Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amway. Megéri csatlakozni...

Amway. Megéri csatlakozni vagy sem?

Figyelt kérdés
Kecsegtető amit elmondtak de olvastam róla jót és rosszat is. Ki mit gondol? Lehet vele pénzt is keresni? Minden féle véleményre kíváncsi vagyok.
2014. nov. 10. 19:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:

Érvem meg egy sem volt, csak megjegyzésem, hogy tényekre érdemes hallgatni, nem anekdotákra, és hogy érdemes odafigyelni az információkat közlő szerv hitelességére.


Na pontosan erről van szó a 72 mosásnál is, jól látod...

2015. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:

"Miből térítenek vissza 8100-at? A 11.200-as SA8 vételárból?:-))"


Ez vicc volt?


"Utána néztem, ott a gyártó dobozán 72 mosás."

Te aaaaannnnyira bután tudsz csak utána nézni!

[link]

Ugyanaz a termék. Oh. Vajon ez mitől lehet? HF!


"Ne gondold azt, hogy annyira magas lovon ülsz, hogy neked ugrálnak itt az emberek házi feladatozni."

Igen, vannak, akik nem akarnak házi feladatozni, csak puffogni.


"Sok kérdésre nem adtál választ"

Igen, vannak irreleváns kérdések. Meg értelmetlenek. Meg félrecímzettek. Mindhárom kérdésedet ezekbe a kategóriába soroltam.

2015. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
Na, most akkor mi van? 72 vagy 107 mosás? Ugyanaz a termék.. Lehet, hogy mosás és mosás között van különbség? Hűha, hogy mik vannak?!? :) Bak Norbert, nagyon felületes vagy.. :)
2015. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:

" Tehát hogy ez (is) koncentrátum, lesz belőle 4 liter."


Jopofa csúsztatás,ugyanúgy ahogyan a terméklapon is az adagolásnál hígított üzemmódban "majd tegyen kis mennyiséget..." az mégis mennyi??5-10-20-50ml???Haggyjuk már... Még szerencse hogy a "koncetrátum" üzemmódnál pontosak 3ml 5l mosogatóvízbe. :-) Az itthoni PUR extra is kb ennyire jön ki adagolásnál(a flakon szerint 2-3 borsószemnyi 5l vízhez)a literára pedig ~600Ft,tehát még negyedébe sem kerül az amwayesnek...keressünk mást ennek matt.

2015. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:

Végülis, ugye hogy mondtad?

"érdemes odafigyelni az információkat közlő szerv hitelességére"


Én linkeltem képet az Sa8ról az Amway hivatalos oldaláról, Te meg egy képfeltöltés.hu-ról...


Érdemes odafigyelni a közlő szerv (jelen esetben Te magad) hitelességére.


Félrecímzett kérdés a van e a tisztítószereknek biztonsági adatlapja?


Kérdezzél már rá ÁNTSZ-nél az ismerősödnél, mióta nem releváns ez?!


Egyéb esetben meg a csak egy kérdésen belüli hozzászólásaidban történt szó szerinti idézettel, a hazugságaidra való rávilágítás sem feltétlen értelmetlen, ha a névtelen közlő hitelességét vizsgáljuk ugye...


Komolyan, ki hiszi el neked, hogy te ilyen kifogáskezeléssel sikeres ember vagy, a családapaságon kívül?

2015. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:

"Na, most akkor mi van? 72 vagy 107 mosás?"


A 72 is vicc. 3000g/72 az alig 40g-nyi mosószer egy adag (5-6kg)szennyeshez? És csodálkozunk ha nem viszi ki a foltokat?

(egyébként dupla adagolással sem...pedig KONCENTRÁTUM lenne vagy mifene..)

2015. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
Házi feladat: szólj az illetékeseknek, hogy az Amway.hu megtévesztő információkat szolgáltat az SA8 termékről, mind leírásban, mind képen. :-)) Támaszd alá nekik, hogy neked van egy ellentmondó képed a kepfeltoltes.hu-ról,a hová bárki tölthet fel bármilyen fotót.
2015. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:

"Még szerencse hogy a "koncetrátum" üzemmódnál pontosak"


:) igen, ez olyan, mint a 72 mosás..


"És csodálkozunk ha nem viszi ki a foltokat?"

Igen, azon csodálkozunk. Mivel a consumerreportsnak mindennél jobban kivitte, feltételezem, hogy user error van.


"Én linkeltem képet az Sa8ról az Amway hivatalos oldaláról"

Akkor most keresd meg az amway hivatalos oldalán azt a képet, amit linkeltem. HF.


"Félrecímzett kérdés a van e a tisztítószereknek biztonsági adatlapja?"

Igen, félrecímzett. Nem nekem kell, hogy feltedd. Amellett, hogy félrecímzett, felesleges is. Tudod, hogy van. Feleslegesen szaporítod a szót.


"ha a névtelen közlő hitelességét vizsgáljuk ugye."

Mit közöltem én pontosan? Milyen információnak akarod a hitelességét vizsgálni? Szerintem hajlamos vagy a hivatkozásaimat a saját állításomként értékelni. Hiba.


"Komolyan, ki hiszi el neked, hogy te ilyen kifogáskezeléssel sikeres ember vagy, a családapaságon kívül?"

Komolyan kit érdekel, hogy rólam ki mit hisz el? Téged miért érdekel?


Szerintem félreismered a hálózatépítés szakmát. Azt gondolod, szükség van kifogáskezelésre. Neked semmi szükséged rám, vagy a termékeimre. Ezért nekem sincs rád, úgyhogy elkerüllek. A kifogásaiddal együtt. Aztán valaki meg küzd a házi kotyvasztott mosószerével, na annak kiszedem a foltjait, és örül. És nem 18 eurót kérek fél liter szerért, mint amit azok fizetnek, akik csak annyit tudnak, mint te, hanem 11Ft-ot.. ;) És 100% garanciát adok, hogy szívesen gondoljon rám holnap is.. Aki meg a pénztárcájával küzd, azt megtanítom a fentiekre. Na kb. ez a hálózatépítés.

2015. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:

Szerencsére azért nálunk ez a termékminta még ingyenes és tagsági díj sincs, meg vásárláshoz kötött macera, nem kell győzködni senkit bemutatókkal.


Nézd csak:

[link]


Aki "kotyvasztja", az sajnos nem tud ellátás biztonságot garantálni, mivel mint mondottam volt környezetkímélő és egyedi megoldásról van szó, így csak a technológiát adja át jobb híján, meg a termék mintát, ami ingyenes. Emellett azért ne feledjük, hogy a fűtési költség is csökken, ami az sa8-al nem feltétlen lehetséges, ahogy a Co2 kibocsátás mérséklése sem feltétlen valósul meg az Amerikából importált és szállított termékek révén.



És jé.. kijön vele a folt, a makacsabbra meg van jó ár/érték arányú folttisztító, amit már írtam.


A másik tagunk meg véletlen hazai, és véletlen hazai munkahelyeket teremtett a "bolti" folttisztítóival, amire "washtaps"-sal fogadott kereslet is mutatkozik, a már említett alternatív megoldások mellett. Abban a hálózatban, amit nem kellett kényszerből mellébeszélve hiteltelenül építgetni 7 éven át, hanem magától bővül az érdeklődési körnek megfelelően 2 év alatt 382 tagúra,ami 382 családot jelent eddig egy városban.



Amire még ugye szintén nem adtad meg a választ, hogy a TrI Zyme-t mióta is teszitek szórófejes palackba két literrel?


Állítottál valamit, linkelhetnél valamit a hivatalos oldalról alátámasztásnak. Nyílván hitelesebb lett volna a közlő személyed, ha nem a kepfeltoltes.hu- ról, hanem az általad házinak adott hivatalos oldalt linkelted volna, aminek Te magad a képviselője vagy.


Emellett akkor szólhatnál az amway.hu üzemeltetőjének, hogy valami bibi van az oldalon.


Sa8-nál se a kép, sem a leírás nem jó, de még biztonsági adatlap sincs feltéve egy terméknél sem.Így honnan tudhatnám, hogy van egyáltalán? :-)

2015. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:

"Még szerencse hogy a "koncetrátum" üzemmódnál pontosak"


:) igen, ez olyan, mint a 72 mosás.. "


No no,ne tereljünk,a mosogatószerről volt szó,érdemben nem reagáltál a tényfeltárásomra( én a te levezetésedre igen)

Akkor szertném megtudni,-mivel a koncetrátumozás fedősztori megbukott-hogy mitől lenne előnyösebb,és gazdaságosabb a PUR-t lecserélnem egy több mint 4X annyiba kerülő termékre.??


"User error van"


Az a baj mindig ide lyukadnak ki az mlm-s ügynökök,bár te kissé diszkrétebben,diplomatikusabban,de sajnos a lényeg ugyanaz hülyének nézzitek és burkoltan ledegradáljátok a vásárlót-felhasználót.(miközben talán magatok is tudjátok ,hogy a termék valójában egy átba..ás)és ugye itt nem egy többismeretlenes egyenlet megoldásáról van szó,hanem arról,hogy a gyártói adagolásnak megfelelő mennyiségű mosószert beletesszük a gépbe.Pont.Talán még egy csimpánz is hamar meg tudná tanulni,de hogy felnőtt embereket néztek hülyének és próbáljátok körbemagyarázni"rosszul használtad"

univerzális sablondumával az számomra nem elfogadható.

2015. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!