Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/151 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a lelki nyugalmam többet ér mint az anyagiak. Nem akarok ilyen közel lakni családtaghoz. Anyóshoz pláne nem. Te szívesen költöznél anyós mellé?
febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/151 A kérdező kommentje:
Attòl függ milyen.Anyâm normàlis.
febr. 14. 17:56
 23/151 anonim ***** válasza:
91%

Én két oldalról látom a helyzetet:

Soha nem költöznék anyóhoz közel, pedig nagyon aranyos, szeretjük egymást, de ettöl még más tipusú emberek vagyunk, egymás nyakán rövidesen megromlana a kapcsolat.

Másrészt a gyerekeimmel is jó viszonyban vagyok, de soha nem költöznék hozzájuk, azért, mert más emberek vagyunk, mások a szokásaink, és rövidesen összevesznénk, ha a nyakukon lennék.


Vészhelyzeteben maximum pár hónapra még megoldható lenne, de tovább senkinek sem lenne jó.

febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/151 anonim ***** válasza:
78%
Soha. Még egy városba sem, minimum 150 km.
febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/151 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ez akkora visszahúzó erő.

Nem ismerkednék olyan férfival, aki ennyire nem akar leválni az anyjáról.

Nem szeretném, ha az anyósom minden lépésem látná, lehessen már az embernek magánélete. Szerencsére ezt az anyósom és az anyám is így gondolja, de még így se költöznék a közelükbe.

febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/151 anonim ***** válasza:
91%

Mikor a párom (férfi) lakást nézett, eladó volt egy a szülei lépcsőházában.

Szerencsére a szülei lebeszélték arról, hogy ilyen közel válasszon otthont, és azóta a párom is örül neki.

febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/151 anonim ***** válasza:
90%
22, enyém is normális, anyósom is normális mégsem laknék velük.
febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/151 anonim ***** válasza:
89%
Se a saját anyámmal se az anyósommal nem laknék egy portán. Nelem ez így jó. Neked meg jó anyáddal lakni. A te dolgod, de a szerencsétlen párodat már előre sajnálom.
febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/151 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen hozzáállással marad a jobb kezed.

Mondjuk eleve nem igaz a legtöbb nőre a te korosztályodban, hogy jobban járna, ha az anyósával élne. Én pl. sokkal többet keresek, mint anyósom, max. ő járna jobban közös háztartással.

febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/151 A kérdező kommentje:
Mert ennyire nem tudtok alkalmazkodni senkihez.
febr. 14. 18:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!