Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukám ad napi 400 ft-ot,...

Anyukám ad napi 400 ft-ot, hogy osszam be. Én reagálom túl, hogy ez így nem helyes?

Figyelt kérdés

3 hete kezdte ezt el, mióta megtudta, hogy lefeküdtem már a barátommal.

Szerinte én nagylány vagyok, szóval tudjak ennyi pénzből is megélni és örüljek, hogy a számlákba nem kell beleadnom.. :S

Amúgy múltkor nagyon rosszul voltam (angina pectoris) és azt mondta, hogy nem visz be az ügyeletre.. Nagylány vagyok, sétáljak/buszozzak be.. (busszal is min fél óra, átszállás, stb, kocsival kb 10 perc..) Na a végén elájultam, de utána legalább jobban lettem..


Visszatérve a 400 ft-ra, ebből kell reggelit, ebédet és vacsit biztosítani magamnak. Nincs nyári nadrágom, csak téli, szóval muszáj vagyok abba járni még most is, mert nincs pénzem újra.. Ráadásul nemsokára elszakad.. :( Remélem kibírja míg vége a sulinak.. :/

Rossz üres zsemlén élni :/


Mit tegyek hogy megenyhüljön? :(


2011. máj. 19. 16:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/114 A kérdező kommentje:
Nekem aztán mind1, hogy te mit hiszel vagy épp mit nem.
2011. máj. 19. 17:53
 92/114 anonim válasza:
Hát ha nem adnak "női dolgokra" pénzt ( amit nem tudok elképzelni ), akkor elég parasztok. Gondolom valamikor csak megy vásárolni anyukád, szerezz cuccokat akkor. Bár tényleg nagyon sok a véletlen egybeesés a történetben. És mi van ha kinyitod a hűtőt és eszel? Mit csinál? Ha megver menj látleletet vetetni, vagy védd meg magad. Ha 98kg vagy, akkor azért lehet benned annyi erő h lefogod a kezét.
2011. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/114 anonim ***** válasza:

honnan tudod h van ez a betegséged,ha hivatalosan nincs?;O

mert egy orvos vagy hivatalosan mondja vagy sehogy..

2011. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/114 A kérdező kommentje:

Nem véletlen egybeeséses, direkt ki akar b@szni velem..

Szerinted engedné, hogy a kosárba rakjam a tampont és utána ki is fizeti?

2011. máj. 19. 17:55
 95/114 A kérdező kommentje:
Talán onnan, hogy minden tünet egyezik azzal, amit pl a neten írnak. Háziorvossal is beszéltem, de biztos nem megyek kariológushoz.
2011. máj. 19. 17:56
 96/114 anonim válasza:
56%

Nahát ez érdekes. Nem ad enni, de együtt jártok vásárolni.

Ha nem vagytok annyira sem jóban h ennni adjon, akkor hogyhogy mész vele vásárolni? Ha pedig mégis ez van, akkor vágd ki neki a hisztit a boltban h kell az a tampon, annyira égő lesz neki, hogy megveszi. De ilyen egyébként nincs, hogy nem tudsz tőle szerezni. Kérj rá pénzt apukádtól. Ha erre nem ad, akkor áztasd el a bútorokat otthon, talán abból értenek hogy KELL.

2011. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/114 anonim ***** válasza:
Mi is a probléma azzal ,hogy szexel?
2011. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/114 anonim válasza:
Egyébként hány cm vagy ehhez a súlyhoz?
2011. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/114 A kérdező kommentje:

Nem járunk együtt vásárolni. Csak az egyikőtök felvetette, hogy miért nem vetetem meg amikor együtt vásárolunk..


A kötekedőkkel nem foglalkozok, ha nektek ez a legnagyobb szórakozásotok, hát tegyétek csak.

2011. máj. 19. 18:01
 100/114 A kérdező kommentje:
Örülj neki, hogy neked nincs ilyen súlyos seborrheád. Nekem nagyon rossz a bőröm, minden négyzetcentiméterem ekcémás..
2011. máj. 19. 18:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!