Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukám ad napi 400 ft-ot,...

Anyukám ad napi 400 ft-ot, hogy osszam be. Én reagálom túl, hogy ez így nem helyes?

Figyelt kérdés

3 hete kezdte ezt el, mióta megtudta, hogy lefeküdtem már a barátommal.

Szerinte én nagylány vagyok, szóval tudjak ennyi pénzből is megélni és örüljek, hogy a számlákba nem kell beleadnom.. :S

Amúgy múltkor nagyon rosszul voltam (angina pectoris) és azt mondta, hogy nem visz be az ügyeletre.. Nagylány vagyok, sétáljak/buszozzak be.. (busszal is min fél óra, átszállás, stb, kocsival kb 10 perc..) Na a végén elájultam, de utána legalább jobban lettem..


Visszatérve a 400 ft-ra, ebből kell reggelit, ebédet és vacsit biztosítani magamnak. Nincs nyári nadrágom, csak téli, szóval muszáj vagyok abba járni még most is, mert nincs pénzem újra.. Ráadásul nemsokára elszakad.. :( Remélem kibírja míg vége a sulinak.. :/

Rossz üres zsemlén élni :/


Mit tegyek hogy megenyhüljön? :(


2011. máj. 19. 16:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/114 A kérdező kommentje:
Az arcom szép (ezt én is belátom..), de 98 kilósan nem lehetek mégcsak szép sem. Egyedül a barátom lát szépnek.
2011. máj. 19. 17:28
 52/114 anonim ***** válasza:
am sztem az ájulás hisztiből volt.odaírta h autóval 10 perc lett volna az út,szal csak elvan kicsit kényeztetve..
2011. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/114 A kérdező kommentje:

És a gyámügy mit fog csinálni?

Mert van egy húgom is, nem akarom, hogy ő bajba kerüljön. (ő anyuci kiskedvence, szóval ők imádják egymást..)

2011. máj. 19. 17:28
 54/114 anonim ***** válasza:

Ha vígasztal, én 25000-ból élek havonta...

Nem kapok többet...

És ebből ki kell fizetni a kolit, (10000) a bérletet (4000) néha hazajárni (oda-vissza 2000), kaját venni, ruhát és minden egyebeket...

Mi nem vagyunk olyan gazdagok, de a család többi tagja Spanyolországba megy nyaralni, húgom meg 150000+költőpénz osztálykirándulásra megy....

2011. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/114 A kérdező kommentje:
Mivel dagadt vagyok, ezért kb havonta van ilyen rohamom, nem tudom tudod-e, hogy mi ez.. Infarktus-szerű fájdalom, mozogni sem bírok, levegőt alig kapok. Végül annyira fájt, hogy elsötétült minden és éjszaka keltem fel..
2011. máj. 19. 17:29
 56/114 anonim válasza:
62%

Bocsi, off:


De most komolyan!

Van itt olyan valaki, aki tényleg feljelentené az anyját gyámügynél, rendőrségen(szerintem senkinek sem lenne annyi kurázsija, hogy bemenjen a rendőrségre, és azt mondja, hogy "Anyám éheztet, szeretnék feljelentést tenni ez ügyben.")??? Ne írjatok már ennek a szerencsétlen leánynak ilyen hülyeségeket!


Lopj ki a hűtőből valami kis kaját, vagy kérd meg tesódat, apukádat, hogy csempésszenek neked valami kaját. A pénzt pedig gyűjtögesd, egy hét alatt meglesz 2800 ft, ha abból veszel is valamit, akkor is 1500-at mindenképp tegyél félre.

Vagy csinálhatod azt is, hogy veszel egy kenyeret egyik nap, egy kilót úgyse tudsz megenni egy nap alatt, másnap pedig vegyél valami felvágottat, ilyesmi...

Amikor meg nem látja nyugodtan pakold ki a hűtőt, szerezz ezt-azt a kamrából, befőtt, lekvár, konzervek...

De a pénzt mindenképp próbáld gyűjteni!


Sok sikert!

21/L

2011. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/114 A kérdező kommentje:

17:30

Nagyon remélem, hogy belőled meg minimum szappant csinálnak, mert ennyit érsz.. Emberileg egy nulla vagy.

2011. máj. 19. 17:31
 58/114 A kérdező kommentje:

a lopkodással az a baj, hogy egész nap direkt figyeli! A nappaliban tv-zik egész nap és rálát a hűtőre is.

Éjszaka is próbáltam, de éberalvó és felébred arra míg lemegyek a lépcsőn.. Próbáltam leugrani, de az meg még hangosabb volt

2011. máj. 19. 17:32
 59/114 anonim válasza:

"asdfvb válasza:


talán megkellett volna beszélni vele, mielőtt megdugott a barátod..."


miert kellett volna megbeszelni az anyjaval ezt? nem kotelezo. el sem tudom kepzelni, hogy 16 evesen odaalltam volna anyam ele, hogy figyi anyu, a joska meg akar dugni, szabad?


amikor lefekudtem a baratommal, voltam annyira felnott, hogy magam dontsem el mit csinalok. Ja, 38 vagyok.

2011. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/114 A kérdező kommentje:

Még arra gondoltam, hogy éjjel kimászok az ablakomon, és bemegyek a bejárati ajtón..

Csak az a baj, hogy emeleten van a szobám.. :(

2011. máj. 19. 17:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!