Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennél mosogatni 300 ezerért?

Elmennél mosogatni 300 ezerért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
49%
Nem, ez a kérdés megint arról szól, hogy a diplomások milyen sznobok és egyebek, az eszébe sem jut, hogy valakinek tényleg van lehetősége jobb munkára és azért mond nemet. Sima kötekedő provokáció az egész, hogy egymás ellen uszítsa az embereket, ritka primitív módon.
2011. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim válasza:
78%

300ezerért mosogatni. De mint a huzat. El innen, azonnal!

És ellentétben az előttem levő hozzászólóval, aki nyílván aranyrúddal törli ki még a s*ggét is, az én önbecsülésem nem sértené, ha nem magyarok után mosogatnék.

2011. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
80%

hiányszakma... persze drága, álmodozz.


hogyne mennék el, nekem nem büdös a munka.

2011. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
93%

Én tanultam, diplomám van, és mégis egy éve itthon ülök. Szóval azok az emberek, akik úgy vannak vele, hogy "én azért tanultam, hogy ne kelljen dolgoznom", finoman szólva sivárnak tartom.


Mennék, az biztos! Ausztria közel is van! Itthon a kutyának nem kellek, még WC-pucolásra sem.

2011. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
70%
Jó, engem nem érdekel mit hiszel,én köszönöm szépen remekül elvagyok, remélem te is, ellentétben veled én nem szólom le azokat, akik elvállalnák ezt a munkát.
2011. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
51%

16:42-es. Ha már így megszólítottál.

Tudd, hogy nem... de még mennyire nem.

Valószínűleg azért nem értjük egymást, mert más az értékrendünk. Ám nincs ezzel semmi baj, csak nem kell sértegetni a másikat.

2011. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim válasza:
93%

Mennék!


Én sem azért tanultam évekig, hogy mosogassak, de ha ilyen jól fizet (jobban mint sok magyarországi diplomás állás), akkor nem hagynám elúszni a lehetőséget.


Én most GYES mellett takarítok. És?


Diploma ide vagy oda, most az a lényeg, hogy meleg legyen a házban és étel legyen az asztalon. Ha majd lesz egy jobb lehetőség a szakmámban, akkor megyek oda, addig csinálom ami adódik. :)

2011. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
21%

Hagyd a fenébe, látod szerintük már hiányszakma sem létezik.

Áhh, egyszerűen nevetséges.

2011. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
72%

A nem választ se pontozzátok le sztm....!! :-/


Én sem mennék el..., hogy miért? - a fizetés k*rva jó (sőőőt) Összeh*gyoznám magam, ha mosogatásért ennyit leakaszthatnék...de


de: biztos, h. olyan jó, h. azért tanultál 6-23éves korodig (18évet), h. b*fögő, hangosan f*ngó alpári osztákoknak (amerikaiak, angolok stb.) - akiket mellényzsebből agyilag megalázol - rabszolgaként dolgozz?? :-/

Hol az emberi tartás határa?? Soha nem alacsonyodnék le odáig, h. olyanoknak dolgozzak - alamizsnáért, akiket nem tudok becsülni...:-/


Tudom, h. ez az én h*lyeségem...


A másik: elvégez egy fiatal itt Mo.-n mondjuk egy belsőépítész 5 éves egyetemet..., képzett értelmiségi. Tényleg volt értelme 5 évig szenvednie, ha utána elmegy hájas amerikaiak után mosogatni??!! :-o

..és milyen jövőkép van ezek előtt a fiatalok előtt...??

akkor 40éven keresztül ezután diplomás mosogatóként fog dolgozni?? Végig rabszolgamunkát végez egy egész életen át???!! :-o

...elmúlik 4-5 év külföldön (még esetleg a honvágy is előjön) - akkor mi lesz?? - hazajön, és mihez kezd?? 35évesen itt fog állni, úgy, hogy szakmai gyakorlata - a saját szakmájában 0.


Én azt mondom, ha megy valaki - nem szabad ilyen állásokba menni...


Úgy kell, mint a focistáknál - ki kell nőni a hazai NB1-et..., h. az ember ne szaladjon bele egy értelmetlen ugrásba. Mire gondolok?: 3-4 év (akkor már maradjunk belsőépítésznél) jó munkahely idehaza, ami alatt megtanulod annak a szakmának a csínját-binyját, amiért fél életeden át gürcöltél - és amikor már sok mindent átlátsz - akkor dobbantani...

Nem mosogatófiúnak (lánynak), hanem szakembernek...

Nem 10fityingért, hanem 10-100.000 eurókért....


és akkor ha 40éves is vagy - nem mosogatni fogsz örök életedben... :-/

2011. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
92%
Diplomásként mondom, hogy mennék, mint a huzat!!! Még meg is küzdenék az állásért, ha kell! Éhes ember nem válogat, ahol fizetnek, oda megy! A munka nem szégyen!
2011. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!