Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukám ad napi 400 ft-ot,...

Anyukám ad napi 400 ft-ot, hogy osszam be. Én reagálom túl, hogy ez így nem helyes?

Figyelt kérdés

3 hete kezdte ezt el, mióta megtudta, hogy lefeküdtem már a barátommal.

Szerinte én nagylány vagyok, szóval tudjak ennyi pénzből is megélni és örüljek, hogy a számlákba nem kell beleadnom.. :S

Amúgy múltkor nagyon rosszul voltam (angina pectoris) és azt mondta, hogy nem visz be az ügyeletre.. Nagylány vagyok, sétáljak/buszozzak be.. (busszal is min fél óra, átszállás, stb, kocsival kb 10 perc..) Na a végén elájultam, de utána legalább jobban lettem..


Visszatérve a 400 ft-ra, ebből kell reggelit, ebédet és vacsit biztosítani magamnak. Nincs nyári nadrágom, csak téli, szóval muszáj vagyok abba járni még most is, mert nincs pénzem újra.. Ráadásul nemsokára elszakad.. :( Remélem kibírja míg vége a sulinak.. :/

Rossz üres zsemlén élni :/


Mit tegyek hogy megenyhüljön? :(


2011. máj. 19. 16:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/114 anonim ***** válasza:
Én vagyok, akinek szintén seborrheája van. De neked drágaság milyen betegséged nincsen? Mire elérünk a 20. oldal kommentig, 4 oldalas lista lesz a bajaidról?
2011. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/114 anonim ***** válasza:
de most mit vársz???? mi verjük meg anyudat."Mit tegyek hogy megenyhüljön? :(" nyalizz anyunak hogy soha nem sexelsz utánad csak nem megy gyertyatartónak.
2011. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/114 A kérdező kommentje:
Ha annyira feltűnési viszketegségem lenne, talán leírtam volna a kérdésben, hogy milyen betegségeim vannak..
2011. máj. 19. 18:04
 104/114 anonim válasza:
nem tettél valami rosszat az elmúlt időszakban? amivel megsértetted anyud ?
2011. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/114 anonim ***** válasza:

ennyi mindennel együtt már csak valami undorító gnóm lehetsz xD

örülj neki h nem törik ugy a körmöd mint nekem..és akkor most kb ugyan azt mondtuk :D

2011. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/114 anonim ***** válasza:

Ha anyád nem dolgozik, miből van pénzetek a jó életre?


Ha apád magában is jól keres, akkor ő miért nem ad pénzt? Bocs, de én nem hiszem hogy ezt egy apa elintézné annyival, hogy oldjátok meg.


Miért pont 400 forintot ad anyád?


A barátodék nem segítenek?


Elég sok kérdés, válaszolj légyszives.

2011. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/114 anonim ***** válasza:

1.kérdés. ha eddig jól éltetek és csak most estél ki a pixisből hogy lehet hogy nincs tavalyi nyári cuccaid ruhád amit felvegyél.



"Nincs nyári nadrágom, csak téli, szóval muszáj vagyok abba járni még most is, mert nincs pénzem újra.. Ráadásul nemsokára elszakad.. :( Remélem kibírja míg vége a sulinak.. :/"

2011. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/114 valakiakitnemismersz válasza:
78%
Szánalmas vagy ember... már nem azért minden problémád van te egy kis szendvicsről felhízlalod mag ekkorára apád pofán ver mert pénzt kérsz tőle? Nah ez érdekes... és diákmunkán nem azt nézik hogy hogy nézel ki már bocs.De ha igaz te vagy a világ legbénább embere... ha nem engedi leülök enni akkor is és eszek ez létfontosságú. Meg anyukád nagyon ügyes hogy kicentizi hogy neked semmi se jusson :) kérlek töltsd mással az idődet ne ide írd a marhaságaidat. Most már jöhetsz mekkora állat vagyok meg hogy netharcos vagyok ige,igen mind igaz :)
2011. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/114 anonim ***** válasza:
Valami bűzlik ebben a sztoriban!
2011. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/114 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon sajnálom, hogy anyukád nem az internetet vonta meg tőled.


El kell, hogy szomorítsalak, hogy szívizombajjal a középkorúak 31-, illetve az idősek 71-, szenvednek, nem hiszem, hogy te 16 évesen ezzel bajlódnál, legfeljebb szívritmuszavarral. Másrészt, ha tényleg ez a bajod- ami szerintem kamu- akkor nem alkalmaztak volna hormonkezelést, mivel az felerősíti a szívproblémákat különböző esetekben.


Egyébként: érdekes egy fiúd van, én biztos, hogy nem jönnék össze egy olyan lánnyal akinek még ilyen bőrbaja is van.

Azt írtad, hogy 10 perc az út a városba... érdekes hogy azt mondtad, városban laksz, stb.stb. jobb történethez gyakorolj!

--------------------------------------------

KAMU AZ EGÉSZ HAGYD EL AZ OLDALT ÉS NE ÍRJ NEKI!

2011. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!