Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
 131/151 anonim ***** válasza:
89%

sőt sértődés lett volna, ha arra járok. és nem nézek be - tipikusan passzív-agresszív toxic megnyilvánulás anyós részéről.


Szerintem meg ALAP, hogy nem ugrok át egyeztetés nélkül senkihez.

Aki meg ezen veri ki a balhét, ahhoz amúgy sem járok :D

febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/151 anonim ***** válasza:
21%

Senki részéről nem volt semmiféle passzív-agresszív toxic, ez csak a te

rögeszméd.

Nálunk az volt ALAP, hogy örültünk, ha jött.

Balhé kiverésről meg éppen szó sem volt.

Ha olyan menyem lenne, mint te, hatalmas csapás lenne számomra, ha nem járnál hozzám, csak remélni merem, hogy túlélném...

febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/151 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező!

Akinek visszatartó erő, az hogy az anyósával egy telken, külön házban éljen - amit a jövendőbelije már meg is épített, neki már nem kell megdolgozni érte- az valószínűleg nem a neked való feleség. Nemcsak anyagilag, érzelmileg is jobban járna, de arra nincs igénye. Kell neked ilyen nő? Keress hozzádvalót, van bőven, de nem a GYAKORIn. Itt a válaszolók 95%-a anyós-komplexusos.

febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/151 anonim ***** válasza:
94%
133 anyagilag miért járna jól? Semmi köze nem lesz hozzá ha szétmennek x év múlva mehet csupasz p.csaval.
febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/151 anonim ***** válasza:
14%
Úgy van. Aki a szétmenésből akar meggazdagodni, annak ez nem opció. Aki viszont boldog családi életre vágyik, annak nagyon jó lehet.
febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/151 anonim ***** válasza:
90%

#133


Te be is költözhetsz hozzá. 😉


Amúgy meg máskor nem az a bajuk az inceleknek, hogy fúj, a nő elvárja, hogy mindent alárakjanak, most meg az a rossz, aki önálló életet akar?

febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/151 anonim ***** válasza:
89%

#136

Ezeknek mindig van min nyávogni. Hisztis kölykök.

febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/151 anonim ***** válasza:
32%
135..te észlény..nem azért irtam mert a szétmenésböl akar valaki meggazdagodni..de gondolj bele odaköltözik valaki (anyagilag lehet fordít is rá ) akkpr közben gyűjtöget magának saját lakásra külön vagy hogy kell elképzelni? Mert nyilván elete végéig senki nem akar máséban lakni
febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/151 anonim ***** válasza:
73%
133 érzelmileg miért járnék jobban ha anyóssal laknék? Lol...
febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/151 anonim ***** válasza:
77%
135-ös hozzaszolotol kérdezném, hogy akkor én, aki közösen építettem fel forintról forintra a vagyununkat a férjemmel, házzal kocsival mindennel, akkor én csak a szetmenesbol akarok meggazdagodni? Mert összetettek közösen a pénzt és a 0-ról epitkeztunk? Ezek szerint kész házba kellett volna becsucsulnom, és akkor nem a szetmenesbol akarnék meggazdagodni. Micsoda kifacsart gondolkodásmód van neked, kapj az agyadhoz.
febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!