Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennétek terhesen rokonlátogat...

Mennétek terhesen rokonlátogatóba úgy, hogy esetleg ti vagy a gyereketek elkap valamit?

Figyelt kérdés

Nemsokára szülni fogok, van már egy kisfiam, aki imád homokozni. Anyósomék odavettek magukhoz egy girhes macskát, akinek kismacskái lettek. Beteg mind a három. A férjem is ki van akadva a macskákon, azt mondta a szüleinek, hogy amíg ott vannak, addig mi nem megyünk hozzájuk, elmagyarázta nekik, hogy milyen fertőzéseket hordozhatnak, azt mondták tudják.

Én nagyon félek a toxoplazmózistól, nálunk nem is szűrik ezt rutinszerűen. Mégis én érzem magam bunkónak, mert nem megyünk. Állatorvoshoz sem vitték a macskákat...

Szerintetek?



2014. jún. 30. 22:17
 21/93 anonim ***** válasza:
57%
#19, ha nem bír a gyerekkel, akkor minek kell neki még egy?
2014. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 A kérdező kommentje:
16-os te normális vagy? Nem odaszültem!!!! Biztos van gyereked, hát dörgölj a szemébe egy kis macskakakát, erősödjön az immunrendszere!
2014. jún. 30. 22:49
 23/93 anonim ***** válasza:
57%
Tyúkok macskától betegséget????? Te valami visszamaradott vagy??? Ez akkora baromság, hogy nincsen rá szó. Amúgy meg javasolnám neked, hogy se játszótérre, se óvodába, se SEHOVA ne vidd a gyerekedet, sőt, zárd be egy izolált, steril kamrába, magaddal együtt. Te atyaúristen.
2014. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
71%
Kiscsillag, születésem óta cicákkal és kutyákkal nőttem fel, volt homokozónk is képzeld el, sőt, a mostani két pici gyerek is állatok közt nevelkedik, és homokoznak is. Még élnek.
2014. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
43%
#21: te is csak képen láttál kisgyereket, igaz?:D Kíváncsiak, felfedezik a világot, nem úgy van az, hogyha ráparancsolnak, akkor egész nap a hátsójukon ücsörögnek.
2014. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
28%

Thaiföldön együtt élnek az emberek, egy kunyhóban az állatokkal.

Nagyon egyszerű a megoldás.

1. Megmondod a gyereknek, hogy az állatokkal nem játszhat és te sem nyúlsz "semmihez".

2. Nem mentek többet látogatóba. Mert a gyerek születése után meg az lesz a baj, hogy az újszülöttet, majd csecsemőt, majd kisgyereket megfertőzik.

Mindegyik álláspontot megértem.

2014. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
51%
23-as, te sem tudod, mitől lesz értelmi fogyatékos, vagy vak a gyereked, ugye?
2014. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
55%
Hát a macskákkal jobban jártak, mint veletek. Ha fájna a hülyeség, már vinnyognátok. Szerintem ne szülj gyereket, ha még a levegőtől is félted.
2014. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ az értelmes hozzászólóknak!

A többieknek is megköszönném, de nem a kérdésre válaszoltak. Látom bajok vannak a szövegértelmezéssel, és beleláttok ide sokmindent. Nem utálom az anyósomat, és nem ürügyet keresek, de ha ez szerintetek felelős állattartás, hát lelketek rajta.

2014. jún. 30. 22:53
 30/93 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan, néhány anyuka a születése után buborékfóliába csomagolná a gyereket és hipóba áztatná.

Megmondod a kisfiadnak, hogy homokos kezét ne vegye a szájába, ennyi. Ha viszont a gyerek még nem érti, amit mondasz, ülj mellette a homokozóban.

Túldramatizálod a kérdést.

2014. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!