Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennél mosogatni 300 ezerért?

Elmennél mosogatni 300 ezerért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
23%
Nem várnék a sültgalambra, nekem lesz munkám, az én szakmám nagyon erősen hiányszakma, szóval nem félek tőle, hogy nem lesz munkalehetőségem. Több ágon is mozgok egyébként szóval ha ne adj isten történne velem valami, mondjuk a kezeimmel, ami miatt a munkámat nem tudnám ellátni, még akkor is választhatom a másikat, amihez elegendő az ottlétem és a tudásom.
2011. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
4%
Te meg nyugodtan válaszolgathatsz helyettem, csak hogy a diplomásokat leszóld. Nyilván a helyedben én is így viselkednék.
2011. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mennék. Igaz, hogy a diplomámért hajtok és akár szégyen is lehetne, hogy elmegyek ilyen "alja" segédmunkára, nem gondolkodnék egy ilyen lehetőségen. A leendő diplomámmal még jó darabig nem fogok ennyit keresni...
2011. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 A kérdező kommentje:

ma 16:34


értem..tehát ha mondjuk ha kirúgnának a munka helyedről és nem találnál fél évig munkát akkor inkább elmennél segélyre vagy éhen hallnál..

2011. dec. 27. 16:37
 15/81 anonim ***** válasza:
75%
Külföldre nem. Ott kell annyi, hogy mnegélj, nem sokat tudsz majd félretenni, hiába hiszed most azt. Nekem sok barátnőm, ismerősöm van kölföldön és még szarabbul állnak, mint én itthon. Mert ilyen takartás, mosogatást csinálnak, ami ott sincs igazán megfizetve. Akkor éri meg elmenni külföldre, ha valamiben nagyon jó vagy(orvos, mérnök), úgy tudsz boldogulni. A mosogatók ott sem lesznek milliómosok soha!
2011. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
86%
Naná, ennyi pénzért szart is lapátolnék!
2011. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
47%

Nem vakarnám a mocskot külföldiek után... maradok itthon, és igyekszem minél többet tenni és elérni.

(Lehet lepontozni.)

2011. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen helyesírással nem csodálom, hogy a mosogatás a maximum neked. Inkább tanulj, művelődj, azzal érsz el valamit hosszútávon, nem a mosogatással.
2011. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
37%

Nem voltam elég világos? Hiányszakma!!

Ha kirúgnak akkor is kapok munkát 1 hónapon belül, de nem rúgnak ki, nem vagyok béna, becsülettel végzem, amit tanultam.

Egyébként nem értem miért kérdezel bármit, ha nem tetszenek a válaszok. A kérdésed eldöntendő volt,gondolom számítottál rá, hogy nem fog mindenki bólogatni. Ha pedig csak erre vágysz, akkor miért nem azt kérted, hogy gyűljenek ide, akik kimennének 300 ért mosogatni?

Ha pedig kérdésed van, azt úgy gondolom normálisan is fel lehetne tenni.

2011. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
81%
Úgy szeretem ezt a hiányszakmát, nagyon ilyen nincs már az országban, van viszont rengeteg munkanélküli diplomás, a többi kimegy külföldre, kezdi a mosogatással és feltalálja magát később egy jobb munkát találva. De te csak dédelgesd az álmot, hogy biztos a jövőd.
2011. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!