Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/525 A kérdező kommentje:

Na ez a nagy problémám,hogy még plussz pénzt bele ölni ebbe az egészbe.

Nem tudom,hogy tud a lelkiismeretével elszámolni(?) de remélem megfizet érte.

2012. nov. 4. 20:25
 92/525 anonim ***** válasza:
Jonapot en is igy jartam egy baratommal elrrhetosegem t.laszlo89@freemail.hu
2012. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
48%
Azoknak üzenem, akik mindenféle mocskot rászórtok erre cégre, hogy azoknak a lehetőségét is veszélyeztetitek, akik megpróbálnak bízni ebben a munkalehetőségben!!! Mégis milyen bizonyítékotok van arra, hogy csalók??? Mert csúszik a munka? Szerintem ilyesmi előfordul! Ezzel azt éritek el, hogy többen visszakérik a pénzt, s így nem marad elegendő ember a kezdéshez.
2012. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/525 anonim ***** válasza:

# 93:

Cég csak akkor létezik, ha be is lenne jegyezve.

Mivel nincs bejegyezve, így az, nem is létezik.

2012. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%

Csilla!

pl. NE könyörgés árán jelentkezzen a cég.

2.mivel "csak" a lakcimem tudják, hogyan akar értesiteni?

3.ha komoly volna ez a cég,akkor a saját bevételeit is féltené.

4.ha ennyire kellene a munkaerő,nem csúszna heteket,sőt,mondhatom,hogy hónapokat az indulás...

és még sorolhatnám.

2012. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/525 A kérdező kommentje:
Császár Csilla!Netán Te kapcsolatban állsz velük?Ismered őket???
2012. nov. 6. 10:39
 97/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:

Zsolt!

1. Sajnos olyan világot élünk, hogy nekünk kell cselekedni, ha vmit el akarunk érni.

2.Nem értem, te sem telefonszámot, sem E-mail címet nem adtál meg? Szerinted a 21. században levelet fognak írni?

3. Biztos, hogy félti a saját bevételeit is, de gondolom most van jobb dolga, mint ezekkel a kommentekkel foglalkozni!

5. Miért ne csúszhatna?! Én megértem, hogy mindenki türelmetlen, de meg kellene várni a 16.-át, hogy mi fog történni!

Megkérdezhetem, hogy te mikor jelentkeztél? Mennyit csúszott a munka?

2012. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/525 T1m válasza:
100%
Kedves Csilla! Azt hogy magyarázod, hogy nekem se emailre, se telefonra, se semmire nem reagálnak? 3 emailt írtam neki, és ha telefonon keressük, állandóan vagy bécsben van, vagy alszik, jelzem 1 HÓNAPJA!Ez is biztos a mi hibánk.
2012. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:

T1m!

Én csak a Krisztinát kerestem, 2x is tudtam vele beszélni.

Az E-mailre nekem se egyszerre válaszolt. Utoljára ( kb 1 hete)a 16.-át ígérte, azóta nem kerestem. Ráadásul akkor kaptam egy körlevelet is. Az, hogy alszik, hát erre nem tudom, mit is mondhatnék!

Te mikor jelentkeztél? Kaptál te is körlevelet? Amúgy próbáld a Krisztinát többször is, szerintem fel fogja venni!

2012. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/525 Császár Csilla 1979 ***** válasza:
Én egy ismerősöm ajánlására jelentkeztem. A Krisztina anyukámmal egy cégnél dolgozott pár hónapig, s nem hallottam róla semmi rosszat. Személyesen csak most ismertem meg, de megbízható embernek mondták azok, akiket kérdeztem.
2012. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!