Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amway. Megéri csatlakozni...

Amway. Megéri csatlakozni vagy sem?

Figyelt kérdés
Kecsegtető amit elmondtak de olvastam róla jót és rosszat is. Ki mit gondol? Lehet vele pénzt is keresni? Minden féle véleményre kíváncsi vagyok.
2014. nov. 10. 19:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:

"Ez tesz talán különbséget a Te és az én "diplomám piacképessége" között."


:) Hiányzik az elismerés, magadat kell fényezned kicsit? Nagyon ügyes vagy! Gratulálok! Szülőfalud büszkesége! Bár személyesen ismernélek! (Broáf, azt inkább mégsem.)

2015. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:

"Miben is világelső az Amway?"

Mit mondtam, miben? A consumerreports szerint ő csinálja a legjobb mosóport. Az euromonitors szerint ő adja el a legtöbb konyhai vízkezelőt (amit az nsf elsőként tanúsított az említett szabványa szerint), ő adja el a legtöbb vitamint. Ő a legnagyobb forgalmú direkt értékesítő, ő fizette ki a legtöbb bónuszt.. Ilyenekben. Például.


"De kétlem, hogy meg tudnád ítélni ki Amway vásárló közülük és ki nem?"

Ez most kérdés? Honnan tudjam, hogy kétled-e. Szerintem kétled. De nem is mondtam, hogy meg tudom ítélni. Azt mondtam csak, hogy a statisztika szerint.. Valamit megint nem tudtál értelmezni. Innen eredhetnek a tévképzeteid.

2015. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:

Hát, a tévedéseim egyenlőre eddig egész jól bejöttek az életemben, míg van aki ugye a piacképes diplomájával sem tudott mit kezdeni, inkább másolódott.


Az, hogy mikroprojektek híve vagyok, nem feltétlen nem javított már jó pár ember életkörülményén. de biztos ezt is jobban tudod a zemvéj statisztikádból...


Egész napos mellébeszélés, lila köd, de ez vitte most a pálmát...


Egy direkt értékesítő nem kockáztatja a kapcsolatait...


:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Lényeg, hogy a kapcsolati tőke nem sínyli meg az érdekértékesítést senkinél, aki belép.


Azért remélem nem ezt a szép szakmát örökíted át a gyerekeidnek, a hantázásaiddal együtt.


Na jó, itt inkább befejezem a beszélgetést.

További jó komolytalankodást az állami támogatásod mellé. Ford Fairlane jut eszembe a sajtreszelővel, de inkább olyan, mintha a gyerekem fejlődött volna vissza pár évet érvelési kultúrában.


További jó másolódást névtelen Diamond!

2015. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:

Hiányzik az elismerés, magadat kell fényezned kicsit?


ugyan már. Szakmailag elismerik amit csinálok, az eredmények kimutathatók, nem vágyom én színpadra. z a ti világtok. Én csak mondom, hogy vannak akik mint Te és Roland budapest nem találjátok meg a számításotok a piacképes diplomával, más meg igen, teljesen más úton, több eredménnyel.


Akkor ott valami zavar van az erőben...


Na jó, tényleg befejezem, nem hinném hogy valaha is partnerek lennénk, én a hitelesebb emberek társaságát keresem.

2015. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:

consumerreports szerint...


" [link]


Hátha tudsz Te is angolul...


Mondtam én, hogy sok minden változott 2009 óta.

Élhetsz a múltban, de attól a jelen és a jövő halad előre...


Akkor most mitől is világelső?


a többit most nem cáfolnám, épp eleget járattad már le magad elavult valótlan infokkal és mellébeszéléssel.

2015. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:

ma 22:04

"Na jó, itt inkább befejezem a beszélgetést."


ma 22:17

"Bak Norbert nevű felhasználó válasza:"


:) Nagyon ráérsz. Nincs szezonja most a hajón takarításnak? :) Te sikerember! "nem feltétlen nem javított", mi? :) Szerintem maradj a kaptafánál! Moss hamulúggal! Meg vadgesztenyével! :) "Élhetsz a múltban, de attól a jelen és a jövő halad előre..." A jövő pedig mi szerinted? Egy 85. középszerű otthon kotyvasztott mosólé? :) Washtaps! Amit rendszeresen a fb csoport arcába kell nyomni, hogy fogyjon kicsit... Ha én ennyit szpemelném az ismerőseimet mosóporral, már rég elvesztettem volna őket.. ;)


Ja, az ökonet nevű MLMszerűség hirdet a csoportodban... Tudtad? :)


A facebook ismerőseid 70%-a meg elhiszem, hogy külföldi, és tudom, annyira tisztelnek téged, hogy magyar nevet vettek fel, ugye? Vagy csak hazudtál? Áh! Nyilván nem! "70%-a 13 különböző államból van". Egyszerűen úgy értetted, hogy a 13 "állam" egyike pont Magyarország... Értem én! :)


"Hátha tudsz Te is angolul..."

Hja, ha már te nem..

"Did you heart about Amway?" Mármint did you hear? Ha már feltétlenül past tenset akarsz használni. Nem azt kellene, de mindegy.

"This company working in Indonesia?" Ok, itt csak egy állítmány maradt le. Ha folyamatos jelent akarsz használni. Nem azt kellene, de mindegy.

"have a question, that what" That what? what? :)

"Lot of poor people" *A* lot of...

"want to make big business" to make A big business

"this is only cheat" this is only A [noun], ha már a cheat-et főnévként szánod ide. De nem jó, ez személyt jelent. Fraudra gondolhatsz. Az meg butaság, a bíróság kimondta..

"in Indonesia also have Amway business" Egy alany a mondatba esetleg?

"I wondering" I AM wondering

"how come is possible?" ?!? how come, ha bután akarsz fogalmazni. Vagy how is it possible...


Basszus, neked nem volt egy helyes mondatod sem! OK, értem én, nem az irodalmi nyelvet tanultad a hajón takarítás közben. Talán emiatt nehéz a szövegértelmezésed is.


(OK, van itt egy kis előnyöm, egy angliai egyetemen szereztem az egyik műszaki diplomámat.. Ebbe elegánsabb lett volna nem belemennem...)


Amúgy megmutatod, hogy ebben a linkelt tesztben milyen termékeket teszteltek? Nyilván, ha nem is tesztelték most az SA8-at, nem lehet az első. Az utolsó sem. Ugye?

2015. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:

"Ha nem is tesztelték nem lehet az első..."


Látod, minél többet beszélsz,annál jobban belekavarodsz magadba.


Nem én mondtam, Te hivatkoztál rá, hogy a legjobb mosópor a teszt szerint. Ha nem is tesztelték, mire is alapozod ezt a kijelentésed?


Jah, 6 évvel ezelőtti eredményre? :-)))


Igazad van egy angol órán sem voltam, nem értek az elmélethez és az igeidőkhöz, ahogy 4 évvel ezelőtti írtam is... Azóta talán fejlődtem valamit, ha már kaptam ehhez középfokút. Gyakorlatias ember vagyok, ez már több szempontból is kiderült.


Így még mindig tévedésben élsz, hogy én takarítok. Az párom volt. A különbség megint csak az, hogy amíg te 7 éven át jutottál oda, hogy el tudja tartani a családot többféle jövedelemből, majd azt meghazudtolva elferdítve Amway forgalomból,addig ő az ehhez szükséges összeget 1 hónap alatt kerete meg ezzel. Most, így 4 év után házat vett magának/magunknak a többi mellé.


De mindegy is, arról már inkább nem beszélek, ha nem így lenne, vagy lett volna, akkor az én fizetésemhez is hozzá kellett volna nyúlni, így viszont a te családodat eltartó képzeletbeli forgalmad, havi megtakarításként jelentkezik az évek alatt, amiből meg elég sok eszközbe sikerült fektetni ahhoz, hogy a passzív jövedelem mellett legyen időm olyan dolgokkal foglalkozni, mint ezek a projektek, mindenféle anyagi érdek nélkül, és csúsztatásoktól, hazugságtól mentesen.


Néhány vezeték nevet mondanék, keress rá nálam, megtalálod-e őket?


Tomeski - Macedónia

Timcang - Fülöp szigetek

Borisova - Bulgária

Mollink - Hollandia

Sari - Törökország

Crozet - Franciaország

Ubud - Lombok

Tepic - Svájc

Aci - Románia

Owen - Anglia

Schmitz - Németország

Ivankovits -Svédország

Salama - Egyiptom

Jány - Szlovákia

Dadic - Szerbia

Gatela- Szumátra

Zukiené - Litvánia

Gani - Mianmar

-Csehország


Emellett gondolom sem határontúli magyarokról, sem emigrációról nem hallottál még, ahogy Te sem voltál angol Egyetemen...


Rozgonyi - Kanada

Béres- Svájc

Juhász - Anglia


De nem fogom itt most az összeset felsorolni, ha ráérsz majd kibogarászod magadnak..


Hopp, ez 18 állam lett, mégsem 16... Igazad van, csúsztattam, amikor ezeket állítottam. Igaz én mint mondtam, legalább nem túlmarketingelem magam, mint ugye nálad is láthatjuk.


Kérdésedet köszönöm, igen itt vagyok a hajón 60 napot keményen... a szakmai képesítésemnek megfelelően, épp a képzési anyagon dolgozok napi 4-5 órát az Amwayas forgalmadnak megfelelő összegért, amit májusban indítunk otthon. Ha ügyes vagy, még béta verziós honlapot is találsz hozzá.


Igaz tegnap nem sokra haladtam vele, mert el voltam a mellébeszéléseddel foglalva.


Nem takarítok továbbra sem :-)).


A magyar nevekről annyit, hogy nyilván a külföldi munka sem létezik és annak kimutatható eredményei sem léteznek, amiről írtam itt pl. idézve a tanulmányból:


[link]


A hatékonyság nem erőssége az elméleti embereknek, akik még így is mernek 3 gyereket vállalni igaz ehhez jól jöhet az állami támogatás és kedvezmény rendszer :-))



Eljárt feletted az idő, míg elvoltál foglalva a hálózat foltozgatásával. De nézd csak a többi birka s---ét, menj a felsővonal szavai után, majd csak elérsz egy európai szintű minimálbért is ennyi év után, amit ezernyi más ember diploma nélkül is takarítással egy hónap alatt... :-)


Sok évvel ezelőtti angol mérnöki diploma szakmai tevékenysége helyett kompenzációs terv... :-)) Vannak akik lesüllyednek ilyen szintre, de nem ez az általános szerencsére.


Szánalmas és hiteltelen vagy névtelen Diamond, de sikeres semmiképp.


Ugye ez sem user error volt szerinted:


Anno voltam olyan barom,hogy vásároltam a SA8 hiper szuper mosóporból,a beszáradt bébiétel foltokat ugyanúgy nem vitte ki mint negyedannyiba kerülő "bolti" mosópor.Egyszer kíváncsiságból elkeztem bogarászni a csomagolást és mit látok? 90% sima mosószóda...oh my god?! ez aztán tényleg környezetbarát,csakhát 3000Ft-ért megvenni egy kilót?(biztos a maradék 10%-ban van a csodaszer...)Sajnos én is azon átvert barmok táborát gyarapítottam akik megvettek egy kiló illatosított mosószódát ennyi pénzért."

Nem adtam vissza semmit,szégyeltem elmondani bárkinek hogy voltam akkora veréb,hogy 300Ft-os mosószódát megvettem 10X áron.Az ügynök részéről természetesen a szokásos joker duma volt,a termék tökéletes én használom rosszul...blablabla,(az rejtély maradt,hogy egy mosóport miként lehet rosszul használni... :-) hát így ért véget egy közel 20 éves jóismerősi viszony."

Nos, van, aki valóban hülye egy témához. Mondjuk nem tud mosni. Ez volt az említett esetben is... User error. Más feltétel nem változott a képletben, csak a felhasználás módja. Ezen kívül persze az elfogadható, hogy valakinek nem tetszik a neve, az illata, a kiszerelése, az értékesítő személye, az ára, vagy bármi más. De ha valaki szerint nem teljesít a termék, aztán megmutatom, és mégis teljesít, nos, ott akkor user error van. Ez nem a felhasználó hülyének nézése, degradálása. Csak van valóban hülye felhasználó. Az is lehet, hogy csak nem őszinte... Mert hogy nem az volt az ő gondja, hogy rossz a termék, az bizonyítást nyert. Természetesen lehet, hogy nálad valóban nem működött.. Az én tippem inkább az, hogy inkompetens volt a 20 éves jó ismerősöd. Mosni sem tudott, meg vevőt kezelni sem. Sajnálom, hogy vele találkoztál... ;)"


, és még csak véletlen sincs semmi köze a Te anekdotádhoz,


"Egy partneremnek volt egy ilyen vevője, mint te. Ő sem tudott mosni. Megvette a cuccokat, és panaszkodott, hogy nem jött ki a vérfolt. A partnerem odament hozzá, hogy OK, visszaveszi, de azért előtte nézzük meg, mi volt a hiba, mert ő ilyet még nem látott. Lötykölt egy kis port egy lavór vízbe, beleáztatta a ruhadarabot, majd eltette a vásárolt cuccokat, és visszafizette az árát. Beszélgettek még egy fél órát, majd távozás előtt még megnézték a foltot. Eltűnt.

- "Na, látod, kiveszi, csak valszeg nem jól használtad. Biztos, hogy így sem kell a termék?"

- "Biztos."

- "OK, szia!"


amit bele próbálgattál itt DSA kapcsán magyarázni...


Ez nem azt jelenti, hogy kihasználtuk a szellemi korlátait, hiszen visszakapta a pénzét, ugye..


Nem, a Fórumtárs nem kapta vissza a pénzt és user errornak állították be :-))


És teljesen helytálló a SZAKMAI kijelentésed:

"Egy direkt értékesítő nem kockáztatja a kapcsolatait... "


Végülis itt se ezt történt ugye, "Mr. Hitelesség", ha már "érdemes odafigyelni az információkat közlő szerv hitelességére" állításod szerint. :-))


Herbalife-ot nem figyeltem, korábban volt aki próbálkozott mlm-mel, ebből is látszik, hogy nem mi hívjuk meg az embereket, de Te ezt jobban tudod. Az illegális módszereket meghagyjuk nektek. Emellett nem én vagyok az adminisztrátora a csoportnak, de volt már kitiltás emiatt más csoportunkban is:


[link]


Mint mondtam az egyik cél a piacra jutás támogatás 40 km-es körzeten belül, hogy mik vannak? Még egy projekt... 1654 taggal, ugyanabban a városban. Kimutatható eredménnyel.

Ja, tényleg, én falu büszkesége vagyok és a szolnoki járásról írtam, ez meg Eger, az iroda meg Borsodban van, már azt se tudom hol vagyok, ja Franciaországban. De akkor mit keres az inkubátroházam Szolnok mellett?:-))


Felületes vagy Diamond, nagyon felületes.

16 ország, 70% külföldi kapcsolat, áhh kamu az...


Hogy is áll most neked a nemzetközi hálózatod, otthonról skypen főállású apaként, angol mérnöki diplomával?


Basszus nincs olyan mondatod, amiben ne jönne elő a komplexusod és a gyengeségeid kivetítése másra, azt beállítva előnyként. Olvass utána Jungnál, vagy tanulj pszichológiát legalább alap szinten.


Lejáratod magad, és Te vagy a cég arca... :-))

Vicc vagy inkább. na nem etetem tovább a Trollt, csak gondoltam még ezeket megjegyezni, reagálni ha már megint sokat akartál mondani és nem lett belőle semmi, illetve csak kdierült, hogy a hivatkozott teszten nem is szerepelt az elmúlt 7 évben a legjobb mosópor. Egy kis adaléknak elmondom azét, így hogy nem imsermem a németek vásárlási szokásait, mert nem ismerek ott senkit és nem is járok ott hetente, hogy van az ún ökotest magazin, amit az agymosó tv reklámok mellett a termékek dobozán is feltüntetnek. a németek szeretik ez alapján megvenni a termékeket. 1999-ben a teszten utolsó előtti lett az Sa8, hasonló megalapozott hivatkozással, mint a Te kepfeltoltes.hu-d.:-))

2015. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:

hű, ez hosszú volt, sokat dolgoztál rajta.


"mire is alapozod ezt a kijelentésed?

Jah, 6 évvel ezelőtti eredményre?"

Igen, akármikor dokumentáltan tesztelték első volt. ennyi.


"ha már kaptam ehhez középfokút"

hú, a feleségem néha nyelvvizsgáztat. Látja, mennyit süllyedt a színvonal az elmúlt évek alatt.


"Így még mindig tévedésben élsz, hogy én takarítok. Az párom volt."

Mosogatsz, konyhapultot takarítasz. Egy kutya.


"amíg te 7 éven át jutottál oda"

:) Ezt két dologból következtetheted. Az egyik, hogy mennyi vízszűrőt adtam el 2007-ben. Ez nem jelenti, hogy akkor már foglalkoztam ezzel. Figyelj, buta vagy, 1985-ben sem adtam el egyet sem. Nem kellene onnan számolnod akkor? A másik, hogy mióta vagyok képes eltartani a családomat ebből. Nem idéntől.


"Néhány vezeték nevet mondanék"

:) elég megnézni egy képernyőnyi nevet bárhonnan az ismerőslistádról, tele van magyarországi magyarral. Nem csoda, hogy nem akarod felsorolni a külföldieket... Bukna az ámításod.


"de nem ez az általános szerencsére"

Na ebben egyetértünk! Addig van könnyű dolgunk, amíg inkább az az általánosan elképzelt karriercél, hogy egy 4m2-es kabinban rohadunk fél éven át egy olyan összegért, amit más pár hét alatt megkeres az otthona kényelmében napi pár óra baráti beszélgetéssel.. Takarítani mindenki tud. Mosni látszólag már kevesebben. Nálunk az elengedhetetlen. Sokan, látod, te is, és a fórumtárs is elbukott ezen az egyszerű "felvételi teszten".


"Nem, a Fórumtárs nem kapta vissza a pénzt és user errornak állították be :-))"

Nem, a fórumtárs NEM KÉRTE vissza a pénzét, mert szégyellte magát, és nem mondta el senkinek a kínját. Csak itt puffog. Inkább felrúgott egy 20 éves ismertséget. Ez USER ERROR. Mosásban is, emberi kapcsolatkezelésben is.


1999-ben utolsó? Most akkor mégis a múltban éljünk, vagy haladjunk a korral? 2007-ben már első! Nos, ez remek fejlődés, nem? Köszi!

2015. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:

Igen, akármikor dokumentáltan tesztelték első volt. ennyi.


1999-ben utolsó? Most akkor mégis a múltban éljünk, vagy haladjunk a korral? 2007-ben már első! Nos, ez remek fejlődés, nem? Köszi!


2007-ben 0 Ft volt a forgalmad a világ legjobb mosóporából (nem az eSpringet említetdd itt sem: "2007-ben nekem egészen pontosan 0Ft Amway-forgalmam volt. 2014-ben meg khm, mondjuk hogy szépen el tud tartani a forgalom egy nagy családot.”


Mellébeszélés, hazudozásban nem vagy semmi.


, amit meg azóta 2015-ben ezzel reklámozol.. El vagy csúszva egy picit ezzel, nem?


Komoly marketing érzéked van… Ezért a tudásért fizettél is a tapsolós szemináriumokon?



Igen, szép előre lépés, utolsó előttiből, világelső, majd újabb 7 év után mér nem is tartják érdemesnek tesztelésre, míg más cég termékei évről évre ott vannak.



hú, a feleségem néha nyelvvizsgáztat. Látja, mennyit süllyedt a színvonal az elmúlt évek alatt.

Feleséged dolgozik? Mégsem tartod a el a családodat? Sok lesz már ez a hazudozás. Így nehéz megítélni, hogy valójában keresel –e egyáltalán ezzel bármit is, vagy csak egy képzeletbeli éned próbálod eladni itt.



Addig van könnyű dolgunk, amíg inkább az az általánosan elképzelt karriercél, hogy egy 4m2-es kabinban rohadunk fél éven át egy olyan összegért, amit más pár hét alatt megkeres az otthona kényelmében napi pár óra baráti beszélgetéssel..


)))

Ezt így bemondásra, az első hónapotól kezdve szerződésbe rögzítve? Szegény Roland budapest legalább be merte vallani, hogy hajt érte 6 éve, hogy kevesebbet keressen, mint amit én itt havonta félreteszek a megélhetési költségen felül..


Ajánlom figyelmedbe a 8-ik hozzászólást itt. Teljesen ugyanaz a szituáció:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..



[link]


60 nap sem fél évet jelent egy idő után, ugye.



Takarítani mindenki tud.

Ha így lenne, nem kellene az oktatási anyagom egy része…

Mosni látszólag már kevesebben. – mondom én, hogy fordítva vagy bekötve. Mosni a gép mos, maximum a terméket kell hozzá jól ismerni, ami még az „árusnak” sem megy, ahogy láthatjuk a példádból.


Nálunk az elengedhetetlen. Sokan, látod, te is, és a fórumtárs is elbukott ezen az egyszerű "felvételi teszten".


És még Te mondod, hogy esett a színvonal a nyelvvizsgában. Nálunk legalább vannak felvételi követelmények .-))

2015. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:

"2007-ben 0 Ft volt a forgalmad a világ legjobb mosóporából"

Így van, nincs itt ellentmondás. 0 forgalom espringből is, mosóporból is. Feleslegesen koptatod a billentyűzetet ezzel.


"majd újabb 7 év után mér nem is tartják érdemesnek tesztelésre"

Majd ha változik valami, szólnak..


"Feleséged dolgozik? Mégsem tartod a el a családodat?"

Néha nyelvvizsgáztat. Szereti csinálni. Megteheti, ráér.


"Ezt így bemondásra, az első hónapotól kezdve szerződésbe rögzítve?"

A tanulási időszak végétől számítva. Mint bárhol máshol.


"Nálunk legalább vannak felvételi követelmények"

Nálunk nincsenek, és ez nagy előny. Mindenki magát buktatja ki, aki kibukik. Egy egyszerű iq teszt van csak. Megéri garanciával vásárolni, vagy nem? Aki szerint igen, az fel van véve. Úgyhogy akit IDE nem vesznek fel, az már nagyon az alja szegény... De még abból is lehet valaki. Takaríthat hajót. Oda még jó lehet. És fontos feladat az is! Valóban, megkereshet vele egy minimálbért. Nyelvet sem kell tudnia. Igaz, hogy fél évre kiírja magát a magánéletéből, de hát valamit valamiért, ugye.. És ott is lehet tanulni közben..

2015. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!