Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
 121/151 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan, kit akarsz meggyőzni? Minket vagy magadat? Nekem úgy tűnik, nem tolonganak érted a nők. Majd ha úgy kezded a bemutatkozást, hogy már nem lakom anyukámmal, van ám egy házam az udvarán, akkor nem győzöl válogatni?
febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/151 anonim ***** válasza:
93%

#120


És meg is bánta a nagyobbik részük...

febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/151 Darius- ***** válasza:
3%
Ez attól függ milyen a viszony az anyád és a nőd között. Ha jó, akkor nincs probléma.
febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/151 anonim ***** válasza:
78%
Egy ilyen szituációval nemhogy kiszűröd az aranyáso típusú nőket, inkább azt mondanám, hogy a kevésbé önálló, szegényebb nőket vonzzod. Hiszen pont, hogy egy stabil egzisztenciával rendelkező nő, pl. mint én, sosem menne bele egy ilyen szituációba, míg egy olyan akinek nehéz a lakhatását megoldani igen. Tehát ilyen nőt elkepzelhető, hogy kapsz, aki nehezen fizeti az albérletet, esetleg ő is a szüleivel lakik még, dehát ennyi idősen azért ez fura, ez az egész koncepció red flag.
febr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/151 anonim ***** válasza:
88%

"Vagy akkor nem költözök vele össze.Anèlkül is lehet együttêlni."


Hogy mi? Te amúgy tudsz magyarul? Az együttélés azt jelenti, hogy.... most kapaszkodj, EGYÜTT ÉLTEK. Vagy szerinted az együttélés, ha te laksz Kazincsbarcikán anyáddal, ő meg Debrecenben?


Hallod, akkor én élhetek együtt egy tehetős, jóképű férfifel Kyotóban, miközben ki sem mozdulok a lakásból itt Magyarországon. Ezt jó tudni amúgy, logikus. :D


Gondolom sorban állnak az atomfizikus csajok az ilyen elmés megnyilvánulásaid után. Gratulálok.

febr. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/151 anonim ***** válasza:
82%
Éljél te anyóssal, aztán majd megérted.
febr. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/151 anonim ***** válasza:
81%

Mi az én szüleimmel laktunk együtt közel 5 évig. A különböző életvitel, generációs szakadék sok problémát okozott. Nyílt konfrontációra ugyan nem igazán került sor, de összességében nagyon kellemetlen volt mindenkinek.

N

febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/151 anonim ***** válasza:
70%

Lakjál anyósommal és megtudod. De én a saját anyámmal sem laknék egy telken! S nem azért, mert nem szeretem, de ismerem őt és ő is magát. Bele szólna úgyis. Anyósom meg... Azzal pumpolt amikor a fia megkért, hogy papír nélkül is lehetünk boldogok. Szerinted? S még csak egy kis részletet mondtam el, hogy mennyire akartak családtagnak! Még az egy faluban lakjunk e velük is kételkedek, jó ötlet e.


Senki telkére amúgy nem építkeznék, ha családtag sem!

Ha házat akarunk, akkor meg a párommal közös legyen, külön telken! Én meg is mondtam a férjemnek, ha neki netán lett volna már egy saját háza, én abba egy Ft-ot sem költöttem volna komolyabban rá. Én ehhez így állok hozzá. Olyat se viseltem volna el, hogy valaki besegítsen anyagilag, aztán megmondja a frankót hogy mennyire van közöm hozzá... De hát mivel mindent magunknak szedtünk össze, így ilyen problémák nem voltak, csak gondolati szinten beszélgettünk róla. Tudod kit érdekel az anyagilag jól járnékkal, amikor lelkileg egy roncs leszek. Ez a baj, minden a pénzről szól. Hány fiatal keni erre a dolgot. Mert spórolnak otthon.... MIRE??? Meg meddig? Majd 50 évesen tudjon házat venni kp-ra? Igaz addig rohadtul nem sajátban vannak és még bele is szólnak az életébe! Hagyjuk már... Aki 30 évesen is otthon lakik, holott megtehetné, hogy elcuccol, az gyerek, nem felnőtt. A szülő is noszogathatná, hogy próbálja ki magát. Ha mégse jön össze, még mindig haza költözhet ennyi erővel nem?

febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/151 anonim ***** válasza:
27%

Én az anyósomat úgy szerettem, mintha anyám, vagy legalább jó barátnőm lenne. Ő is engem. Megmondtuk egymásnak, ha valami nem tetszett, de inkább viccesen, mint arrogánsan, és el volt intézve. Bármikor bejelentés nélkül mehettünk egymáshoz, sőt sértődés lett volna, ha arra járok. és nem nézek be, vagy ő nem jött volna be, ha felkénk jár. Sajnos már meghalt. Elképedve olvasom ezeket a gyűlölettől fröcsögő hozzászólásokat.

Nem szeretném, ha ilyen menyem lenne.

febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/151 anonim ***** válasza:
76%
A bejelntkezés az illem, nem gyűlölködés miatt van. Ha valakihez átmennék annak illik szólni, hogy ráér-e, mert van amikor hiába van otthon, nem szeretne vendéget, vagy legalább otthon van-e 🤷🏼‍♀️. Én is imádom az anyósomat, mégsem állítok be váratlanul, nekik is van magánéletük. Ahogy nekünk is. Vagy más vendég van épp. Ráadásul nálunk elég hamar lyukra szaladna az, aki "csak erre jár és beugrik" és nem szól, mert sokszor nem vagyunk otthon. Van amikor aznap döntjük el, hogy elmegyünk valamerre. De szerencsére anyósomék is sokat járnak el a barátaikhoz, kirándulni stb. Ha szól, hogy jönne és itthon vagyunk igent mondok, de ha épp nem alkalmas akkor sincs sértődés, megérti. Ahogy mi is, amikor neki más programja van és épp nem ér rá🤷🏼‍♀️
febr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!