Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukám ad napi 400 ft-ot,...

Anyukám ad napi 400 ft-ot, hogy osszam be. Én reagálom túl, hogy ez így nem helyes?

Figyelt kérdés

3 hete kezdte ezt el, mióta megtudta, hogy lefeküdtem már a barátommal.

Szerinte én nagylány vagyok, szóval tudjak ennyi pénzből is megélni és örüljek, hogy a számlákba nem kell beleadnom.. :S

Amúgy múltkor nagyon rosszul voltam (angina pectoris) és azt mondta, hogy nem visz be az ügyeletre.. Nagylány vagyok, sétáljak/buszozzak be.. (busszal is min fél óra, átszállás, stb, kocsival kb 10 perc..) Na a végén elájultam, de utána legalább jobban lettem..


Visszatérve a 400 ft-ra, ebből kell reggelit, ebédet és vacsit biztosítani magamnak. Nincs nyári nadrágom, csak téli, szóval muszáj vagyok abba járni még most is, mert nincs pénzem újra.. Ráadásul nemsokára elszakad.. :( Remélem kibírja míg vége a sulinak.. :/

Rossz üres zsemlén élni :/


Mit tegyek hogy megenyhüljön? :(


2011. máj. 19. 16:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/114 anonim ***** válasza:

mi a baj a kinzeteddel? :O amúgy ez nagyon durva nem hiszem el

barátod nem tud adni enni? nagyszüleid? rokonok?

2011. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/114 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért hiszed, hogy kamu.

Remélem te jó családban nőttél fel, de hidd el, nem mindenkinek ez a sorsa

2011. máj. 19. 17:11
 33/114 A kérdező kommentje:

Nagyszüleim sajnos már nem élnek, rokonok több 100 km-rel arrébb...

Barátomék szegények, nem akarok terhelni őket ezzel. Ő nem is tudja, hogy ez a szitu..

2011. máj. 19. 17:12
 34/114 anonim válasza:
menj be a gyámügyre...16éves vagy, kiskorú, mond el nekik mindazt amit itt leirtál, és akk elvesznek tőle
2011. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/114 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy átlagon felülien éltek egy cseppet... Van,akinek egy hétre jut 400 forint =/ Próbáltál már beszélni anyukáddal? Ez nevetséges,ilyen nincs. Ilyen nem lehet!
2011. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/114 anonim ***** válasza:
55%
Eléggé túlreagálja muterod a helyzetet. Oké megsértődött blablabla.... de könyörgöm miért nem vitt be az ügyeletre????? Áááááá nagyon sajnállak komolyan. Én a helyedben elmennék rokonokhoz lakni, biztos van olyan nagynéni aki befogad. Na akkor meg fog enyhülni. (Faterom is ettől enyhült meg) 24L
2011. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/114 anonim ***** válasza:
61%
Te jó isten! El sem hiszem, amit olvasok. Majd egy 20-30 év múlva , amikor a nyugdíja semmire nem lesz elég , és nem fog tudni ráállni a lábára , tudod mi a dolgot. Ha kér egy pohár vizet , csak rakj a szájába a nyugdíjából 400 forintot. Érteni fogja...
2011. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/114 anonim ***** válasza:
Ja azt nem írtam oda, hogy faterom is ettől enyhült meg... de akkor voltam 14 éves :) nem mostanában történt :D
2011. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/114 anonim ***** válasza:
50%
Én ezt a kérdést nem hiszem el.... Ha valóban igaz, akkor 1 csettintéssel 10 év börtönt kapna az anya. Másrészt ha te mint 16 éves mulya létedre nem tudsz semmit sem tenni. Nekem van egy sanda gyanúm hogy ha igaz is a sztory valami olyan égbekiáltó dolgot csináltál ami miatt muterod kiakadt teljesen.
2011. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/114 anonim válasza:
Hát ne is haragudj de ha eddig minden rendben volt, ha meg is beszéltétek h le fog a pasiddal feküdni, akkor te valami mást nagyon elba.szhattál. Egyszerűen nem hiszek neked. Ilyen nincs, van valami a háttérben amit sztem kifelejtettél ide leírni. Nincs túl nagy pofád otthon?
2011. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!