Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a következő kft-ről:Worbau Kft?

Figyelt kérdés
Külföldi munkával foglalkoznak/közvetítenek(Győr).Esetleg ha valaki tud valami információt azt kérem ossza meg.Köszönöm

2012. okt. 5. 21:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/525 anonim ***** válasza:
mi újság csomagolásra jelentkeztünk! Azt nem a Henkel csinálja az tuti!
2012. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/525 Zsolt0622 ***** válasza:
kedves Szabolcs! teszem fel,én most jelentkezem melóra (csomagolás),ki is fizetem a lét,mikor indulnánk?
2012. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/525 Zsolt0622 ***** válasza:
most olvasom...fizikai sérelem....? :D atyaisten.bántotta valaki tettlegesen ezt a szegény,talpig becsületes embert?
2012. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/525 anonim ***** válasza:
Én is azt kérném a nov.5-i indulóktól,hogy jelentkezzenek infóval!A munkakezdés hetek óta csúszik,mindig 1-2-héttel későbbi az indulás.Csak időhúzás folyik,és nincs jelentkező aki azt írná,hogy visszakapta a pénzt.Jelentkezéseket köszönöm.A bértrollok írását nem kérem,csak a tényleges emberekét.
2012. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/525 Zsolt0622 ***** válasza:

nos.én (illetve a nejem) visszakapta(m) a pénzt.

állitólag tök normális és korrekt volt.

2012. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/525 Makadám László ***** válasza:
Én nem tudom csak azt hogy a Szabolcs kérte a számom elküldtem, és privibe is írtam neki de semmi.Kértem a pénzem az óta még csak nem is reagál.Itt nagy szája volt és lám még sincs semmi!Se pénz se email se semmi.
2012. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/525 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is kapcsolatba kerültem evvel a céggel. Eddig csak e-mail-ben kommunikáltam velük és a már előttem is említett állítólag újonnan nyíló Bécsi Henkel gyárba keresnek munkásokat csomagolói munkakörbe nettó 1400-1500 eurós havi fizetéssel. A csoportos kiutazást november 19-ét követően tervezik ... . Sajnos már volt "szerencsém" csaló munkaközvetítőkhöz külföldi munkával kapcsolatosan és ez is eléggé azokra hajaz ... (megy a "terelés" és az időhúzás). Amennyiben valós munkát szeretne közvetíteni a cég, neki kellene a munkaerőt naprakész információkkal a teljesség igényével a lehető legnagyobb részletességgel ellátni (szerintem ez a logikus, hisz ez lenne az érdeke), hogy ne legyenek későbbi komplikációk, kínos helyzetek a munkavállalással, vagy egyéb elégedetlenségek a hiányos, helytelen információk átadásával kapcsolatosan. Örülnék neki, ha nem így lenne és tényleg egy valós munkához keresnének munkaerőt (erre kis esélyt látok). Egyébként szeretnék külföldön elhelyezkedni (az itthoni helyzet megítélésem szerint nem kielégítő), ha esetleg más is hasonló ambíciókkal és lelkesedéssel szeretne külföldi állást találni és úgy gondolja, vegye fel velem a kapcsolatot, lehet együtt nagyobb sikerrel járnánk.


ÜDV.

Balázs

2012. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/525 Zsolt0622 ***** válasza:
Balázs! akkor én már fel is veszem :)
2012. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/525 piros1 ***** válasza:

[link]

Megint hirdet!

más szöveg de a tel szám ugyan az...

2012. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/525 piros1 ***** válasza:

Ha valaki hétfőn megy a megigért munkára akkor az irja meg.

Én se e-mailt se egy telefont nem kaptam már több mint egy honapja várok. :( Utólag azt mondta hogy 5.-én lesz az indulás. De igy hogy mikor az ember semmit nem tud!

Ha hivom mindig Bécsbe van,nem elérhető.

2012. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!