Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el, hogy...

Miért nem fogadják el, hogy én nem szeretnék gyereket és házasodni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 16:08
 61/111 anonim ***** válasza:
64%

te utolsó primitv,vagy ahogy te irtad PRIMITÍV!

én a helyedben elsüllyednék,ha annyi eszem lenne ,mint neked kiváncsi lennék milyen végzettséged van,de hogy őszínte legyek,aki igy gondolkodik,annak mindegy,hisz egy sekélyes ember...

2010. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, szerintem a földön túlnépesedés van! Nem attól kell félni hogy kihalunk hanem hogy kipusztítjuk a bolygót! Mi inkább jót teszünk a földnek hogy nem terheljük még több emberrel...
2010. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 anonim ***** válasza:
16%

Túlnépesedés ide vagy oda,nem "csak " ezen múlik.Pl.Afrikában ellensúlyoznának mindent- a nagy gyereklétszám végett.

Én igazából azt nem tudom átérezni,h hogy lehet egy Nő (kb.30-on túl, érett,boldog szerelmi párkapcsolatban) Gyermek nélkül is Boldog???

Dehát nem vagyunk egyformák..

2010. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 anonim ***** válasza:
24%

Én meg azt nem értem hog lehet gyerekkel boldogan élni. Nem vavyunk egyformán és az hogy nem tudod magad más helyébe képzelni, nem azt jelenti hogy neki nem lehet igaza.

Az pedig hogy Afrikában mi van nem hatalmaz fel arra hogy mi se figyeljünk a túlnépesedésre. Mert igenis még többen leszünk akkor.

2010. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 anonim ***** válasza:
21%
A gyerek édes, amíg baba, itt is sokan bebizonyítják, szóval ne győzkődjetek minket!
2010. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 anonim ***** válasza:
63%

Isten ments,h olyan szűljön Gyermeket,aki nem akar-mert azzal a Gyermek életét keseríti meg.

Nekünk a Gyermekünkkel teljes az Életünk,ami azért is elmondhatatlan,mert akinek nincs,az úgy sem tudja elképzelni,h MILYEN ÉRZÉS ez..Igy hát felesleges erről vitázni..

2010. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
100%

dehogy győzködjük azokat,akik nem vágynak Gyermekre!

Még jó,h nem "Kötelező",mert akkor sok szeretet-szegény gyermeknek kéne boldogtalanul felnőnie.

2010. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 anonim ***** válasza:
20%
Aki nem vállal gyereket az egyszerűen csak önző és génhibás,ezt pedig kár lenne örökíteni:-)
2010. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem aki nem akar gyereket, azt vagy állandóan gyerekkorától fogva ezzel szekáltak a szülei vagy a rokonai vagy teljesen félre lett tájékoztatva mindenről.

A gyerek szereti az anyját, ezt kellene megérteni méghozzá annyira, hogy magától csak heccből nem fordul el tőle soha.

A gyerekvállalástól annyira nem változik meg semmi, hogy ne lehetne kibírni. Ráadásul az idő előrehaladtával minden változik, megőszülünk, ráncosodunk, nem bírjuk fizikai erővel, amit 20 évesen. Lehet kihagyni a gyereknevelést az életből, de ettől még biztosan változni fog minden. Semmi nem marad, úgy mint tinédzser korunkban.

2010. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 anonim ***** válasza:
64%

génhibás? inkább csak át tudom gondolni a dolgaimat, tudok dönteni az életemről és nem az ösztöneim vezetnek mint az állatokat.

egyébként engem nem szekáltak folyamatosan ezzel, és tisztában vagyok vele mennyi felelősséggel jár egy gyerek. meg hogy az szereti az anyját. persze hogy szereti... minden gyerek szereti az anyját, ha az normális (úgy értem nem veri agyon meg ilyesmi.)

nekem nem kell másoknak a szeretete, ezt miért olyan nehéz megérteni?

az meg hogy nem változna meg az élet.. hát de, rohadtul megváltozna ha napi 24 órában egy ilyen bőgő izével lennék összezárva, és még nekem kellene vele foglalkoznom. nagyobb korában meg csak a pénz kell neki, veszekedések, stb.. jajjmár. De akinek ez kell, csinálja, én kimaradok a buliból.

2010. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!