Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/151 anonim ***** válasza:
38%

135-ös nem válaszoltál!!!! 140es vagyok! Szóval én csak még akarok gazdagodni a szetmenesbol?

Amúgy én azt gondolom ha vissza olvasnad a kommentjeidet és lenne benned némi önkritika akkor rajohetnel hogy hülyeséget írtál, hiszen valahogy ezt nem is kell magyarázni, egyértelmű, ha a nő is tulajdonnal, vagyonnal rendelkezik, van része úgymond akkor jobb helyzetben van. Nem pedig olyan pasashoz kell menni, akinek már van, csakhogy ne a válásbol akarjunk meggazdagodni. Vedd le az egot, és ismerd már el, hogy ez hülye gondolkodás, nem szégyen az ha tévedünk, vagy a kérdezőt akartad ezzel vigasztalni én nem tudom, de jó nagy bősz eseteket írsz. Ha élőben mondod ezeket, kinevetnek az emberek, inkább ne is mondd senkinek.

febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!