Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/151 anonim ***** válasza:
10%

Ezek ilyen legendás klisés sztereotípiák. Nem feltétlenül minden anyós kretén és retardált, olyan is van, akinek van saját élete és nem a másokét akarja élni.


Konkrét személyiségfüggő, nem szabad általánosítani. Az olyan phuntzee, aki nem téged keres csak egy vastag bukszát, az golddigger, ezzel legalább kiszűröd.

febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/151 anonim ***** válasza:
89%

Én férfi vagyok. Házas. Nem akarnék se az anyós se anyámék közelében lakni. Nemhogy egy telkem, de még nagyon egy városban sem. Mindezt úgy, hogy komoly bajom nincs velük.

Egyszerűen így érzem magamat önállónak és függetlennek.


Referenciának hozzátenném, hogy házas vagyok, gyerekeim vannak 32 évesen, te meg ha jól veszem ki 39 évesen egyedülálló vagy. Nem azt mondom, hogy nincs igazad, csak azt, hogy a mellékelt ábra szerint a nők többsége nem így gondoljam

febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/151 anonim ***** válasza:
92%
Éltünk átmenetileg anyóssal egy telken, mert az albérletből már elkellett jönnünk, de a házunk még nem volt kész. Teljesen külön bejáratú részben (ő nyári konyhának használja, de van benne egy konyha, egy kicsi szoba és egy mini fürdőszoba, zuhannyal és wc-vel). Az én anyósomnál és apósomnál tündéribb embereket nem nagyon ismerek! De így sem volt optimális ez a felállás, se nekünk, se nekik. Pedig nem jött be "váratlanul", mi sem hozzájuk. De akkor sem. Átmeneti megoldásnak jó volt, hogy azt a 3 hónapot megoldjuk. Utána sem költöztünk messzire, 5km. De mégiscsak külön élünk, nekik és nekünk is megvan a magánéletünk, ha akarunk simán találkozunk, hiszen közel lakunk. De teljesen más szorosan egymás mellett és más akár csak pár km-re.
febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/151 anonim ***** válasza:
90%

A lelki egészség miatt.


Attól, hogy valaki családtag az nem jelenti azt, hogy összepasszoló egyedek alkotják a családot.


A családtagokat nem válogathatja meg az ember, a kapcsolattartási formát viszont már igen.


Az ember pedig a párját választhatja meg, akivel kölcsönös sok minden.

A személyiség adott jellemzőitől a közös dolgokig.


A gyermek is amikor megszületik teljesen más személyisége lehet. Akár szülei ellentettjei is. Zsákbamacska dolog.


Ezt pedig el kell fogadni, tiszteletben tartani.


Az nem egészséges amúgy se, hogy több generáció egymás nyakában liheg és a felnőtt akarja megmondani a már rég felnőtt embernek, mit hogyan csináljon stb.


Nekem saját szüleim is sokak 1-1 alkalmadtán.


Egyik exem anyósa pl nem zavarna, az akivel nagyon egy húron pendültünk, festettünk, alkottunk.


A többi unalmas, sablon, dirigálós, vagy a nyakamra járt a kedvességével és nem hagyott békén.


De volt olyan is, aki aktus közben ránk nyitott, mert mondandója volt és cseppet sem zavartatta magát, hogy éppen a fiával "lovagolok" és Q-rvára pofátlan...

febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/151 anonim ***** válasza:
86%
Ui: apósok se százasok.
febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/151 anonim ***** válasza:
84%

Tudod miért nem lesz neked nőd soha?

Nem is feltétlen anyós közelsége miatt.

Hanem, a szánalmas, együgyű attitűdöd miatt, ahogy itt is válaszolgatsz vagy nem is tudom mit csinálsz.

Esetleg kikaphatsz egy rafkós aranyásót, vagy egy hasonló együgyűt, mint te.

De ennek kb. 0 az esélye.

febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/151 anonim ***** válasza:
87%
Abszolút taszító.
febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/151 anonim ***** válasza:
86%
Ember, te nem tudsz alkalmazkodni a felnőttléthez. Anyád seggétől pár méterre mész arrébb egész életedben.
febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/151 A kérdező kommentje:
Beteg az anyâm,nem akarom egyedül hagyni.
febr. 14. 21:03
 50/151 anonim ***** válasza:
89%

Na, most meg hirtelen beteg lett...


Azt azért elárulod, hol lehet olyat, hogy egy normál méretű telekre, saját névre bekegyezve fel lehet húzni még egy házat? Komolyan érdekel, befektetnék ilyenbe.

febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!