Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennél mosogatni 300 ezerért?

Elmennél mosogatni 300 ezerért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
43%
Az utolsó válaszaid is hemzsegnek a hibától, de nem fogom most mindet kijavítani neked, az iskolában kellett volna megtanulni, nem itt és most. De segítőkész az egy szó! Egybe írjuk! Írásjelek után után szóköz. És még sorolhatnám, de nem ezzel fogom tölteni a szabadságom.
2011. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 A kérdező kommentje:

ma 11:04


Ok.Ich verstehe.Kein Problem.Du bist grosse idiot!

Ich denke sehr,dass ihr habt geantwortet aber gehe ich jetzt auf dem Arbeitplatz.Nach ich mache auf dem Berg ein Spazieren.Ich war ein grosse idiot abwasher....


Glückliches neues Jahr!

2011. dec. 28. 11:26
 73/81 A kérdező kommentje:
Ich bin schon hier in österreich....ich bekomme immer meine Zahlung.Ich habe kein problem mit das..
2011. dec. 28. 11:29
 74/81 A kérdező kommentje:

ma 11:04


Willst du noch etwas fragen idiot?

2011. dec. 28. 11:36
 75/81 anonim ***** válasza:
39%
Na legyél büszke magadra, hogy le tudod írni németül, azt hogy idiot. Angolul, olaszul, spanyolul és franciául beszélek. De te csak légy boldog a németeddel.
2011. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 A kérdező kommentje:

Bocsi mennem kell dolgozni..nincs időm hülyékkel vitázni..ez az hogy te csak az idiótát tudtad kivenni belőle..az össze nyelv amit beszélsz egyik sincs olyan nehéz mint a német...tanuld meg aztán utána okoskodjál..ha ennyi nyelvet beszélsz akkor nem tudom miért otthonról irigykedsz és engem szapulsz,ahelyett hogy elindulnál a nagy világban...ja bocsi nyelvtudás nélkül nem megy..én is ide tudom írni hogy beszélek még 8 nyelven..

na bocsi mennem kell dolgozni..aztán megyek síelni munka után...

2011. dec. 28. 11:53
 77/81 A kérdező kommentje:
ja és még valami!!IGEN KU.RVA BOLDOG VAGYOK A NÉMETEMMEL!!!
2011. dec. 28. 11:54
 78/81 anonim ***** válasza:
27%

Azért nem megyek sehova, mert vagyok olyan inteligens és talpraesett, hogy nagyon jól megélek itthon is. Majd ha annyi mindened lesz a mosogatásból, mint nekem, akkor pofázzál.

Menjél inkább mosogatni, jobban jársz, nem csodálom, hogy nem találsz más munkát.

2011. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 A kérdező kommentje:

Ha annyira intelligens lennél akkor nem velem foglalkoznál és ide írogatnál hanem keresnél jobb elfoglaltságot..de hét tipikus magyar mentalitás az itt is meg látszik..nem hiába kerülöm itt kint a magad fajta rossz indulatú magyarokat.A talpra esettségről meg annyit hogy egy idegen országban kell igazán talpra esettnek lenni hogy megálld a helyed..idegen ország más kultúra más szokások..de mindegy ezt hiába mondom egy magad fajta savanyú a szőlő szindrómás magyar irigykedőnek..a mosogatásról annyit hogy úgy néz ki hogy szakácsként fogok már dolgozni..nem 300 ezerért hanem 450 ezerért..ugye hogy előbbre lehet jutni?na mindegy most már tényleg mennem kell dogozni,plusz azt hiszem ma kapom meg a 13.havi plusz ezer eurós prémiumot..sietek is felvenni..


Boldog új évet!

2011. dec. 28. 12:21
 80/81 anonim ***** válasza:
44%

Hagyd már a francba, gyönyörűen látszik miért mosogató.

Egy értelmes megnyilvánulása nem volt.

Akkor sem alkalmaznám, ha havi 10. 000-ért vállalná.

2011. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!