Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/151 A kérdező kommentje:
Az èn nevemen lesz a hâz.
febr. 14. 16:53
 12/151 anonim ***** válasza:
88%

#9-essel kell egyet értenem.

A kerítés pont nem fogja megállítani, sőt, még lehet meg is sértődik ha nem mehet be :D Én nagyon szeretem a saját anyámat is, páromét is, de egyikükkel se tudnék kvázi "együtt lakni" már hosszú távon.

febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/151 anonim ***** válasza:
90%
Nekem saját háztartás kell, nem mamuci kertjébe rezidencia, mint a hatéveseknek a kis lombház. Természetesen ezt a férjemmel közösen akarom elérni, nem tőle várom el, ilyen felállásba meg soha a büdös életben nem mennék bele, pláne nem egy friss kapcsolatban.
febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/151 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ milyen az anyós. Én biztosan nem költöznék anyósom közelébe. De vannak sokan akik igen, nem minden anyós hülye, itt az utcankban sokan élnek ilyen felállásban és jól megvannak.
febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/151 anonim ***** válasza:
90%

Sokadik kérdésed.

Neked nem a közös telek a legnagyobb bajod, hanem hogy nem váltál le anyukádról. Csak a mentálisan sérült nők fogadják el, hogy másodrendűek anyukád mögött, és ők se mind. Ha ilyen nő is megfelel, akkor sok boldogságot.

febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/151 anonim ***** válasza:
86%

"Ez nem ìgy müködik.Lesz kerìtès is."

Attól még mehet üres kézzel, ha elváltok. 🤷‍♀️Ez így abszolút nem éri meg, és az sem, hogy anyád a nyakatokban úlve pofázzon bele mindenbe, amihez semmi köze sincsen.

febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/151 anonim ***** válasza:
89%
Nálam kizáró lenne.
febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/151 A kérdező kommentje:
Ez az első kèrdèsem ,nekem itt.Ezekszerint sok fèrfi êl îgy.
febr. 14. 17:37
 19/151 anonim ***** válasza:
90%
Eddig anyuval éltél a nagy házban?
febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/151 anonim ***** válasza:
91%
Én igazán jóban vagyok a szüleimmel, a telek több ezer m2-es, akár úgy is elférnénk, hogy egyáltalán nem látjuk egymást, de kizárt, hogy oda építkezzek. Nekem igényem van a saját kis fészkemre, privát életre, aminek csak azokat a részleteit osztom meg velük, amiket én akarok. Semmi közük hozzá, mikor jövök-megyek, hogyan élek, mit csinálok a kertben meg esetleg egy-egy hangos veszekedéshez sem a párommal. Ahogy felnőttként az ő mindennapi életük sem tartozik már rám, megérdemlik, hogy magukban éljenek úgy, ahogy nekik esik jól, nem állandóan arra figyelve, hogy a gyerekük mit lát meg mit szól ehhez meg ahhoz.
febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!