Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/525 anonim válasza:

Sziasztok!

Én már írtam egyszer elvileg én a 19-ei indulók közt vagyok,azt szeretném kérni hogy aki nov.5-én indul az legyen szíves privátban küldje el a számát és én ha nem gond este 6-7 óra felé felhívnám hogy mi volt!!!Sok Szerencsét Nektek remélem valós munka fog ott várni titeket!!!Legjobbakat!!!Várom a számokat ha nem gond!!!Előre is köszönöm!!!

2012. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/525 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Az 5-i indulás storno!!Ma kaptam emailt tőle és ezt írja:

Tisztelt épitöiparra jelentkezök.



Ezuton szeretném tájékozaztni önöket,hogy a november 5.-i indulás ezuttal elmarad.Mert további 5 ember mondta vissza a szerzödését igy a bécsi cég ember hiányra hivatkozva nem engedélyezi az indulást.



Maradok Tisztelettel:



Bugár Szabolcs

2012. nov. 3. 19:20
 73/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%

ez igen :)

vajon miért mondják vissza?

Kedves Szabolcs. tudod mit? jelents fel.

de én már a nyakadra léptem volna páros lábbal. :)

2012. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/525 Zsolt0622 ***** válasza:
100%
emberek! vegyétek már észre,átvernek benneteket! tegyetek már feljelentést! még ez a már bovs,de csaló,sz*r ember fenyegetőzik?? mivel,miért,mire????? több százezer forintot zsebretett. A TI PÉNZETEKET! győri rkp,8-14 mindennap.
2012. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/525 A kérdező kommentje:
Zsolt0622!Te már kint melózol?
2012. nov. 3. 21:49
 76/525 Zsolt0622 ***** válasza:
igen.de nem tőlük.
2012. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/525 anonim ***** válasza:
100%
Kezd tele lenni a hócipőm az egésszel,holnap úgy is megyek a rendőrségre más üggyel kapcsolatba, rá fogok kérdezni,hogy mit lehet tenni!Már egyszer rá kérdeztem,akkor ugye a Nov.5 volt az indulás,akkor azt mondta a nyomozó,hogy várjam meg a Nov. 5-ét, és ha addig semmi jelzés akkor lehet feljelentést tenni! De visszont ha kapunk új értesitést,akkor halott az ügy,mert mindenre hivatkozhat...ezt
2012. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/525 anonim ***** válasza:
100%

Ő meg is tette,mert küldte a 16-ai indulásról az emailt,innentől kezdve ,megint tiszta.....

Tudom hogy olvasod Szabolcs meg Anita ezt az oldalt,TE NEM GONDOLOD HOGY CSALÁDOKAT TESZEL TÖNKRE!! MIT SZÓLNÁL HOZZÁ,HA VELETEK IS EZT CSINÁLNÁK,ITT EMBEREK SZÁZAI VÁRJÁK AZ INDULÁST, A BIZTOS MEGÉLHETÉS REMÉNYÉBE,TE MEG CSAK HITEGETSZ BENNÜNKET....GONDOLKODJ EL EGY KICSIT,NEKED IS VAN CSALÁDOD! MI MEG ADTUK A BIZALMAT FELÉD,HOGY TE ÁLTALAD JOBB ÉLETHEZ TUDJUK JUTATTNI A CSALÁDJAINKAT,DE TE EZZEL SAJNOS ÚGY NÉZZ KI ,HOGY VISSZA ÉLTÉL!! VAGY NEM SZABOLCS???

2012. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/525 A kérdező kommentje:
Akkor mondja azt,hogy stornó az egész ne várjunk semmire és kész!Össze-vissza hitegetik az embert.
2012. nov. 4. 10:42
 80/525 anonim válasza:
Bocsi, de azt írtátok,hogy az építőipari munka storno. Mi van a csomagolással?
2012. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!