Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/525 anonim ***** válasza:
Az építőipari munka storno????? :// Nekem ezt senki nem írta e-mailben, és fel se hívtak....köszönjük Szabolcs....
2012. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/525 Makadám László ***** válasza:
Sziasztok engem felhívott azzal hogy hívjam a feleségét hová utalja a pénzt vissza.Mert igen én is vissza mondtam és kértem a pénzem vissza,most kiderül milyen becsületes.De szerintem itt nagyon nincs rendbe semmi mert még az adataink se tudja sőt egyáltalán semmit így szerintem nem is fog senkit kihelyezni dolgozni soha,ha az alap adatainkat se jegyezte meg.Sajnos Szabolcs ez nagyon amatőr munka .
2012. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/525 Zsolt0622 ***** válasza:

László.mi odamentünk a pénzért.visszaadta.

de..Szabolcs.

igen.ez bizony lelkiismereti kérdés.tudsz nyugodtan aludni, h soksok embert átvertél??nincs benned félelem?

csak szólok..utánaérdeklődtem: mivel 50.000 ft-on felül vagy bőven,ez már nem szabálysértés,hanem bűntett...

2012. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/525 T1m válasza:
100%
sziasztok! most találtam ide hozzátok... sajnálattal konstatáltam amiket írtatok... mi 3-an lettünk volna a munkára bécsbe, mi is a gyárra jelentkeztünk... nekünk 16.-át mondtak, hogy akkor lesz az orvosi vizsgálat... de ahogy látom nem lesz ebből semmi... az egészben az a legrosszabb, hogy mi tényleg dolgozni akartunk, nem jókedvünkből jelentkeztünk erre a munkára, és ha ez valóban egy átverés (márpedig nagyon olyan a szaga van) akkor ismét bebizonyosodott, hogy az az ember aki becsületes úton akar pénzt szerezni, alul marad... számoljon el mindenki maga a lelkiismeretével aki ebben az ügyben érintett, mint szervező... azt megkérdezném szabolcstól mindenesetre, ha az ő családja lenne a tét, hogy el kell tartani, és a mi helyzetünkben van, ő mit reagálna erre... nyilván tűrné szó nélkül:)...ennyi a véleményem...
2012. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/525 Zsolt0622 ***** válasza:

Tisztelt T1m!

szerintem itt mindenki dolgozni akart.élni,MEGélni...

2012. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/525 T1m válasza:
sejtettem, hogy nem én vagyok az egyetlen... szomorú minden esetre..
2012. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/525 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtátok,hogy az időpont módosításokkal húzhatja a rendőri feljelentést!Ez tévedés,mert a feljelentést meg lehet tenni és még csak nem is ismeretlen tettesre.A nyomozók majd felgöngyölítik,hogy rendelkezik-e megbízásokkal ausztriai munkaadókkal.Ezt nem lehet egy 2000 Ft-os pecséttel megoldani.A károsultakat meg a hívásaiból kiderítik,mivel bűncselekmény esetén a mobilszolgáltatók kiadják az információt.A másik része az adóhivatal,hol a befizetések bevallása?
2012. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/525 A kérdező kommentje:
Kimondottan a győri rendőrségre lehet csak menni vagy itt a helyi rendőrségnél elég ha feljelentést teszünk????Nincs közel Győr azért kérdezem.
2012. nov. 4. 18:17
 89/525 Zsolt0622 ***** válasza:
megteheted akár Timbukbuban is,de átteszik Győrbe az ügyet....
2012. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/525 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb Győrben,mert egyből felveszik a vallomást.Ha máshol jelented,akkor is behívnak Győrbe vallomást tenni.
2012. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!