Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukám ad napi 400 ft-ot,...

Anyukám ad napi 400 ft-ot, hogy osszam be. Én reagálom túl, hogy ez így nem helyes?

Figyelt kérdés

3 hete kezdte ezt el, mióta megtudta, hogy lefeküdtem már a barátommal.

Szerinte én nagylány vagyok, szóval tudjak ennyi pénzből is megélni és örüljek, hogy a számlákba nem kell beleadnom.. :S

Amúgy múltkor nagyon rosszul voltam (angina pectoris) és azt mondta, hogy nem visz be az ügyeletre.. Nagylány vagyok, sétáljak/buszozzak be.. (busszal is min fél óra, átszállás, stb, kocsival kb 10 perc..) Na a végén elájultam, de utána legalább jobban lettem..


Visszatérve a 400 ft-ra, ebből kell reggelit, ebédet és vacsit biztosítani magamnak. Nincs nyári nadrágom, csak téli, szóval muszáj vagyok abba járni még most is, mert nincs pénzem újra.. Ráadásul nemsokára elszakad.. :( Remélem kibírja míg vége a sulinak.. :/

Rossz üres zsemlén élni :/


Mit tegyek hogy megenyhüljön? :(


2011. máj. 19. 16:53
 61/114 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy az HIV-fruska? Jó sokáig pihentetted az agyad, mire kitaláltál egy újabb kamukérdést.
2011. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 anonim ***** válasza:
82%
attól mert valaki dagadt még nem lesznek rohamai..nem egy dagit ismerek...de aki meg nekedesil az alakoddal az rögtön annyit ér mi?oké,nem kellett volna beszólnia,de te meg tehetnél ellene...
2011. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/114 A kérdező kommentje:
Jó szia, egyáltalán nem vagyok kíváncsi a semmirekellő emberekkel. További szép napot, te netharcos..
2011. máj. 19. 17:35
 64/114 A kérdező kommentje:

Hogy kicsoda?


Nem azt mondtam, hogy minden dagadtnak van kötelezően rohama, de a súly nagyban közrejátszik ebben... Ne ezzel foglalkozzunk már légyszíves

2011. máj. 19. 17:36
 65/114 anonim válasza:
56%
Nem megy el sehová napközben? És ha kiveszel valamit a hűtőből mi történik? Megver? Én biztos a szeme láttára állnék neki látványosan enni valamit. Valaki tuti van aki segít. Nem bírom elképzelni ezt a helyzetet, nálunk még ha nagyon nagyon nagyon összekapunk is max nem beszélünk pár óráig, és esetleg ha épp akkor vasal akkor az enyémeket kihagyja :D De ha tényleg ilyen anyukád, akkor nagyon sajnállak. Járj túl az eszén, ahogy leírod nem sok lehet neki!!!
2011. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/114 A kérdező kommentje:
anya nem dolgozik, egész nap otthon van.
2011. máj. 19. 17:36
 67/114 anonim ***** válasza:
Otthon ül egész nap? Nem dolgozik anyád?
2011. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
70%

A három hét alatt mit ettél? Hogy nem haltál éhen? Nem lehet, hogy jóanyád így próbál motiválni a fogyózásra, mert eddig túlságosan gyakran jártál rá a hűtőre?

Tuti, hogy valami idióta nevelési elv van az anyukád viselkedése mögött, azt kellene valahogyan megbeszélned vele, hogy mi ezzel a célja.

Biztos, hogy pusztán lefeküdtél a barátoddal? Egészen biztosan nem húztad ki mással is a gyufát?

2011. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
61%

Unatkozol babám?

Kamu az egész.

2011. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 A kérdező kommentje:

Semmi rosszat nem tettem! Mégcsak nem is beszélek velük csúnyán, semmit. sosem volt semmi bajuk velem.

Amúgy a pékségben veszek zsemlét, 1 csomag szalámit és azt eszek egész nap.


Ja és az elmúlt 1 évben fogytam 30 kg-t, szóval nemhogy rengeteget járok a hűtőhöz, konkrétan alig eszek. Az igaz, hogy napi kb 6x, de az csipegetés.

2011. máj. 19. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!