Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz Oroszországgal, ha...

Mi lesz Oroszországgal, ha Putyin meghal?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
KB mint mikor Jelcin hatalomra került olyan állapotok lesznek néhány évig, utána megint kitermelődik egy erőskezű valaki.
2022. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Talán egy jobb, fejlődőbb Oroszország lép a helyébe, de nem mintha annyira vágynának az oroszok erre... jó egy diktátor is nekik, sőt szerintem egy lazább vezetőt meg sem választanának. Szóval szerintem sok minden nem fog változni, semmilyen szempontból.
2022. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MDaniel98 ***** válasza:
97%
Ezt majd megtudjuk akkor, ha Putyin meghal, de, ha esetleg nem gondoskodik addig egy egyértelmű örökösről, akkor nincs kizárva, hogy eluralkodik az országon a káosz, és az egymással viaskodó oligarchák elég rendesen meggyengítik majd a központi hatalmat, aminek egy gyengekezű vezető lehet majd az eredménye.
2022. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Az orosz valasztasokon 40% a reszveteli arany plusz el is csaljak (jol dokumentalt aki nem hiszi keressen ra) csak annak mondom aki tenyleg elhiszi, hogy Putyin annyira nepeszeru, es potolhatatlan.


Oroszorszag a vilag gazdasagban betoltott szerepet rohamosan vesziti el a SzU felbomlasa ota, ajanlom a gdpjuket az amerikai kinai vagy egy nemet gdp melle tenni, egyedul a hadseregul ami felteszi oket a vilagpolitika terkepere, ezert is kell neha reprezentalniuk mint most Ukrajaval.

2022. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már gyártják a klónokat,
2022. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bbenjoe ***** válasza:
100%
Mindig akad egy újabb cár.
2022. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg van nekik a forgatókönyv erre az esetre is
2022. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen állás szerint Sergey Shoygu lépne a helyére.

Ő Putyin fő bizalmi embere, nála 3 évvel fiatalabb.

31 éve 36 évesen már a rendkívüli helyzetek minisztere volt (ipari és természeti katasztrófák elhárítása), 10 éve hadügyminiszter (és FÁK védelmi minisztereinek tanácsának elnöke), Putyin pártjának alapítója, stb.

2022. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4 Az a 40% részvételi arány 71500000 embert jelent! Magyarország népességének nem tudom hányszorosa!

Mi az hogy csak a hadserege miatt ismert? A világlegnagyobb országa! Tőlük függ gáz-olaj ügyileg egész Európa

2022. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!