Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül is elmennél pár napra...

Egyedül is elmennél pár napra nyaralni ha megtehetné9?

Figyelt kérdés
39 évesen
2011. júl. 24. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
én 26 évesen is el fogok menni idén nyáron :) elmennék 39 évesen is
2011. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
El, nem árt egy kis magány. de csak egy-két napra. Maximum, de ez nagyon maximum egy hétre.
2011. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Jóhogy.

Én készülök Amcsiba, de 100, h egyedül megyek.

2011. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran utazom el egyedül kikapcsolódni. Kb kéthavonta elmegyek egy wellness hétvégére, ahol remekül érzem magam egyedül is. Egész nap pihenek, kényeztetem magam (szauna, fitness, masszázs, kozmetikus stb), olvasok, jókat eszem, és élvezem, hogy azt csinálok, amit jól esik, nem kell alkalmakodnom senkihez. Neház lenne mindig találni valakit, aki épp ráér, vagy van erre pénze, stb. Évek óta így csinálom. Ha egy barátnőm, testvérem, akárki el tud jönni velem, úgyis jó, de nem fogok leomndani ezekről csak azért, mert épp senki nem ér rá. Nyaralni is voltam már egyedül, egy hét törökországban, isteni volt. Ahová nem memmék egyedül, az pl, kirndulás hegyekbe, vagy városnézéses kirándulások, mert az tényleg párban jó. De egy hagyományos nyaralásra, vagy wellness hétvégére bármikor elmegyek.
2011. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

mivel nincs társam,párom ezért mennék egyedül

nem magányra vágyom

2011. júl. 24. 11:59
 6/16 A kérdező kommentje:
én is wellnes hétvégére gondoltam
2011. júl. 24. 12:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én is elmennék egyedül! jó egy kicsit kizökkenni a megszokott hétköznapokból, még ha egyedül is!!!
2011. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nyaraltam egyedül, elindultam vonattal Horvátországba, és életemben annyi emberrel nem barátkoztam össze, mint akkor. Valahogy az egyedül utazók megtalálják egymást. Pedig előtte én is féltem, hogy egy hétig a kutya nem fog hozzám szólni. Ha nyitott vagy, egy percig nem leszel egyedül, ha nem akarsz.
2011. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én simán el mennék. Tavaly 3 napra lementem a család balatoni nyaralójába egy kicsit feltöltődni. 4 napig voltam ott, igaz teljesen egyedül de nagyon jól esett a kikapcsolódás. Van ott egy helyi ismerősöm őt egyik este át hívtam magamhoz sörözni, meg egy kicsit beszélgetni, jól esett hogy távol voltam a családomtól. Idén is tervezek ilyet de akkor már 1 hétre lemegyek és az utolsó 3 napra lejön a barátnőm is :) (így kapott szabadnapot)
2011. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy akik elmennek egyedül azoknak nincsen család.Ha nekem sem lenne, akkor én is elmennék, így viszont, hogy van férjem, gyermekem, eszembe sem jutna.
2011. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!