Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennél mosogatni 300 ezerért?

Elmennél mosogatni 300 ezerért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
47%

Miből gondolod, hogy nő vagyok?

Egyébként eüsnek tanultam, most mást is tanulok, ez a jövőbeliekhez kell.

2011. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
80%
Itthon gondolkodás nélkül mennék ennyiért mosogatni,külföldön mérlegelném, hogy mire elég ott az a pénz!?
2011. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
100%
mint a huzat. egyetemistaként heti pár ezerért vigyázok gyerekekre, ami még felelősség is. barátnőm hétvégén áruházi kínálgató. mosogatok én csak fizessenek.
2011. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
84%
Én mennéék!!!!! Hova kell beadni a jelentkezést?:D
2011. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
84%
Még istálót is takarítanák.
2011. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
79%

"Eüs vagyok."

Na, az biztos is, hogy hiányszakma! Mert meg sem fizezik és bele lehet szakadni. Hát inkább 300-ért az osztrákok mocskos tányérjai, mint 80-ért gennyes, véres lepedők és koszos emberek fürdetése!

2011. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 A kérdező kommentje:

ma 16:42


Nem semmi kötekedés nincs benne..szerintem te paranoiás vagy,nekem fel ajánlottak egy ilyen munkát és kíváncsi vagyok más emberek véleményére ennyi...nem kell semmi provokációt bele látni és semmi ilyesmit...

amúgy meg ahhoz képest hogy diplomád van a primitív az te vagy kis barátom de ne is kicsit..

2011. dec. 27. 16:58
 48/81 anonim ***** válasza:
75%

Ez így kevés. :) Egyik barátnőm szintén eüs. Méghozzá rehabon dolgozik, mozgásterapeuta. Ő az egyetlen szakember a közeli kórházban. 4 éve kerestek mozgásterapeutát, végül jelentkezett, és föl is vették.

HAVI 70 rugóért! 3 évig tanult, 3 évig szenvedett, és sz@ros 70 rugóval szúrják ki a szemét. Szerinted mire elég? Még elköltözni sem tud a szüleitől, mert egymaga nem képes még egy garzonlakást sem fenntartnai.(közalkalmazottaknak ilyen jó kis fizujuk van)


Lehet, hogy lesz munkád, de nem indegy, hogy mennyit dolgozol, és mennyi a fizud.

Szerintem fiatal vagy még, és azt hiszed, hogy megválthatod a világot. Én is azt hittem. Egészen addig, amíg tavaly augusztus közepén a pofámba nem dörgölték a lefixált munkahelyen, hogy nem fognak alkalmazni, mert az igazgató nő utálja a képemet. Sajnos nem minden fekete-fehér.

Idővel talán te is megtudod.

2011. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
47%

Semmi kötekedés nincs benne??

Leírtam a válaszomat, mire közölted, hogy várnék-e a sült galambra, majd a többiek, hogy diplomás rúdtáncosnő (a női létemet még mindig fogalmam sincs honnan szedték), és hogy diplomalobogtató. Jogos is lenne, ha egy munkakerülő barom lennék, de szó sincs róla, nem ismer senki, csak ítélkezik és mocskolódik össze vissza.

2011. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
70%

Hidd már el, hogy nálam szó sincs ilyenről :)

A barátnődet sajnálom, idővel neki is lesz jobb lehetősége.

Mondom, én 16 éves korom óta dolgozom, sosem vártam el senkitől, hogy eltartson vagy bármi.

2011. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!