Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/151 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, azt a negatívumot ügyesen kikerülöd a válaszaidnál, hogy Neked mennyire tetszene, ha anyósod udvarára kellene költöznöd úgy, hogy a ház kizárólag a a feleségedé?

Amúgy még egy negatívum, ha esetleg Te fogsz valaha olyan helyzetbe kerülni, hogy költöznél, egy ilyen házat, amit anyukád udvarára építesz, hogy adod el?

febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/151 anonim ***** válasza:
89%

Az èn nevemen lesz a hâz.

Az semmit se jelent ha az alatta levo fold meg az anyad neven.


Mert ennyire nem tudtok alkalmazkodni senkihez.

Talan nem alkalmazkodni szeretnenk hanem a sajat eletunket elni.


En 300 meterre vettem haza a szuloi haztol, es ugyis megbantam hogy anyam nem jart a nyakunkra.

febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/151 anonim ***** válasza:
91%
Amugy ez ilyen tipikus engedely nelkul lakhatova atalakitott istalo/garazs?
febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/151 anonim ***** válasza:
91%
30 minek alkalmazkodnék? Saját háztartást akarok saját családdal, pont elég ahhoz alkalmazkodni. Ja és olyan hazban amit en valasztok.
febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/151 anonim ***** válasza:
91%
Egy átlagos ember nagyon sok szituáciòhoz alkalmazkodik, munkatársakhoz, barátokhoz, szomszédokhoz, háziállatokhoz, ehhez jön a házastárs és a gyerekek. Ez bőven elég, néha még sok is. Én például nem akarok ettől több emberhez alkalmazkodni, akkor sem ha képes lennék rá. Szeretünk néha sokáig ágyban lenni, akkor is aznap nem lesz délre ebéd (anyós mániája), közös szabadnapon kettesben lenni anélkül, hogy ránk nyitna valaki vagy beosztaná a szabadidő szabadidőnket. Egy egészséges házassághoz kell a privát szféra, ehhez a "kedvesmama" nem lakhat a szomszédban...
febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/151 A kérdező kommentje:
Nem ,ez egy hâz lesz,kedves 33.as.
febr. 14. 18:43
 37/151 anonim ***** válasza:
91%
Sok mindenben tudok alkalmazkodni. Ilyen témában nem.
febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/151 anonim ***** válasza:
89%

#36, De a sporolas neveben engedely nelkul, tehat kozmuvek is a mamatol lesznek athuzva igaz?

10000x hallottam hogy senkinek semmi koze, oda epitek ahova akarok es amit akarok.

Vagy lessz oly kedves hogy levalaszt egy darabolt a telkebol hivatalosan?

febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/151 anonim ***** válasza:
89%
Qrvára nem is óhajtok az égadta világon senkihez sem alkalmazkodni a saját otthonomban, csakis a páromhoz, leendő gyerekeimhez. Pont ezért még lakást sem akarok, mert nekem aztán rohadtul nem hiányzik, hogy a másik fingását is halljam (igen, kertesben nőttem fel, tudom, mivel jár, mielőtt jönnének a szokásos okoskodások). Nemhogy anyóst kerülgessem, de életvitelszerűen a saját családtagjaimat, még a legjobb barátaimat sem.
febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/151 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem feltétlenül anyósokra igaz. Még a saját szüleinkkel sem jó együtt lakni, vagy bármilyen függőségi viszonyba kerülni. Az előző generációnak más az értékrendje, mások a szokásai, másképp élik az életüket, és ez akarva-akaratlan konfliktushoz vezethet.
febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!