Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül is elmennél pár napra...

Egyedül is elmennél pár napra nyaralni ha megtehetné9?

Figyelt kérdés
39 évesen
2011. júl. 24. 11:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha egyedül lennék, akkor én is elmennék pár napra wellness hétvégére. Jót tenne a kikapcsolódás.29N
2011. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sokszor elég nehéz összeegyeztetni a családdal/barátokkal, nem feltétlenül megy azért egyedül az ember, mert magányos. Én még csak csoportos úton voltam "egyedül", úgy, hogy nem ismertem senkit, Horvátországban, és isteni volt. :)
2011. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Simááán, mindenhol akadnak jó barátok...
2011. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze, egy wellnesst egyedül is lehet élvezni, ráadásul ismerkedni is lehet...a kikapcsolódás szerintem jót fog tenni, akkor is, ha egyedül mész.
2011. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen, voltam egyszer öt napot Hajdúszoboszlón (imádom), illetve télen Pécsett három napot. Nem bántam meg egyiket sem, nagyon szeretem, hogy senkihez sem kell alkalmazkodnom...


Persze társasággal is szívesen megyek nyaralni, ha éppen akad, vagy partnerrel (ha lenne), de csak azért, mert senki sem ér rá, nem fogok lemondani egy nyaralásról.


26/N

2011. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Természetesen. Talán épp ott találnék rá a páromra. :)


41/F

2011. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!