Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el, hogy...

Miért nem fogadják el, hogy én nem szeretnék gyereket és házasodni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 16:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
75%
Egy hormonvizsgálatot azért kérhetnél, hátha valami ott nem stimmel.
2010. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
7%
Miért kéne nekem valamit is kérni? Én nem akarok megváltozni és nem vagyok beteg. Amúgy meg szerinted hogy szedeg fogamzásgátlót? Csak úgy felírja az orvos? Hát nem is járnék olyanhoz aki nem vizsgál meglőtte ilyen módon is!
2010. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:
26%

Ne haragudj, de miből élsz, hogy nem kellenek hozzá emberek és nem kell velük kommunikálnod a pénzkereséshez?????


A munka az más, de a szabadidőmet hadd töltsem már úgy ahogy nekem kényelmes. btw. én sem érzem magam betegnek, eszem ágában sincs kivizsgáltatni magam.

2010. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem pont a fogamzásgátló tabletta maga is hathat rád így, nekem abba is kellett hagyni az összes mellékhatás kijött rajtam.

Nagyon agresszív vagy terhelheti a tabletta a központi idegrendszeredet, befolyásolhatja a viselkedésedet.

Én nem akarok rosszat, a háziorvosom egy nő volt sokáig, mindig mondta, hogy a hormonok hihetetlen hatást válthatnak ki emberekből.

A fogamzásgátlóról azt mondta, hogy lassú méreg a szervezet számára.

2010. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:
74%
erről mi is tanultunk a fősulin.Tényleg befolyásolják a hormonok a dolgot.
2010. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:
32%
Fogamzásgátlót pár éve szedek. Gyereket 3 éves korom óta nem akarok. Nos akkor mit találsz még ki? :) Miért nem lehet egyszerűen csak elfogadni hogy vannak ilyen emberek akik semmivel sem abnormálisabbak mint te? A jellemem sem változott sőt csak nyugodtabb lettem mert megszabadultam a sok macerától és havi fájdalomtól. Nagyon szánalmas hogy már mindent kitalálsz csak hogy ne kelljen elfogadni.
2010. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
38%

Én csak segíteni akarok, örülök, hogy a hormonos kérdésben megszólalt egy nem laikus is.


Visszatérve rád, a legtöbb embernek 4 éves kora előtt nincs is emléke. Tanácsos lenne szakemberekkel konzultálnod, egy természet adta lehetőséget dobsz el magadtól, azzal, hogy nem vállalsz gyereket.

A döntésedet befolyásoló okokat nálam jártasabb szakemberrel érdemes lenne megvitatnod. Neked valóban nem laikus segítségre van szükséged, erre jutottam.

2010. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:
38%

Nem szedek fogamzásgátlót, rendben vannak a hormonjaim. (Küldjem a labort?)


"egy természet adta lehetőséget dobsz el magadtól, azzal, hogy nem vállalsz gyereket"

2010. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
35%
Már elnézést de 1, ki kérte hogy segíts? 2, milyen jogod mondod te meg hogy nekem van-e bajom? Miért nem bírod egyszerűen csal elfogadni és a saját életed élni? Szállj le rólam légyszi. Nem megyek orvoshoz, nem vagyok beteg és sosem akariok gyereket mert én így vagyok boldog és a világért sem akarok megválozni. Pont. Te meg fogadd el.
2010. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
15%
Ne parázzatok már ennyire,ha nem akarod,úgysem lesz gyereked.Azzal csak érzelmileg szegényebb leszel,de az már a te bajod.Micsoda sérelemnek élik meg egyesek e kérdést,pedig ez az élet legeslegtermészetesebb dolga(..)
2010. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!