Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az üzenete annak, hogy míg...

Mi az üzenete annak, hogy míg Putyin nagyon távolságtartó volt Orbánnal szemben, addig Macronnal közeli, barátságos megbeszélést tartott?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. febr. 4. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy Viktor tartja a távolságot Keletről és Nyugatról is.
2022. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Az hogy viktor putyinnak csak viki, egy lezüllött koszos magyar zsíros segg, míg macron putyinnak egy igazi francia csődöre aki kiszolgálja akármivel.
2022. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Putyin profi úgy a politikában, mint az emberismeretben.


Karatés. A karatésok (ugyanúgy, mint más küzdősportosok is) pedig olyan mértékű önmegtartóztatást gyakorolnak, ahogy az öveket szerzik, hogy a másik ember tekintetéből kiolvasnak mindent: lelkiállapotot, zavartságot, mindent! És az más tészta, hogy az így szerzett benyomásokat milyen irányba használják, a másik fél építésére, segítésére, avagy manipulálására.


Nekem volt egy ilyen feketeöves öreg ismerősöm, azóta meghalt már és ő gyakorlatilag egyszer, amikor olyan körülmény volt (iszogattunk), elmondott rólam mindent (mármint nem pontos életadatokat kell itt érteni, hanem a jellememet, félelmeimet - szégyenbe is hozott, de igaza volt!)

2022. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, most asztalméretekről fogunk vitázni? Ha már ezen a szinten folyik a társalgás:

[link]

[link]

[link]

Putyinnal mellesleg 5(!) órán keresztül tárgyalt Orbán. Ebbe nyilván nem tudott belekötni a 444, maradt hát az asztal... :)

2022. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A 444 tényeket és híerek közöl nem pedig kötekszik.
2022. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen úgy, mint mondád!
2022. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Macaron egy gazdaságilag és katonailag komoly ország képviselője.


Orbán meg a pincsije putyinnak.

2022. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MDaniel98 ***** válasza:
Ebbe belekötni tényleg felesleges szerintem.
2022. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

5: "A 444 tényeket és híerek közöl"


Nem vagyok egy Orbán-fan, de ezen felröhögtem!

444.hu és a tények! Egy mondatban említve. Vicc. :-))))

2022. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!