Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/151 anonim ***** válasza:
93%

#80: ha így gondolkozol, minek nő, minek külön ház? Olcsóbban kijönnétek ha maradnál anyádnál.


Te esetedben külön ház építése a pénztemető.

febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/151 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: ahogy érzed, sok sikert. Ez a te döntésed.

A kérdésedre szerintem választ kaptál.


Innen kezdve sok sikert.


Szerintem megérné kicsit többet invesztálnod a jövődbe, de ez nyílván rajtad áll.

febr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/151 A kérdező kommentje:
Mivel felemelkedtek a lakàsàrak nem fogok felvenni 25 èvre hitelt.
febr. 15. 09:07
 84/151 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekes nő vagyok, de költözne hozzád a lfsz ingyen cselédnek. Menjen anyád kinyalni a szőrös valagad.
febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/151 anonim ***** válasza:
93%

80: Ez kamu akkor.

Házat építeni van pénzed, de alkalomszerűen, akár 1-2 havonta 6-8000 Ft-od nincs bejárónőre, aki rendbe rántja, amire nincs kapacitásod.

febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/151 anonim ***** válasza:
92%
De amúgy mai árak mellett, amiből felhúzol egy házat, abból már kapsz egy lakást.
febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/151 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem mennék oda? Mert elég, ha úgy döntesz te vagy az anyád, hogy ideje elköltözni, mert összevesztünk, és akkor hová megyek?


Az utcára??? Vagy vissza az én anyámékhoz?


Hogyne. Vagy akkor a házzal járó MINDEN költséget te fizeted, kezdve a rezsivel de a legutolsó szögig. Mindent, én egy kanyit nem teszek bele abba, ami 100% tulajdonban másé, és bármikor kidobhat.


Bár eleve egy városba nem költöznék anyóssal, nemhogy egy telekre. Hát persze, nulla magánélet kb.

febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/151 anonim ***** válasza:
92%
Nem minket kell meggyőznöd. Hajrá, találj olyan nőt, aki ezt bevállalja! Vannak, mert itt is írnak ki kérdéseket, mikor nem jön be az egy helyen élés, aztán panaszkodhatnékuk van.
febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/151 anonim ***** válasza:
92%

"Nem akarok albèrletre költeni vagy hitelt felvenni egy hâzra.Pènztemető.Nem fogok költeni bejârònőre,nincs annyi felesleges pênzem.Egy gyerekes nő el fogja fogadni ezt a felâllàst.Ők mâr annyira nem vâlogathatnak."


Ezen jót nevettem! Ha komolyan gondolod, fogsz te még koppanni! 😄

febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/151 anonim ***** válasza:
91%

Beteg az anyád - igen, tudjuk, ezt is írtad már. Ez sem az én problémám.


Egyébként ebből a beteg az anyám, apám dologból lesz az, hogy a nő marad ápolni, mert "ő tudja" = a férje egy lusta here.


Nem, a nő sem tudja ápolni, mert nincs szakképesítése idősgondozásra...

febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!