Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennétek terhesen rokonlátogat...

Mennétek terhesen rokonlátogatóba úgy, hogy esetleg ti vagy a gyereketek elkap valamit?

Figyelt kérdés

Nemsokára szülni fogok, van már egy kisfiam, aki imád homokozni. Anyósomék odavettek magukhoz egy girhes macskát, akinek kismacskái lettek. Beteg mind a három. A férjem is ki van akadva a macskákon, azt mondta a szüleinek, hogy amíg ott vannak, addig mi nem megyünk hozzájuk, elmagyarázta nekik, hogy milyen fertőzéseket hordozhatnak, azt mondták tudják.

Én nagyon félek a toxoplazmózistól, nálunk nem is szűrik ezt rutinszerűen. Mégis én érzem magam bunkónak, mert nem megyünk. Állatorvoshoz sem vitték a macskákat...

Szerintetek?



2014. jún. 30. 22:17
 41/93 A kérdező kommentje:
39-es, nincs homokozó az udvaron. Kutyák, macskák összevissza sz..rnak. Én elmondhatom a egy másfél évesnek, hogy ne fetrengjen a porban, és ne tömje a kezét a szájába, de attól még ezt fogja tenni. Szerintem nem én parázom túl...
2014. jún. 30. 23:07
 42/93 anonim ***** válasza:
59%
34-es, ugye te a parasztbácsi vagy, aki az állatkertben, a zsiráf kifutója előtt azt mondta: "ilyen állat pedig nincs!"
2014. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg megkérdezném a nagy állatbarátoktól én is, hogy miért is siklotok el afelett, hogy a macskák betegek???
2014. jún. 30. 23:09
 44/93 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, NEKED vannak szövegértelmezési problémáid!

Többen megmondtuk, hogy akkor NE MENJETEK anyósékhoz! Ezzel megoldva a gond!


De neked ez nem elég! Itt lihegsz, fröcsögsz, mert senki nem szemétládázza le az anyósodat, és senki nem nyalogatja a sebeidet!

2014. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
48%

Ki állapította meg, hogy betegek? Te ránézésre? :D


Kérdező, a másfél éves gyereket ne engedd homokozni, oszt jó'van.


Én különben tisztelem anyósod, amiért segít az elesett állatokon.

2014. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 A kérdező kommentje:
44-es próbálj megnyugodni! Min húztad fel magad? Olvasd el kérlek ismét a kommentjeimet és próbáld meg értelmezni őket, mert úgy látom nem sikerült megértened a lényeget!
2014. jún. 30. 23:15
 47/93 anonim ***** válasza:
65%

Off: Miért itt tetted fel a kérdést, és nem a Gyerekvállalás, nevelésnél? Azt inkább nézik szülők, mint ezt a kategóriát. Ide leginkább ingerült és ostoba tizenévesek írogatnak, mint láthatod.

On: Biztos nem mennék. Inkább nézzen bunkónak, hülyének a fél világ, minthogy vmi gond legyen.

2014. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 A kérdező kommentje:
Nem én állapítottam meg, hanem ők, mert mondták az asztmás kisunokájuknak, hogy ne simogassa a cicákat, mert betegek.:) Ő már 4 éves, de ő sem érti, hogy nem szabad hozzájuk nyúlni, hát még az én az én szerintetek retardált másfél évesem.:)
2014. jún. 30. 23:17
 49/93 anonim ***** válasza:
34%
Nem mondtad, hogy az anyósodék állatorvosok :)
2014. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 A kérdező kommentje:
47-es, én is így vagyok vele, hogy inkább tartsanak bunkónak, de nem éri meg a kockázatot. A gyerekvállalás topicban gondolom tisztában lettek volna vele, hogy miért kérdezem, itt ebből a szempontból inkább laikusok vannak. Most ez a része érdekelt inkább, mert anyósomék sem értik, hogy miért nem megyünk. A férjem mindig elmondja nekik, de aztán újra megkérdezik, hogy mikor megyünk. Komolyan mondom, hogy nem értem őket.
2014. jún. 30. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!