Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/525 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a sanda gyanúm, hogy Worbau-s bértrollok lehet a három (48. - 49. - 50. kommentelő) - látszik rajtuk, hogy friss regesek.
2012. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/525 anonim ***** válasza:
53%
mindenkinek jo estett nemtudom mit hazuttok itt de ez feljelenthettö dolog.amiket itt irkáltok.az meg hogy ti vagytok ötten akkik rágalmaznak engem az egy szemet dolog.foleg hogy megnezttem van akki ved engemet.de holnap mindenki kap tölem email a munkárol es vállaszthat.de ezt a oldalakat kinyomtatom es leadom a ugyvedemnek.mivel fizikkai serelmet is irt a egyik illetö.tisztelettel szabolcs
2012. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/525 Makadám László ***** válasza:
Kedves Szabolcs végre jelentkezel legalább is itt mert se a telefont se az emailt nem te kezeled.Hogy mi a rágalmazás szerintem ha nem így álltál volna hozzá,nem lenne ez.Csak rajtad múlott és nem másokon.
2012. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/525 Makadám László ***** válasza:
Kedves Szabolcs nem kaptam emailt ahogy ígérted.
2012. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/525 A kérdező kommentje:
Még Mi sem kaptunk!!!!
2012. okt. 28. 15:30
 56/525 A kérdező kommentje:
Jelentem kaptunk emielt!
2012. okt. 28. 21:13
 57/525 anonim ***** válasza:
sziaztok ki nem kapta meg a emailt az kerem irjon nekem es reagälok.kosszi
2012. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/525 anonim ***** válasza:
Aki kapott emailt,az hányadikára kapta?
2012. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/525 anonim válasza:

Sziasztok!

Én új vagyok ezen az oldalon,de én is jelentkeztem a Bécsi munkára pont a héten fizettem be 15000ft,haza jöttem és úgy döntöttem utána nézek a cégnévnek és hát sajna erre az oldalra lukadtam ki ahol túl sok jót nem olvastam,csak annyit szeretnék kérni azoktól akik nov.5-én indulnak hogy írjanak ha tudnak erre az oldalra hogy mi volt a munkával kapcsolatba!Nekem azt mondták hogy Henkel gyárba lesz a munka nov.19-én indulok ha minden igaz,jah és ha valami oknál fogva nem jön össze a munka akkor az átvételi elismervénnyel amit kaptam vissza mehetek és vissza adják a pénzt!!!Előre is kösz a válaszokat!!Sok sikert annak aki megy remélem sikerül nekik!!!

2012. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/525 Makadám László ***** válasza:
Szabolcs már fárasztó amit csinálsz, a szerződésen rajt van minden adat ne szórakozz.És még semmilyen emailt nem kaptam pedig írtam neked privibe is. Kezdem nagyon unni.Hívj fel és fejezzük be mert ez már több mint vicces!
2012. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!