szíved Szerelmét,akkor minden más semmiség lesz és a Kettőtök szerelmének gyümölcse lesz az:ami egy GYermek-: ez az Élet Értelme,Boldogsága.

30 év körül,sztem (a karrierista nőket kivéve) mindenkinek megadja a Sors ezt a csodás állapotot.

2010. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
30%

Családos pasikra? Na persze hogy aztán hozza a gyerekét hogy én pesztráljan? oO

Nem kell az ősanyáknak ám foggal körömmel védeni a spermabankot amit nagy nehezen megszereztek! :D Az hogy valaki csábítgat másokat nem azon múlik hogy akar-e gyereket! Na persze a nők azt hiszik az már csak szent lehet akinek gyereke van tehát akkoraz a rossz akinek nincs de sajnos ez nem a valóság.

Azért nem fogadják el az emberek mert legtöbbjük szüklátókörű, és nem képes elfogadni hogy másnak is lehet igaza mert csak az a jó ahogy ő él!

2010. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
36%
Ja és azt a tökéletes családos férfit nem lehet semmivel sem elcsábítani ha valóban olyan tökéletes.
2010. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
41%
Én sem akarok se gyereket se házasságot és nem érdekel ezt ki fogadja el és ki nem.
2010. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
30%

Társadalmi elvárás, hogy házasodj és gyarapodj.

Valaha ez a két dolog nagy becsben is volt tartva. Persze, erre már nem emlékszünk, mert nem tanítják meg nekünk.

Csak abból táplálkozunk, amit látunk: válások, megcsalások, egyre több beteg gyerek születése... Kinek kell ez?

Túl sok a rossz példa, az emberek pedig félnek kilépni a átlagból.

Szóval, a szépből és jóból és természetesből csak az elvárás maradt meg.

Ha viszont tudni akarod, hogy miért volt jó egykor a házasság és a gyerekvállalás, és mitől lehetne jó újra, olvasd el ezt a könyvet:

Színia Bodnár Erika: Boldogasszony nevében

A leírását azért idemásolom:

"Ebben a könyvben ősi, magyar, női dolgokról írok. Maradi módon, és még véletlenül sem „trendin”.

Nem írok szinglikről, nem írok leszbikusokról, nem írok karrierről és önmegvalósításról, sőt arról sem írok, melyik az a 10 legeredményesebb hálószobai női praktika, amellyel 100%-os biztonsággal elcsavarhatjuk minden férfi fejét.

Nem írok arról, hány százalékát simítja ki ráncainknak a fogorvosok ajánlásával reklámozott nyelvvakarós fogkefe. Nem írok arról, hogyan kaphatunk szárnyakat a szárnyas betéttől.

(Vagy lehet, hogy már keverem a dolgokat?!)

Szóval, ebben a könyvben ősi magyar női dolgokról írok.

Nem csajoknak, hanem leendő és létező kis-és nagyasszonyoknak…

És nem pasikról, hanem bizony létező és leendő urakról.

Mert EZT tényleg megérdemeljük."


Én nemrég elolvastam, sokszor leesett az állam, és egy kicsit (kicsit??) másképp tudok gondolkodni azóta...

Hozzáteszem: nem akartam házasodni, és nehezen veszem magam rá a gyerekvállalásra. Csakhogy már elmúltam 35...

2010. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!