Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukám ad napi 400 ft-ot,...

Anyukám ad napi 400 ft-ot, hogy osszam be. Én reagálom túl, hogy ez így nem helyes?

Figyelt kérdés

3 hete kezdte ezt el, mióta megtudta, hogy lefeküdtem már a barátommal.

Szerinte én nagylány vagyok, szóval tudjak ennyi pénzből is megélni és örüljek, hogy a számlákba nem kell beleadnom.. :S

Amúgy múltkor nagyon rosszul voltam (angina pectoris) és azt mondta, hogy nem visz be az ügyeletre.. Nagylány vagyok, sétáljak/buszozzak be.. (busszal is min fél óra, átszállás, stb, kocsival kb 10 perc..) Na a végén elájultam, de utána legalább jobban lettem..


Visszatérve a 400 ft-ra, ebből kell reggelit, ebédet és vacsit biztosítani magamnak. Nincs nyári nadrágom, csak téli, szóval muszáj vagyok abba járni még most is, mert nincs pénzem újra.. Ráadásul nemsokára elszakad.. :( Remélem kibírja míg vége a sulinak.. :/

Rossz üres zsemlén élni :/


Mit tegyek hogy megenyhüljön? :(


2011. máj. 19. 16:53
 71/114 A kérdező kommentje:
Hidd el én is örülnék neki, ha kamu lenne, de nem az.
2011. máj. 19. 17:39
 72/114 A kérdező kommentje:

Te normális vagy most komolyan? Nem is azért híztam meg, mert sokat ettem.. Régen napi 3 szendvicset ettem és ennyi. Akkor híztam meg, hála a szuper betegségemnek


Undorító embernek nem nevezhető állat vagy.. Én a helyedben elásnám magam.. Tudod én le tudok fogyni, de te ugyanilyen idióta, bunkó maradsz...

2011. máj. 19. 17:40
 73/114 anonim ***** válasza:
50%

Még nem is dolgozik?


Ha apád valóban nem szól bele , akkor próbáld ki ezt:


Ne vegyél róla tudomást. Ha éhes vagy egyél. Ha pénz kell kérj apádtól. Neki meg egyszerűen mondd meg ,hogy nem tekinted sem az anyádnak, sem pedig embernek, és ha megöregszik kamatostul vissza fog kapni mindent.

2011. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/114 A kérdező kommentje:
Hidd el, próbáltam. Akkor pofont kaptam, hogy feldagadt a tenyérlenyomata az arcomon.. Emiatt suliba se mentem 3 napig, egész nap a parkban ücsörögtem
2011. máj. 19. 17:41
 75/114 anonim válasza:
50%
De figyelj. Írtad, hogy a pasidtól nem kérsz segítséget, mert szegények, de istenem, biztos tud azért valamit adni... Vagy ha más nem miért nem kérsz segítséget a barátaidtól vagy valami? Én még a házamba is befogadnám bármelyik barátomat, ha szükséges!
2011. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/114 anonim válasza:
Ha jól értem, akkor közel 130 kg voltál egy évvel ezelőtt. Nem semmi fogyás, gratulálok. Nem hiszem, hogy 3 emberre tud pont úgy főzni, hogy ne maradjon semmi, esetleg abban az esetben ha annak a háromnak is kevés. Azért meg gondolom reklamálnának a többiek is. Apukádhoz fordulj, nem igaz, hogy nem segít ha tényleg csak ennyiről van szó. Adhatna neked ő is pénzt, v elvihetne valahová enni. Azt meg csak nem tudják ellenőrizni, hogy a fürdőben mit használsz, miből mennyi van. Használd a sampont, tusfürdőt stb. Gondolom "női dolgokat" is tartanak ott.
2011. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/114 A kérdező kommentje:

Külön fürdőszobám van...


Apa nyíltan kijelentette, hogy nem akar ebben "részt venni"! :S

2011. máj. 19. 17:44
 78/114 A kérdező kommentje:

Amúgy barátaim nincsenek, zárkózott vagyok.. Meg inkább éhezek, minthogy könyörögjek kajáért., annyira megalázó lenne. :(


Barátomnak el fogom mondani amint hazaér majd..

2011. máj. 19. 17:45
 79/114 anonim ***** válasza:
25%

ma 17:39

qrvanagyarclehetsz :DDDDDDDDDDDDDDDD

naaaaa ne fogjunk már mindent betegségekre...

ha valaki napi 3 szendót eszik sokáig akkor nem hízik meg jöhet akármilyen betegség..ha mg van vagy 100 kiló akkor meg még fogy is tőle..hagyjá má a kamuval légy oly szives..

na minnya énis állat leszek :P

2011. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/114 A kérdező kommentje:
Ráadásul nekem ilyen speciális sampon kell, mert seborrheás a bőröm. Ha nem ezt használom, a fejbőrömről jó pár réteg bőr lehullik és vérző sebes lesz.. :S
2011. máj. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!