Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Direct Star mi lenne ez?...

Direct Star mi lenne ez? Kaptunk egy levelet, hogy nyertünk valamit 25 ezer ft értékbe, megéri elmenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ez soha nem halottam rolla? Annyit írnak hogy előadás lesz és hogy 25 ezer forint értékbe nyertünk valamit. Tapasztalatok, vélemények?
2014. nov. 9. 12:57
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Valószinűleg valami termékbemutató. Kapsz ingyen kaját vagy szállást vagy "ajándékot". Persze ehhez végig kell hallgatnod egy "fantasztikus ajánlatot", természetesen még te leszel a hülye (és így is fogod érezni!), ha nem veszed meg félmillióért azt, ami máshol tizedannyiba kerül (de akkor és ott kell döntened!)...

Anyukám a héten kétszer is nyert egy 100000Ft értékű zalakarosi pihenést, és "csak minimum 6 felnőtt(!) ismerősét" kell(ett volna) vinnie...

2014. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden ilyen "lehetőséget" tilos komolyan venni, csak te fizetsz rá. Gondolj bele: Ha nem ismered őket, akkor honnan is tudják a címedet? Ha nem jelentkeztél náluk semmilyen nyereményjátékra, akkor hogyan is nyerhettél?


Tipikus csőbehúzós kísérlet.


Koplárovics Béci válaszoló teljesen jókat írt, és folyamatosan mások által értékelve a válaszait a legtöbb hasznos választ adók listájának eleje felé található.

2014. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ÁTVERÉS!!!!!

Aki teheti ne higgyen nekik, saját bőrömön tapasztaltam

2015. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!