Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el, hogy...

Miért nem fogadják el, hogy én nem szeretnék gyereket és házasodni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 16:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
29%

Hát,akkor csak sajnállak,h nem tudod meg,milyen Boldog Családban élni!

Képzeld,VAN ilyen!!!

mindenki azt kapja az Élettől,amit Megérdemel:-)

2010. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
58%
Hát én boldog családban nőttem fel, láttam hogy anyámék boldogak voltak egymással, mindenki boldog volt. Nézhettek nyugodtan hülyének de én ezek után is azt mondom hogy ez nekem nem kell.
2010. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg rengeteg ilyen kérdés volt már, nézz utána.

Amúgy meg hozzá akarnak kényszeríteni valakihez, aztán kést tartanak a nyakadhoz, amíg nem szülsz? Mert a kérdésednek csak ebben az esetben lenne értelme. Más esetben egyszerűen nem házasodsz, nem szülsz és kész.

2010. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbben azért nem fogadják el, mert nem tudják tolerálni, hogy téged ez nem érdekel, és nekik ez valami őrült mánia, hogy bebizonyítsák, hogy márpedig bizisten minden nőnek ez a kötelessége.
2010. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim válasza:
36%
Én sem szeretnék gyereket, sem házasodni és én úgy vagyok vele hogy nem érdekel más mit mond. Én életem én döntésem. 21/L
2010. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
53%
Ki nem fogadja el?
2010. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 anonim ***** válasza:
30%
Én aztán elfogadom, csinálj amit akarsz. Csak megjegyzésképpen, nemrég halt meg egy ismerős nő 78 éves volt, teljesen egyedeül, se férje, se gyereke. Azon kívül mindene megvolt, ház, vagyon, és azt mind idegenekre hagyta, és elmondta a halálos ágyán, hogy egy dolgot bánt meg igazán, hogy nem lett családja, most jött rá az utolsó éveiben, hogy teljesen tönkre tette az egész életét, és ha újra kezdhetné, biztos családot alapítana. Erről ennyit, ő már tudja a különbséget, de neki késő!
2010. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 anonim ***** válasza:
38%

Én sem akarok gyereket és élettársi kapcsolatot sem.

Házasságot talán, de csak akkor ha a férfi elfogadja, hogy nem biztos, hogy gyereket akar.


Eddig csak olyan siránkozó nőkkel találkoztam, akik mindenáron gyereket akartak volna de a a pasi írtózott a gondolattól.... gondoltam könnyű dolgom lesz, mert ezek a pasik nem akarnak gyereket.


Volt 2 párom, bezzeg mindkettő ezzel nyaggatott! Sőt azok is akikkel nem is jártam, csak tetszettem nekik!

Erre varrjatok gombot!

26.L

2010. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/111 anonim ***** válasza:
83%

Azt gondolják, hogy megbánod.

Nekem volt több olyan rokonom, aki "csak" a halálos ágyán bánta meg. Én meg örököltem sorra utánuk és sajnáltam őket.

Mindenesetre, csak az egyik létformát ismered, a házas gyereket nevelőt nem, tehát nem tudod eldönteni reálisan, hogy melyik jó neked.

Persze, ha már házas vagy és van gyereked, de mégsem jó, akkor visszacsinálni már nem lehet.

Mások azért mondják, hogy házasodj és legyen gyereked, mert ők mindkét életformát ismerik és a nehézségeivel együtt is a társas változatot jobbnak tartják.

Én mindig utáltam a gyerekeket, de a saját lányom amióta megszületett nagyon sok örömet okoz, többet, mint bárki az eddigi életemben. Ő tényleg szeret mindenféle érdek nélkül, örülök, hogy legalább egy ilyen ember létezik a földön, és ezt megtapasztalhattam.

Sokan életük egy bizonyos szakaszában nem akarnak házasodni és gyereket sem, lehet, hogy változni fog az elképzelésed, csak ne túl későn.

2010. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 anonim ***** válasza:
75%

17:03

nem biztos, hogy boldogság az! Sok olyan nőt ismerek, akik boldogtalanok, és megbánták, hogy családot alapítottak, férjhez mentek. Legszívesebben egyedül maradtak volna!

Mert ugye a gyereket megbánni nem szokták...

Ha már meg van akkor legyen.

2010. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!