Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
 111/151 anonim ***** válasza:
91%

Sok szobát ne építs a házadba, úgysem lesz így nőd, az idő is ellened dolgozik.

Személy szerint a saját szüleimhez sem költöznék, pedig nincs velük sok gond. Anyósom is áldott jó asszony, de vele sem szeretnek egy telken lakni. "öreg vagyok már bohócnak" mondanám, de igazából fiatal vagyok még, viszont elég érett ahhoz, hogy bár tudnék alkalmazkodni, nem akarok úgy leélni egy életet, hogy én alkalmazkodjak másokhoz. A pénzzel jössz állandóan. Vannak fontosabb dolgok is a pénznél, képzeld, mondjuk a mentális egészség pont fontosabb.

febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/151 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van gyerekem pl de nem jönnék össze így pasival. Nemkell anyós a közelbe, kösz.
febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/151 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező azt hiszi, az '50-es években vagyunk, amikor a nő kétségbeesett, ha nincs kinek mosnia a gatyáját, és bárkivel összeköltözött ebből a célból. Pláne, ha elvált asszony volt, gyerekkel. 😁
febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/151 A kérdező kommentje:
Règen működtek a többgenerâciòs együttêlèsek.
febr. 15. 17:04
 115/151 anonim ***** válasza:
91%

"Règen működtek a többgenerâciòs együttêlèsek."


Igen, erről a tiszazugi arzénes asszonyok is tudnának mesélni...

febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/151 anonim ***** válasza:
93%

"Règen működtek a többgenerâciòs együttêlèsek"


Csak és kizárólag a kényszer vitte rá őket.

Minthogy amikor nem volt (annyi) válás, az sem jelentette azt, hogy jobban működtek a kapcsolatok akkor. Sőt!

febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/151 A kérdező kommentje:
Azèrt azt kêtlem,ha valaki belêmszeret,akkor ez fogja megakadâlyozni.Vagy akkor nem költözök vele össze.Anèlkül is lehet együttêlni.
febr. 15. 17:35
 118/151 anonim ***** válasza:
91%
Neked max úgy lesz nőd ideig-óráig, ha veszel magadnak egyet a fülöp-szigetekről meg hasonló helyekről. De az is le fog lépni, mert még a legnagyobb lúzer pasikáknak is van annyi igénye, hogy asszonykával együtt élve anyuci szoknyáját elengedje.
febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/151 anonim ***** válasza:
91%
117# nem fog beléd szeretni senki, mert süt rólad, hogy még cicin alszol el.
febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/151 A kérdező kommentje:
Azèrt van itt pâr nő,aki az anyòsâval lakik ,most olvasgattam hasonlò kèrdêseket az oldalon.
febr. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!