Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
 141/151 anonim ***** válasza:
81%

#140


Nem fogja fel a hülyéje, hogy a kapcsolatba, házasságba nem úgy lép be az ember, pláne ha közösen hozzák össze, amilyük van, hogy majd szétmenéskor mit visz el.

Ellenben az számára kívánatos helyzet, ha a nőnek nincs semmije, és emiatt nem tud majd vagy nehezen tud kilépni a kapcsolatból.

Ez mindent elmond jellemileg a férfiról, akinek ez jó szitu...

Hánynom kell..

febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/151 anonim ***** válasza:
12%

#141 135 vagyok. Hányjunk együtt, mert nekem meg tőled kell!

A házasság megkötése után szerzett vagyon már közös. Annak a felét viszi az asszony válás esetén + ha a házon történt valami értéknövelő alakítás, az már közösnek számít, azon is osztoznak, válás esetén ki kell fizetni a nőnek. Egyszerűen nem kellene 0-ról indulni, albérleten kezdeni, amit ezután szereznek, az már közös lenne. Ha kihánytad magad, gondolkozzál, hogy ki a hülye!

febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/151 anonim ***** válasza:
77%

#142


Ha hirtelen mennie kell a nőnek, akkor sokra megy azzal, ha x év pereskedés után majd kap valamit értéknövelő alakítás címén.

Addig meg majd minden vitás helyzetben megkapja a párjától, sőt az egy telken lakó anyóstól is, hogy el lehet húzni, ha nem tetszik.

Gondolkodtam, továbbra is az a hülye, aki azt hiszi, ez egy ideális, jó helyzet egy nőnek. De ha neked tetszik, hajrá, élj így!

Én inkább kezdtem a nulláról a férjemmel, amink van, az mind közösen szedtük össze, és nem lakunk egyikünk szüleinek telkén sem. Albérlet mellett gyűjtöttünk lakásra. Pedig az én szüleimnél nagy a ház, simán elférnénk, el is fértünk volna gyűjtögetés alatt. Apám is ajánlgatta, de eszembe nem jutott élni vele. Mert tudom, hogy apámmal azóta jövök ki jól, mióta nem lakunk egy fedél alatt.

febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/151 anonim ***** válasza:
28%

#143

Ha hirtelen mennie kell a nőnek, akkor a közös ház felét sem tudja felkapni, és vinni.

Hogy szerinted ki a hülye, az téged minősít, nem mást.

febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/151 anonim ***** válasza:
71%

#144


A közösből nem biztos, hogy a nő megy el, pláne, ha gyerek is van. Ahol meg ő csak egy nincstelen, menekülhet, ahova akar.

Te kezdtél el hülyézni mást. 😉 Olvass vissza!

febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/151 anonim ***** válasza:
24%

145#

Ezt írtam a nagy port kavart 135-ben: "Úgy van. Aki a szétmenésből akar meggazdagodni, annak ez nem opció"

Te ezt írtad a 145-ben: "A közösből nem biztos, hogy a nő megy el, pláne, ha gyerek is van"

Tehát a férj kitúrása a közös házból, nem jogtalan meggazdagodás. Szerinted.

Továbbá: "Te kezdtél el hülyézni mást. 😉 Olvass vissza!"

Visszaolvastam: 141 "Nem fogja fel a hülyéje," ez lettem volna én.

febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/151 anonim ***** válasza:
83%
A közösből nem kell hirtelen mennie. Ha mégis mert erőszakkal kiteszik, attól a pillanattól ketyeg az óra, a bent maradó fél többlethasználati díjat köteles fizetni. Visszamenőleg is megítélik, nem az ítélet napjától szól. Anyuci telkén álló picifiú saját házikójából nem jár semmi. Az meg a még szebb mikor úgy alakítják, hogy a nő fizetését "teljes joggal" fordítják a megélhetésre, ez a minimum ha már ingyen lakik. Akkor mehet úgy, hogy még a pénztárcája is üres. Ne legyünk már műanyag szentek, nem minden házasság lesz boldog. Ha meg valaki így jár, hülyézik agyba-főbe, hogy lehetett ilyenbe belemenni.
febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/151 anonim ***** válasza:
62%

147# "Hogy szerinted ki a hülye, az téged minősít, nem mást."


Van neked elég bajod!

febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/151 anonim ***** válasza:
57%
Honnan idéztél 148? Miből szűrted le a bajaim mennyiségét? :)
febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/151 anonim ***** válasza:
73%
Érkezett kb 150 valasz, abból néhányat kivéve senki nem ad igazat a kérdezőnek sem meg a 135nek sem de biztos a nőkben van a hiba😅
febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!