Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más Lány/Nő is úgy van vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más Lány/Nő is úgy van vele, hogy nem szeretne házasodni és gyereket sem szeretne?

Figyelt kérdés

Ha igen mióta döntöttetek így? És miért?


Nehéz olyan férfit találni, aki nem akar szintén se házasságot és gyereket sem?


2011. júl. 2. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen szeretnék:)

Szeretném felnevelni tisztességesen, hogy jó ember váljon belőle. Persze ez ma már nehéz, de nem lehetetlen.


Na meg a férfiak. Nehéz manapság nem csak normális nőt, de normális férfit is találni. Kicsit félek attól, hogy nem fogom megtalálni azt az embert, akinek majd szülhetek nyugodtan. Viszont sosem szülnék csak azért egy "nyomoréktól", mert nekem kell gyerek. Akkor inkább elmegyek és csináltatok magamnak, ha arra lenne szükség. De remélem nem lesz:)


22

2011. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én gyereket szeretnék, de házasodni azt nem. az csak egy papírdarab és érdekes módon mindig a házasság rontja meg a kapcsolatot, aztán meg el kell válni, az meg ugye hosszadalmas, ezért sokan nem válnak el, inkább egy rossz házasságban élnek, szerintem ez az oka a sok savanyú képű embernek az utcán... hülyeség az egész házasság dolog szerintem.

18/L

2011. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


23 vagyok van egy gyönyörű fiam aki 1 éves múlt, egy párom akit imádok Ők a mindenem(!) de nem akarok hozzámenni feleségül. Azzal szoktunk poénkodni hogy a mi kapcsolatunk még nem érett meg a házasságra... Félretéve a viccet, nagyon sok olyan példát láttam hogy élnek boldogan 5-6-7-8 évig az emberek és aztán kb 1-2 év után válnak is... Meg igazából szerintem minden férfi lenyugszik ha már elvett feleségül mintha soha nem hagyhatnád el!

2011. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezaz végre! Csoda, hogy van ilyen nő! :)


Sajnos nagyon ritka az olyan nő, aki nem akar gyereket, ezért extrém nehéz a helyzetem. :(

2011. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék gyereket, házasságot igen.
2011. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem szeretnék.

A házasság az csak egy papír és elég költséges is, pláne ha válás lesz belőle.

2011. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel :-))
2011. júl. 2. 17:44
 8/8 anonim ***** válasza:

én sem szeretnék házasságot.. az csak egy darab papír ami elront mindent..

gyereket talán..

2011. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!